ZIMSKE BEBE 2019./2020. ❤️

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Damnarexx 🌺

    Damnarexx 🌺

    Broj poruka: 1512

    Prijavi adminu

    Bravo cure za uredne preglede 😍😍 drago mi je da ide sve skolski 🤗 Jedva cekam svoj u petak.

    Pitanje, sutra idemo na sajam i pogledala bi autosjedalice, posto cemo (Peg Perego) kolica dobiti. Imate kakvu preporuku? Marka? Pretpostavljam da moram paziti da mi pasu na kolica, ali to se da srediti sa odgovarajucom bazom?
    Joj ne kuzim se bas 🥴

  • Avatar MaRe

    MaRe

    Broj poruka: 2297

    Prijavi adminu

    Čestitke svima na pregledima i dobrim kilazama ☺ 
    Petra ove tvoje su opasne 😁😁 
    I super za kupovinu al i šteta što ste razocarane ponudom…tako dugo se cekao taj sajam pa ispadne li la.
    Omg Lala tvoj je sad već 3 kg..znaci ako je za mjesec dana carski mogao bi do 4 dogurati..dobro pa je carski vec zakazan ☺

    [lilypie.com]

  • Avatar Red Fox

    Red Fox

    Broj poruka: 1383

    Prijavi adminu

    Piba hvala na informacijama, ja sve upijam ko spuzva 😂 cak ko mali streber imam tekicu di si zapisem tak neke crtice 😂
    Cestitam svima na pregledima, samo nek bebice rastu 😊
    Mi smo se vratili sa sajma. Ja sam kupila sve kaj sam mislila, ergobaby na popustu 20%, gricke za nosiljku i kaputic za nosiljku. Chicco hranilicu smo nasli na nekom njihovim standu,ne u bubamari, 15% snizenu, al nisu imali boju koju hocemo pa ce nas iduci tjedan zvati da ju pokupimo i platimo uz sajamski popust. Sve u svemu ja sam zadovoljna. Jedino sam htjela jos maramu za dojenje al nisu mi se bas svidale tak da cu to naknadno kupiti 😊

  • Avatar Lavica27

    Lavica27

    Broj poruka: 3400

    Prijavi adminu

    Evo i mene sa sajma i satrana sam. Kcer ko da je bila na baterije i otezavala mi dodatno al ipak sam uspjela nešto kupiti ali ipak ne sve. Dosli smo po njihaljku a na kraju nekakp mi bas bio slab izbor. Najjace mi je kad mens vrata uhvate pa kazu ali 4moms ta vam je najbolja. Znam. Zato kosta 2500kn al nr planiram za drugo dijete sad davat tolko… Kolko vidim svi i na webu imaju popust za vikend pa cu si razmislit u miru koju cemo. Uzela sam dada &rocco navlake za krevetic,vec ima 6kom od kceri, to mi je tijedan od bes buyeva u prvoj trudnoci. I neki jastucic kod njih i mikio istu deku/kornet u etherealu. Ja sam tamo bas bila zadovoljna ponudom i cijenama iako nisam gledala tetre. Generalno u usporedbi sa sajmom 2016. Mogu reć da je bar 40%manje izlagaca i ljudi općenito…a neke standove ja nisam ni vidjela al stvarno (tipa bubamara?) I bila sam prelijena nakon dva kruga dolje gore trazit babyland🤪
    Piba nadam se da se nisi uvrijedila, nisam mislila ništa lose za ovo za dojku/aureolu,čisto da netko ne misli da nesto krivo radi. Pohvalno je sto se za dojenje zanimas jer vec sam rekla porod dodje i ode a kasnije se snadji a nemaš kad istraživati. Ja bi voljela da sam uspjela na 3 sata usavrsiti dojenje al nekako sam stalno mislila da je gladna pa je to bilo dojenje na zahtjev ilitiga na svaki kmeek. 
    Simbalija koji trbuscic mali slatki! Angie peso mi odvraca paznju od tebe🥰 Cestitke na urednim pregledima!

    [lilypie.com]

  • Avatar Grizli

    Grizli

    Broj poruka: 8261

    Prijavi adminu

    DeeSB cestitam na curki!
    Sad tek iscitala sve sto ste natipkale o dojenju. Ja imam u ponedjeljak predavanje o dojenju. Bas me zanima sto ce nam rec, al spremila si ja i vase upute. 
    Cestitam na urednim pregledima! 👍👍👍
    Damnarexx koliko sam ja shvatila na peg perego idu samo njihova jaja. Tako su nama rekli barem kad sam gledala peg perego ypsi kolica jer su nam bila u uzem izboru. I to ako se ne varam imaju jaje primo viaggio i jos jedan model koji su jaje. A bazu za auto isto ti prodaju di i jaje ako se moze montirat na bazu jer ne idu sve na bazu.
    Mene opet nešto skaklja u grlu kupila danas i isla septolete al meni to ko bomboncici ne pomaze nista. Nadam se da se necu sad razboliti. I krv iz nosa mi danas nekoliko puta. Ocito mi ne pase taj zrak u shopping centrima ili ne znam sto. 

    [tickerfactory.com]

  • AnnA

    Broj poruka: 572

    Prijavi adminu

    Cure kie vec imaju djecu, kakva je sebamed kozmetika za bebe? Imate li iskustva?. I koju ste vi koristile?

    [lilypie.com]

  • Zarica

    Broj poruka: 2618

    Prijavi adminu

    Hrabrica

    Pozdrav svim curama i bebolinačima Da vas pitam, je li koja od vas primjetila da su vam u ovim tjednima (sve iza 30tt) bh kontrakcije postale češće? Meni kao da su zadnjih dana češće nego do sad (nepravilne su ali se kroz dan češće javljaju)Bili smo danas na klasičnom kontrolnom uzv-u i kaže doktorica da je sve zatvoreno i da cura odlično napreduje ali eto u cijelom tom kaosu zaboravila pitati za te kontrakcije. Sreća pa pregled imamo u utorak pa ću onda pitati ali do tad bar da sa vama vidim..i unaprijed hvala na odgovoru, a curama koje su na sajmu ugodan shopping


    I meni su cesce postale unazad koji tjedan. Prije ih gotovo uopce nisam osjetila…

    [lilypie.com]

  • Zarica

    Broj poruka: 2618

    Prijavi adminu

    Evo ja se vratila s poslovnog puta. Bas naporan tjedan, jedva cekam porodiljni, nikako da pocne:) Vec mi dvije iskusne zenske iskomentirale kako mi je trbuh jako nisko…sad su memalo zabrinule:) pregled mi u utorak pa jedva cekam da vidim sto ce reci doktor. 

    Jel znate kako je s Losom? Nije me bilo ovaj tjedan pa ne znam je li se javljala kako napreduju?

    [lilypie.com]

  • Avatar Lavica27

    Lavica27

    Broj poruka: 3400

    Prijavi adminu

    Anna ja je nisam koristila al sam ovaj put malo pomnije gledala sastojke i stvarno mi nije jasno kog vraga trpaju Parfem u svaki baby gel za tusiranje,kremu inslicno,osim ako je za atopicnu kozu. Ne razumijem. Znaci La Roche Posay, Bioderma,Aderma,Mustela… svugdje. Jedino u Melem baby Atopic nisam nasla.

    [lilypie.com]

  • Zarica

    Broj poruka: 2618

    Prijavi adminu

    Ja sam isto bila u domu zdravlja ma tecaju i bilo je ok, al ipak cu jos jednom ic utvrdit gradivo u bolnicu:) Navodno su detaljniji i upoznaju te s rodilistem i slicno. 

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.