ZIMSKE BEBE 2019./2020. ❤️

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Hrabrica

    Hrabrica

    Broj poruka: 1350

    Prijavi adminu

    DeeDee

    Hrabriceja evo te BH kontrakcije ili uopće nemam ili ne znam prepoznat 🙈


    Joj blago ti se  Feeling ti je kao da te steže iznutra i trbuh ti se baš stvrdne tamo di osjetiš zatezanje..i ne boli samo je malo nelagodno i prođe kad promijeniš položaj …bar ja mislim da je to to  ako sam u krivu neka me netko ispravi  Neku večer su bile tako česte da sam išla mjerit i prvih par mjerenja je bilo na 3 min razmaka  malo je reći da smo se i mm i ja u*rali al hvala Bogu popustilo je  reko neš valjda pa ni torba mi još nije spremna 

    JA: 33 g, endometrioza
    MM: 33 g, bez dijagnoze, najveća potpora. Hvala dušo ❤
    11/2018 – inseminacija X
    02/2019 – IVF (klomifen+štoperica) X
    04/2019 – IVF (gonali, decapeptyl, štoperica) – prekrasna zdrava curica ❤️🙏
    04/2021 – IVF (puregon, cetrotide, štoperica) X
    06/2021 – FET X
    09/2021 – prirodna trudnoća X
    10/2021 – FET, pozitivan test i uredna beta ❤
    Sada dalje dan po dan ❤️Bože hvala Ti. ❤️
    [lilypie.com]

  • Avatar Simbalija

    Simbalija

    Broj poruka: 1204

    Prijavi adminu

    Angie meni je taj tvoj okruglasti trbušić predivan! Meni se sviđaju velike bušice, i Samojed ima divnog. :)

    Probudila sam se danas sva prehlađena… mi baš ništa ne smijemo za grlo? nos? Da nije čaj… grozno se osjećam, popila sam paracetamol ništa nije napravio.. jednostavno mi nikad ne djeluje..

    👩🏻33 🧔🏼34 👶🏻 4
    MTHFR homo, PAI 4G/5G heterozigot
    Kariogrami uredni, MM 01/24 astenozoospermija
    AMH 1,71 ng/ml, ostali nalazi ok
    12/22 blighed ovum 💔
    07/23 missed abortium 💔
    11/23 blighed ovum 💔
    2/24 konzultacije br.2 KBC_Ri —03/24 histeroskopija✅
    05/24 konzultacije br.3 KBC Ri

  • Avatar DeeDee

    DeeDee

    Broj poruka: 3711

    Prijavi adminu

    Hrabrice ma da, opisivale su cure tu već ali ne, ništa to. Ma ja općenito kao da nisam trudna kad čitam sve simptome koje ostale imaju 😂😂😂
    Jedino hormoni raspašoj zadnje vrijeme 😁

    [/url [lilypie.com]

  • Avatar miki0

    miki0

    Broj poruka: 4712

    Prijavi adminu

    Hrabrica

    DeeDee

    Hrabriceja evo te BH kontrakcije ili uopće nemam ili ne znam prepoznat 🙈

    Joj blago ti seFeeling ti je kao da te steže iznutra i trbuh ti se baš stvrdne tamo di osjetiš zatezanje..i ne boli samo je malo nelagodno i prođe kad promijeniš položaj …bar ja mislim da je to toako sam u krivu neka me netko ispraviNeku večer su bile tako česte da sam išla mjerit i prvih par mjerenja je bilo na 3 min razmakamalo je reći da smo se i mm i ja u*rali al hvala Bogu popustilo jereko neš valjda pa ni torba mi još nije spremna


    Tak je i meni s tim da ih ja imam od 20 tt svaki dan, a sad u zadnje vrijeme su malo cesce i jace. Prosli tjedan mi bile na 7 min dobrih 3 sata isto sam se us***a pa sam hvala gin pa me umirila da dok god ne boli da nisu pravi. Popila sam dodatni magnezij pa su se onda prorijedili taj dan. Al ja ih svaki dan imam.
    Neugodne su al nisu bolne. 
    Simbalija nazalost nemas kaj osim meda, limuna, caja i fizioloske za kapat nos i lezat… A paracetamol ce ti pomoc samo snizit temp ak ju imas… 

    [tickerfactory.com]

    [tickerfactory.com]

  • Avatar Hrabrica

    Hrabrica

    Broj poruka: 1350

    Prijavi adminu

    DeeDee ti sretna trudnice 
    Mikio aha kužim, dobro za znat da je bol signal, a ne učestalost..mene je to prepalo ali ovak onda ok 

