ZIMSKE BEBE 2019./2020. ❤️

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • anjuska007

    Broj poruka: 44

    Prijavi adminu

    Ne šuplja nego dupla…mob me ispravlja 

  • Avatar mala.le.90.

    mala.le.90.

    Broj poruka: 999

    Prijavi adminu

    anjuska007

    Cure pomoć…prva beta u ponedjeljak 686 i sad nakon 48h 1970..čekam sad još uzv…al moja beta nije šuplja nego trodupla..ima tko kakva iskustva s tim?


    Ne razumijen se previse u betu, osim sto ti je velika i sigurno si trudna, sad samo cekaj da vidis je li viseplodna ili jednoplodna trudnoca😁

    Hvala Ti živote, srce mi se smije😊

  • Avatar lorija

    lorija

    Broj poruka: 1015

    Prijavi adminu

    lorija

    PREGLEDI

    13.6.- iva4
    17.6. - Vanessa.
    17.6. - mustra
    17.6. - Gogaa_V
    17.6. - Livia
    17.6. - leptiricoo
    18.6. - Angie1205
    18.6. - TinchiSk
    18.6. - Nasty
    19.6. - deewillow
    19.6. - mrgud_zg
    19.6. - Lavica27
    26.6. - MaybeBaby
    01.7. - Reserved123
    01.7. - Dalindas
    05.7. - May4
    08.7. - valentina
    15.7.- Srce mi se smije
    16.7. - annika


  • Avatar lorija

    lorija

    Broj poruka: 1015

    Prijavi adminu

    Eee ne svidja mi se sto nema opcije Uredi. Taman dodala i Lavicu. 😂
    Mangomum blizu smo,po mojoj racunici sam 6+4 tt i cekam jos sljedeci tjedan pa da se narucim za prvi pregled.

  • Lala27

    Broj poruka: 786

    Prijavi adminu

    anjuska007

    Cure pomoć…prva beta u ponedjeljak 686 i sad nakon 48h 1970..čekam sad još uzv…al moja beta nije šuplja nego trodupla..ima tko kakva iskustva s tim?


    Ne znam da li si iz postupka mpo, ja jesam, pa mi je 12 dnt bila 590, a 19 dnt skoro 12 000, tako da se nije duplala, dosta je rasla, posumnjali su na blizance  ali je ipak jedna beba😊

  • Avatar TinchiSk

    TinchiSk

    Broj poruka: 374

    Prijavi adminu

    Evo me napokon. Kad imam slobodan dan, svašta bih htjela obaviti pa si 100 stvari zacrtam. Stigla doma, radim lazanje. Danas mi je čak manje muka.
    Bila na vađenju krvi, to je bilo brzo. Onda na Nifty. 
    Objasne oni meni da će prvo doktor samo nasloniti uzv da vide samo da li čuje otkucaje, onda vadimo krv pa poslije toga detaljni uzv. Uđem ja, a doktor super, sve je pregledao, dao mi 10 sličica. UZV neki moderan. Ja sam uvijek išla kod socijalnog ginekologa pa mi je ovo sad svemirsko. Vidio se pišonja definitivno. I po UZV smo 12+3, termin pomaknut na 23.12.
    Sve se super vidjelo, rekao je da je sve ok.
    Nuhalni nabor je rekao 0.8.
    Idem probat sad slikicu vam poslati. 
    Baš sam sretna! 😊
    Rezultate niftyja očekujem za tjedan dana. 

  • Avatar Sunce1508

    Sunce1508

    Broj poruka: 17

    Prijavi adminu

    anjuska007

    Cure pomoć…prva beta u ponedjeljak 686 i sad nakon 48h 1970..čekam sad još uzv…al moja beta nije šuplja nego trodupla..ima tko kakva iskustva s tim?


    Moja je bila 315 i nakon 48 sati 846.

  • mustra

    Broj poruka: 174

    Prijavi adminu

    TinchiSk

    Evo me napokon. Kad imam slobodan dan, svašta bih htjela obaviti pa si 100 stvari zacrtam. Stigla doma, radim lazanje. Danas mi je čak manje muka.
    Bila na vađenju krvi, to je bilo brzo. Onda na Nifty.
    Objasne oni meni da će prvo doktor samo nasloniti uzv da vide samo da li čuje otkucaje, onda vadimo krv pa poslije toga detaljni uzv. Uđem ja, a doktor super, sve je pregledao, dao mi 10 sličica. UZV neki moderan. Ja sam uvijek išla kod socijalnog ginekologa pa mi je ovo sad svemirsko. Vidio se pišonja definitivno. I po UZV smo 12+3, termin pomaknut na 23.12.
    Sve se super vidjelo, rekao je da je sve ok.
    Nuhalni nabor je rekao 0.8.
    Idem probat sad slikicu vam poslati.
    Baš sam sretna! 😊
    Rezultate niftyja očekujem za tjedan dana.


    ajmeee divno! A gdje si išla?

    [lilypie.com]

  • Avatar Angie1205

    Angie1205

    Broj poruka: 1765

    Prijavi adminu

    Tinchi dijelimo termin 🥰🥰
    Drago mi je da si imala pozitivno iskustvo i da si sretna izasla odande! Bravo i naravno…cestitke na pisonji!! 💪😂

    [lilypie.com]


    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar TinchiSk

    TinchiSk

    Broj poruka: 374

    Prijavi adminu
    Roko 😍😍
    Roko 😍😍
Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.