ZIMSKE BEBE 2019./2020. ❤️

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Supergirl

    Supergirl

    Broj poruka: 89

    Prijavi adminu

    Pozdrav cure, ja ne znam sta je ovoj mojoj bebi ali kao da nikad ne spava 😂 znaci cijeli dan se okrece, gura, pa se onda nekako namjesti da ne mogu nista, moram mijenjat poze dok dami ne odgovara 🙈
    Super svima za uredne preglede a Reserved sretno 🥰
    Losa se nikom nije javila? Bas bi voljela cuti da je sve u redu

    [lilypie.com]

  • Avatar Damnarexx 🌺

    Damnarexx 🌺

    Broj poruka: 1512

    Prijavi adminu

    Grizli

    DeeSB cestitam na curki!
    Sad tek iscitala sve sto ste natipkale o dojenju. Ja imam u ponedjeljak predavanje o dojenju. Bas me zanima sto ce nam rec, al spremila si ja i vase upute.
    Cestitam na urednim pregledima! 👍👍👍
    Damnarexx koliko sam ja shvatila na peg perego idu samo njihova jaja. Tako su nama rekli barem kad sam gledala peg perego ypsi kolica jer su nam bila u uzem izboru. I to ako se ne varam imaju jaje primo viaggio i jos jedan model koji su jaje. A bazu za auto isto ti prodaju di i jaje ako se moze montirat na bazu jer ne idu sve na bazu.
    Mene opet nešto skaklja u grlu kupila danas i isla septolete al meni to ko bomboncici ne pomaze nista. Nadam se da se necu sad razboliti. I krv iz nosa mi danas nekoliko puta. Ocito mi ne pase taj zrak u shopping centrima ili ne znam sto.


    Komplikacije 🙈🙈 thanks svejedno!
    Krv iz nosa je navodno normalno u trudnoci :)

  • Sarita15

    Broj poruka: 655

    Prijavi adminu

    Vecer cure, ravno 33 min mi je trebalo da mi forum ucita od 2320 do 2322 str i da procitam sta ima danas i kako ste…jel ikome jos tako steka? Cestitam na urednim pregledima i vejikim vec bebama 👏 i na jos jednoj otkrivenoj curici ❤ . I super za uspjesne shopinge 👌 
    Kod nas opci potop i katastrifa vrijeme tako da vikend teska lezarina 
    Zelim vam svima laku noc i lijepu subotu i nedjelju 🤗😘

  • Avatar Antonija_28

    Antonija_28

    Broj poruka: 4

    Prijavi adminu

    Hrabrica

    DeeDee

    Hrabriceja evo te BH kontrakcije ili uopće nemam ili ne znam prepoznat 🙈

    Joj blago ti seFeeling ti je kao da te steže iznutra i trbuh ti se baš stvrdne tamo di osjetiš zatezanje..i ne boli samo je malo nelagodno i prođe kad promijeniš položaj …bar ja mislim da je to toako sam u krivu neka me netko ispraviNeku večer su bile tako česte da sam išla mjerit i prvih par mjerenja je bilo na 3 min razmakamalo je reći da smo se i mm i ja u*rali al hvala Bogu popustilo jereko neš valjda pa ni torba mi još nije spremna


    Joj ja te kontrakcije imam od 27tt, imam osjecaj da su sad jos vise intenzivnije sad sam trenutno u 36+6 tjednu, prva beba 🥰 i isto tako steže i stvrdne kao kamen… 

  • Avatar Antonija_28

    Antonija_28

    Broj poruka: 4

    Prijavi adminu

    Simbalija

    Angie meni je taj tvoj okruglasti trbušić predivan! Meni se sviđaju velike bušice, i Samojedima divnog. :)

    Probudila sam se danas sva prehlađena… mi baš ništa ne smijemo za grlo? nos? Da nije čaj… grozno se osjećam, popila sam paracetamol ništa nije napravio.. jednostavno mi nikad ne djeluje..


