ZIMSKE BEBE 2019./2020. ❤️

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar PetraB

    PetraB

    Broj poruka: 1566

    Prijavi adminu

    Mustra draga, moje saucesce…savjet za sprovod ti na zalost tesko od nas moze dati… Kad je meni mama umrla, bila sam spremna na to, jer je njena agonija trajala dugo, mislila sam da cu odraditi to hrabro i stoicki i onda je krenulo more ljudi pristizati i raspala sam se kad su njeni iz firme stali ispred odra, pricekali i zajedno krenuli unutra, doslovce su me iznijeli van slomljenu ko najsuhlju grancicu. Polaganje urne je puno osobnije (bili smo samo brat i ja, bratic i sestricna i ujak) i to je ono sto mislim da bi ti bilo lakse podnijeti a da ti da priliku da ga ispratis. Ovo je grozno, stvarno mi je najiskrenije zao 😪

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]][/url

  • Avatar Aristea

    Aristea

    Broj poruka: 1174

    Prijavi adminu

    Mustra moje saučešće ❤️❤️❤️❤️ šaljem ti zagrljaje!!! Budi jaka!!!

    [lilypie.com]

    👨‍👩‍👦
    ➡️Pcos desni jajnik
    ➡️Torzija lijevog jajnika, odstranjen laparaskopijom sa jajovodm
    ➕07.12.2021. 👶🏻
    [lilypie.com]

  • Sarita15

    Broj poruka: 655

    Prijavi adminu

    Mustra moja iskrena sucut. Vjerujem da bi htjela ispratiti tatu ali mislim da mozda bi ti mirnije bilo otici na grob nakon sto svi odu i ispratit ga na svoj nacin ostat koliko osjecas da treba u miru. 
    Cima mozes dati robu u h&m u zamjenu za kupone pa si kupis nesto sto ti treba ako nemas kome pokloniti

  • Avatar Gogaa_V

    Gogaa_V

    Broj poruka: 735

    Prijavi adminu

    Mustra iskrena sućut! Moj savjet ti je ako ikako možeš da se pomiris sa tim  da ne ides na sahranu. (svakako uradi po svom  nahodjenju i osjecaju) ali sam prije 3 mjeseca bila u istoj  situaciji i na kraju sam prelomila  da ne odem. Mislim da bi mi bio prevelik  stres i za mene i bebu (jos je bila rana trudnoca). Drugacije je sve dok sam se premisljala kuci ,hocu/necu i da sam stvarno otisla. Evo i sad me prodje jeza kad pomislim na tada. Ali sad kad je malo proslo mislim  da sam postupila  ispravno. Nisam na groblje  otisla jos  jer sam daleko, a i da sam blizu otisla bih tek nakon poroda. Svakako odem u crkvu  zapalim  svijeću ali ne želim si priustiti taj stres  jos uvijek. Tatu  mi ništa vise vratiti ne može , a naši pokojni su živi dok god su nam  u mislima. Čuvaj  se ❤

    [lilypie.com]

  • lucille9

    Broj poruka: 257

    Prijavi adminu

    Mustra, iskrena sućut!
    Osobno, isto nemogu dati savjet, iznimno je stresno i vjerujem da ti nitko neće zamjeriti ako ne odeš.

  • Avatar Nasty

    Nasty

    Broj poruka: 1791

    Prijavi adminu

    Cure u zaostatku sam s gradivim.. Prije nego se bacim na čitanje samo da javim da sam izašla iz bolnice, profili uredni, samo trebam nastaviti kao do sada. Sada moram ponoviti neke nalaze krvi u centralnom labu zbog hipotireoze koju su mi ustanovili, pa se nadam da će biti ok. Prije trudnoće i na početku t. nisam imala problema s tim. Kilaža mi je ista već tjednima. Malac je dobro, ima 1,800. Ctg su mi prvi put radili - sve uredno, uzv uredan i cerviks beton. A bio malo omekšan i za vršak prsta uloživ prošli put, ali je debljina valjda dobra pa zato ovo beton.
    Mustra primi moju iskrenu sućut! Što god odlučiš napravi onako kako je najmanje stresno za bebicu i tebe. I ako ne odeš na sprovod otiđi na polaganje urne ako možeš, ako ne možeš i to je uredu. Samo se nemoj grist, tvoj tata to sigurno ne bi želio. 