    JA: 33 g, endometrioza
    MM: 33 g, bez dijagnoze, najveća potpora. Hvala dušo ❤
    11/2018 – inseminacija X
    02/2019 – IVF (klomifen+štoperica) X
    04/2019 – IVF (gonali, decapeptyl, štoperica) – prekrasna zdrava curica ❤️🙏
    04/2021 – IVF (puregon, cetrotide, štoperica) X
    06/2021 – FET X
    09/2021 – prirodna trudnoća X
    10/2021 – FET, pozitivan test i uredna beta ❤
    Sada dalje dan po dan ❤️Bože hvala Ti. ❤️
    [lilypie.com]

  • Ana2312

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Bok,ja sam nova ovdije
    Znaci bila sam na pregledu kod ginekologice na hitnoj trudna sam 7+1 i kako sam imala vec spontani prokrvarola sam i ovoga puta pa sam se prepala.
    Ginekologica je rekla da je beba u redu i da srce lijepo kuca ali mi je dala i dupahston tablete 3X1 
    Ali mi nije rekla za sta su tablete pa me zanima ako netko zna da mi pomogne.Hvala

  • Lala27

    Broj poruka: 786

    Prijavi adminu

    Evo nas sa pregleda, sve je super, zatvoreno, čvrsto, beban već ima 3 kg 🙈 Radila sam prvi put ctg, i to je sve super. Sledeći pregled je 3.12., kada će mi uzeti briseve. Pošto ću na carski prije termina, to će biti za jedno mjesec dana, ne mogu vjerovati 😁 

    Te kontrakcije nemam, jedino nekad beba gura na jednom mjestu, pa tu bude tvrdo, ali to znam da je beba jer nakon toga udari u to isto mjesto par puta jako. 

    Ana2312 Nemoj se brinuti, znaš koliko naših cura je tako na početku, a evo sad smo pred porođaj. To su tablete za očuvanje trudnoće, zbog tog krvarenja. Samo miruj i sretno dalje 😊

  • Avatar DeeSB

    DeeSB

    Broj poruka: 621

    Prijavi adminu

    E daa…Lala27 sad si me sjetila da vam nisam napisala da je procjena tezine 2000 g 🙈 Ne mogu vjerovati da vec ima toliko 😁 I slijedeci pregled mi je za 2 tj, 29.11.. 

    L 💛
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Omerta

    Omerta

    Broj poruka: 1479

    Prijavi adminu

    Simbalija

    Uh ne radi mi link, možda ovaj ?https://i.postimg.cc/Hn4tDZSp/IMG-20191115-142430-1.jpg [i.postimg.cc]

    Ajme koja mala buša! 
    Ana2312, dobrodosla i sretno!!! 🤞
    Curke sa danasnjih pregleda, cestitam!! 
    I kod nas je sve uredno, imamo otprilike 1061g! 
    Glavica dole, sto objasnjava ono “kuckanje” odnosno stucanje dolje nisko, guza je taman oko pupka negdje, zato se  osjeti onako tvrdo. 
    Nastavljam piti Euthyrox i imam leukocite u urinu pa sam dobila uputnicu za urinokulturu. 

    Be the change you wish to see in the world..


  • Avatar PetraB

    PetraB

    Broj poruka: 1566

    Prijavi adminu

    Evo i mene napokon, znaci krepana sam… Od 7 sam u autu, dozla sam doma u pola 8…malo je rec da sam zrela za krevet. Jos sam nakon pregleda isla do tete i s njom k njenoj doktorici po lijekove… Znaci ubilo me ne samo fizicki vec i psihicki 🙈… Volim ja svoju tetu al nekad… 🤦🏻‍♀️
    Uglavnom i uzv uredan 🎉🎉… Curke su sad vec na cca 600 gr, znaci uipce se ne ustrucavaju debljati 😎… Plodne vode dovoljno, one podjednako rastu, sve mjere uredne, najvece odstupanje je 5 dana koliko sam vidjela… Ma super. Bas mi je drago da mi je i uzv napravio iako u pon idem redovno kod radosevicke, al sad cu bit mirnija prek vikenda. I izgleda da su se curke posvadjale nekaj unutra jer su sad glava, zadak 😅😅.
    Muza sam vidjela na pol sata i uopce se nismo dogovorili nis za sajam, valjda sutra napadamo. Plan mi je kolica uzeti i pogledati kaj jos ima pa ak naletimo na nesto super, ak ne, nema veze glavno da kolica napokon rijesimo.
    Zelim vam ugodnu vecer i vikend. 
    Omerta sto se pozitivnih leukocita tice u urinu, ne mora apsolutno nista znaciti… Tak je i meni bilo pa je pretraga urina i urinokultura bila uredna.

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]][/url

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.