ZIMSKE BEBE 2019./2020. ❤️

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar ena10

    ena10

    Broj poruka: 264

    Prijavi adminu

    Losa drago mi je da si se konačno javila.. držimo ti fige, i svi mislimo na tebe da sve prođe do kraja u redu, i da izdržite sve! Jaki ste vi! 🤞🏻💙

    [lilypie.com]

  • Avatar Grizli

    Grizli

    Broj poruka: 8261

    Prijavi adminu

    Cima idem naci ona Zimeske broj 2. Pa nadam se da se sve selimo! 

    [tickerfactory.com]

  • Zarica

    Broj poruka: 2618

    Prijavi adminu

    Losa drz se. Bas mi je drago da je bebica dobro. Puno dobre vibre ti saljemo :)

    Cure jel otvorena nova tema? Ne mogu je naci. Ima ona Zimske bebe 2020 :) (friske trudnice). Mozemo nju iskoristiti s obzirom da se jako malo doposivalo tamo…

    [lilypie.com]

  • Avatar MaRe

    MaRe

    Broj poruka: 2297

    Prijavi adminu

    Zarica

    Losa drz se. Bas mi je drago da je bebica dobro. Puno dobre vibre ti saljemo :)

    Cure jel otvorena nova tema? Ne mogu je naci. Ima ona Zimske bebe 2020 :) (friske trudnice). Mozemo nju iskoristiti s obzirom da se jako malo doposivalo tamo…


    https://miss7mama.24sata.hr/forum/tema/zimske-bebe-2019-2020-2-dio-24945 [miss7mama.24sata.hr]

    [lilypie.com]

  • Kengurica

    Broj poruka: 2472

    Prijavi adminu

    Losa bas mi zao za tvoje iskustvo. Naravno, zanima me sve, ali kad ces biti spremna ces pisati. Sad je najbitnije da se oboje lijepo oporavljate, odnosno beba razvija lijepo.

    [lilypie.com]

  • Avatar Gogaa_V

    Gogaa_V

    Broj poruka: 735

    Prijavi adminu

    Zarica

    Losa drz se. Bas mi je drago da je bebica dobro. Puno dobre vibre ti saljemo :)

    Cure jel otvorena nova tema? Ne mogu je naci. Ima ona Zimske bebe 2020 :) (friske trudnice). Mozemo nju iskoristiti s obzirom da se jako malo doposivalo tamo…

    Otvorena  je već  nova tema  zimske  bebe 2019./2020. Drugi  dio … manje vise vec  se tamo  prebacujemo pomalo  sve. Dobrodosla i ti 

    [lilypie.com]

  • Avatar Omerta

    Omerta

    Broj poruka: 1479

    Prijavi adminu

    LoSa84

    Jutro svima! Evo da se javim da je maleni ok no ja bas nisam najbolje zbog evo nemara lijecnika. No ne bi vas plaslila, jednom cu o tome svemu pisati. No kao sto sam rekla, ja Petrovu vise nikad ne bi izabrala za nikakve ginekoloske probleme. Tu ste samo mutan broj na papiru i nitko ne obraca paznju na vas. Srecom, oedijstri su dobti i dobro se brinu o malom pa me to tijesi :-)

    Strasno  zelim ti brz oporavak sto fizicki sto psihicki/emocionalno.. Samo polako, daj si vremena da to sve probavis. Drago mi je da je bebac ok! 

    Znaci ova tema je baj baj.. 
    Steta sto su nastali problemi, meni sasvim normalno otvara.

    Be the change you wish to see in the world..


  • Ana2312

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Lala27

    Evo nas sa pregleda, sve je super, zatvoreno, čvrsto, beban već ima 3 kg 🙈 Radila sam prvi put ctg, i to je sve super. Sledeći pregled je 3.12., kada će mi uzeti briseve. Pošto ću na carski prije termina, to će biti za jedno mjesec dana, ne mogu vjerovati 😁

    Te kontrakcije nemam, jedino nekad beba gura na jednom mjestu, pa tu bude tvrdo, ali to znam da je beba jer nakon toga udari u to isto mjesto par puta jako.

    Ana2312Nemoj se brinuti, znaš koliko naših cura je tako na početku, a evo sad smo pred porođaj. To su tablete za očuvanje trudnoće, zbog tog krvarenja. Samo miruj i sretno dalje 😊


    Hvala budem😊

  • Deleted user

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu


    2020Puerto Rico resident permit cardAlgerian resident permit card, Argentinian resident permit card, Argentinian resident permit card. Brazilian resident permit card, Armenian resident permit card, Australian resident permit card, Bahrain resident permit card, Belgian resident permit card, Canadian resident permit card, Chili resident permit card, Chinese, Colombian resident permit card, Croatian resident permit card Russian resident permit card , Danish resident permit card, Dutch resident permit card, Egypt resident permit card, Finland resident permit card, France resident permit card, German resident permit card, Honduras resident permit card, Italian resident permit card, Japanese resident permit card, Kuwait resident permit card , Mexico resident permit card, Moroccan resident permit card, Netherlands resident permit card,
     

    Acquire, Buy Get, Obtain, Secure, TOELF, IELTS, SAT, ACT, NEBOSH, Exam Certificate Diploma Online Without Having To Write It.

    +27 678654136 / +27 678654136

    Email …….. info@globalhitechdocuments.com

  • je_le

    Broj poruka: 26

    Prijavi adminu

    Pozdrav! Nova sam na forumu! Molila bih Vas pomoć… trudna sam 16 tjedana i prošli tjedan sam bila na pregledu. Sve je sa bebom u redu, ali su mi u mokraći pronašli malo albumina. Tlak je bio 120/61. Doktor je odmahnuo rukom jer je tlak u redu i to se kao ne gleda prije 20. tjedna. Ipak, ja sam zabrinuta… Je li itko od vas imao ili čuo za sličnu situaciju?

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.