    [lilypie.com]

  • Avatar samojed

    samojed

    Broj poruka: 769

    Prijavi adminu

    Mustra moje saucesce šaljemo tu nas dvoje zagrljaj ❤️
    Nasty super za izlazak iz bolnice lijepe vijesti samo se čuvaj nemas još puno do kraja 
    I cure pregled je prošao super bebica je okrenuta glavicom pokazuje svoje međunožje ponosito ima 740gr moja mala dušica

    [lilypie.com]

  • Avatar Damnarexx 🌺

    Damnarexx 🌺

    Broj poruka: 1512

    Prijavi adminu

    Mustra moja sucut 😩😩
    Definitivno odluci kako se osjecas..netko je dao dobar prijedlog, kada svi odu, ti na miru dodes 🙂 drzi se!

  • Avatar Damnarexx 🌺

    Damnarexx 🌺

    Broj poruka: 1512

    Prijavi adminu

    Cure iz Zga, da li je koja bila danas na konferenciji Zdrava mama, sretna beba?
    Bilo je bas korisno i dobili smo pokloncice od sponzora 🤗 (vlazne maramice, baby nivea mala kremica, babylove krema za bradavice, carapice od Bubamare, duda i jedna probna pelenica🙂) bas sam se pitala da li je tamo koja buduca mama sa foruma 😃😃

  • Avatar annika

    annika

    Broj poruka: 1526

    Prijavi adminu

    thinkpink1

    annika

    thinkpink1

    Jutro curke i sretno danas na pregledima!
    Ja da idem na normalni porod ne bi si doma masirala međicu, nema sanse.
    thinkpink1zašto? mislim, jel postoji neki stručan razlog ili? ja imam traume od pucanja i epiziotomije, oba puta su mi se rane upalile i nisam mimoza, ni na jednom porodu nisam ni a rekla (prvi porod je trajao užasno dugo) ali to mi je baš bilo užas- jedva sam hodala idućih mjesec dana. probala bih bilo šta samo da ovaj put ne popucam
    S obzirom da si ti viserotka, istraživanja su pokazala da masaža medice kod višerotki ne doprinosi boljim rezultatima.
    Ja se osobno ne bi usudila samoinicijativno masirat medicu bez savjeta s ginicem i predhodno napravljenih briseva zbog mogucnosti vaginalne infekcije. Sekundarno, masaza se izvodi pokretima prema anusu gdje je leglo bestija te tu također moze doci do kontakta i prijenosa infekcije, znas i sama da ukoliko se zene brisu nakon mokrenja obrnutim smjerom prenose se bakterije koje uzrokuju upalu (najcesce escherichia coli) i jos uz sve to moze doci do traume sluznice vagine ukoliko se neoprezno masira i/ili zagrebe s noktom gdje je također put ulaska infekcije. Tko voli nek izvoli, ali ja osobno ne bih. Uostalom, ako je iskusna babica, na vrijeme i pravilno krene s masazom međice, istog je efekta ko da se danima netko masira. Neke bolnice su pocele pod normalno masirat medice i vidi se okroman pomak kod rodilja. Iz jedne bolnice se ne sjecam kad sam zadnji put vidjela rez od episiotomije ili da je zena popucala pa su morali sivat.


    hvala ti na objašnjenju. masirala je mene babica na drugom porodu i baš je bila razočarana što sam i popucala i rezana jer je malac izlazio rukom uz glavu, kao supermen. uglavnom, šavova je bilo milijun. ma ja sam pretpostavljala da mi je takvo tkivo jednostavno ali bila sam spremna sve probati. kad si mi ovako lijepo objasnila onda stvarno trebam razmisliti ima li smisla

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.