    Joj i ja imam problema s prehladom, koristim Lekadol ( to je valjda jedino sto smijemo) i hektolitre čaja dnevno…. najgore mi je po noci jer mi se grlo sasuši i onda jos vise iziritira pa imam dojam da me jos vise boli… suosjećam😔

  • Avatar lorija

    lorija

    Broj poruka: 1015

    Prijavi adminu

    Jutroo cure ☺
    Cestitke svima na urednim pregledima i na otkrivenoj curici ☺
    Takodjer i na uspjesnoj kupovini, lijepo ste se bome nakupovale na kraju, ma bitno da se niste vratile praznih ruku 😁 
    I kod nas je bio sajam u 10.mj al kad sam vidjela da se naplacuje ulaz, rekoh necu! To taman naplate ono gratis sto bi dobila samo svojom pojavom a to je npr. kanta za pempase 😂😂
    Sta sam ono jos htjela reci, a da Sarita i meni tesko otvara, lijepo bi bilo kad bi netko otvorio drugi nastavak 😁

  • Avatar kl1v

    kl1v

    Broj poruka: 250

    Prijavi adminu

    Dobro jutro cure.  Jos sam smrkava, nos pun..curi.. grlo na momente boli., kasljem, puno lezim i spavam i pijem caj i cijedjene limune i narance. 
    BHkontrakcije osjecam kad sam duze na nogama, ako nesto radim. 
    Zelim Vam ugodan vikend. Sa sto manje boljki. 
    Pozzzz svima

  • lucille9

    Broj poruka: 257

    Prijavi adminu

    Jutro cure! Ajme Lala, ja sam u terminu pa mi mala ima 3kg.
    Ako će se neka boriti sa tjemenicom, nama je nakon isprobavanja svega i svačega (od maslinovog ulja pa do finih ‘skupih’ kremica i šampona) pomogla na kraju Aderma krema za tijelo(ne šampon ni kupka za tjemenicu). Nakon dva dana mazanja sve je nestalo a baš smo se dugo mučili, izgledalo je da ima koru na glavi.
    Budem baš proučila te Sebamed proizvode. Mi smo koristili Mustelu (ispala bezveze), Adermu radi atopijskog…sjećam se da sam bila razočarana s Niveinim proizvodima za bebe; za guzu nam je najbolja bila krema iz DMa, ona velika, svijetlozelena (ispalo je da je istog sastava kao sudokrem).

  • Avatar samojed

    samojed

    Broj poruka: 769

    Prijavi adminu

    Jutro cure, čestitam na jučerašnjim pregledima i curici bit će na kraju izjednačen broj ako već i nije 
    Dobro ste vi ipak shopingirale svašta ste nakupovala trebate nam uslikat da vidimo te stvarcice

    [lilypie.com]

  • Avatar Grizli

    Grizli

    Broj poruka: 8261

    Prijavi adminu

    Jutro zenske… Svima lijep vikend. Smrkave nek ozdrave sto prije!
    A sad da cujem koja od vas je iz sv. Nedjelje? 😂 Uglavnom sanjala sam da me na mobitel zvala neka cura sa foruma i rekla da se dopisujemo tu u grupi i da je iz sv. Nedjelje, al da ne stigne u west gate na sajam beba po krevetic pa kad sam ja već tamo dal bi joj ga pokupila i dovezla. I tako samo fino mm i ja dosli s kreveticem u sv. Nedjelju i dostavili ga, al zabunom smo pustili naseg umjesto tog narucenog,  ja da sam to shvatila tek kad smo dosli doma i da sam plakala svaki dan do poroda zbog toga jer se ta zenska vise nije htjela javiti da zamjenimo krevetice. Dakle probudila se sva znojna od muke. Tako da ako je neka od tamo sanjala sam te. 🤣🤣🤣 

    [tickerfactory.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.