ZIMSKE BEBE 2019./2020. ❤️

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Lala27

    Broj poruka: 786

    Prijavi adminu

    TinchiSk

    Evo me napokon. Kad imam slobodan dan, svašta bih htjela obaviti pa si 100 stvari zacrtam. Stigla doma, radim lazanje. Danas mi je čak manje muka.
    Bila na vađenju krvi, to je bilo brzo. Onda na Nifty.
    Objasne oni meni da će prvo doktor samo nasloniti uzv da vide samo da li čuje otkucaje, onda vadimo krv pa poslije toga detaljni uzv. Uđem ja, a doktor super, sve je pregledao, dao mi 10 sličica. UZV neki moderan. Ja sam uvijek išla kod socijalnog ginekologa pa mi je ovo sad svemirsko. Vidio se pišonja definitivno. I po UZV smo 12+3, termin pomaknut na 23.12.
    Sve se super vidjelo, rekao je da je sve ok.
    Nuhalni nabor je rekao 0.8.
    Idem probat sad slikicu vam poslati.
    Baš sam sretna! 😊
    Rezultate niftyja očekujem za tjedan dana.


    Divnoooo 😄😄 I meni je manje muka kad tako dođem sa pregleda i čujem lijepe vijesti 😄 Valjda jer onda pod tom dozom sreće manje mislimo na tegobe

    Čestitam na pišonji 😁 Baš se rano vidi, i ja bih tako, baš me zanima, iako na kraju krajeva nije ni bitno, ali me zanima da li je dječak ili djevojčica😄

  • Avatar Red Fox

    Red Fox

    Broj poruka: 1383

    Prijavi adminu

    Tinchi cestitam, super slikice 😊 sad i ja jedva cekam sutra. Termin ti je na moj rodendan, super ljudi se radaju na taj dan 😂

  • Avatar Angie1205

    Angie1205

    Broj poruka: 1765

    Prijavi adminu

    Divnoooo 

    [lilypie.com]


    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Aristea

    Aristea

    Broj poruka: 1174

    Prijavi adminu

    lorija

    PREGLEDI

    13.6.- iva4
    17.6. - Vanessa.
    17.6. - mustra
    17.6. - Gogaa_V
    17.6. - Livia
    17.6. - leptiricoo
    18.6. - Angie1205
    18.6. - TinchiSk
    18.6. - Nasty
    19.6. - deewillow
    19.6. - mrgud_zg
    26.6. - MaybeBaby
    01.7. - Reserved123
    01.7. - Dalindas
    05.7. - May4
    08.7. - valentina
    15.7.- Srce mi se smije
    16.7. - annika


    Ja imam 2.7. Pregled

    [lilypie.com]

    👨‍👩‍👦
    ➡️Pcos desni jajnik
    ➡️Torzija lijevog jajnika, odstranjen laparaskopijom sa jajovodm
    ➕07.12.2021. 👶🏻
    [lilypie.com]

  • Avatar Gogaa_V

    Gogaa_V

    Broj poruka: 735

    Prijavi adminu

    TinchiSk preljepo 😍 drago mi je da je sve ok 

    [lilypie.com]

  • Avatar Livia

    Livia

    Broj poruka: 221

    Prijavi adminu

    Tinchi mila, bas lijepe vijesti, odlicno!! Cestitke na malom savrsenom Roku ❤️

    M. 💖 2011.
    B. 💖 2016.
    [lilypie.com]

  • Avatar Aristea

    Aristea

    Broj poruka: 1174

    Prijavi adminu

    TinchiSk

    Evo me napokon. Kad imam slobodan dan, svašta bih htjela obaviti pa si 100 stvari zacrtam. Stigla doma, radim lazanje. Danas mi je čak manje muka.
    Bila na vađenju krvi, to je bilo brzo. Onda na Nifty.
    Objasne oni meni da će prvo doktor samo nasloniti uzv da vide samo da li čuje otkucaje, onda vadimo krv pa poslije toga detaljni uzv. Uđem ja, a doktor super, sve je pregledao, dao mi 10 sličica. UZV neki moderan. Ja sam uvijek išla kod socijalnog ginekologa pa mi je ovo sad svemirsko. Vidio se pišonja definitivno. I po UZV smo 12+3, termin pomaknut na 23.12.
    Sve se super vidjelo, rekao je da je sve ok.
    Nuhalni nabor je rekao 0.8.
    Idem probat sad slikicu vam poslati.
    Baš sam sretna! 😊
    Rezultate niftyja očekujem za tjedan dana.


    A miško mali preslatki 😍😍😍😍 sva sam se raznjezila :) 🤗🤗🤗

    [lilypie.com]

    👨‍👩‍👦
    ➡️Pcos desni jajnik
    ➡️Torzija lijevog jajnika, odstranjen laparaskopijom sa jajovodm
    ➕07.12.2021. 👶🏻
    [lilypie.com]

  • Avatar Gogaa_V

    Gogaa_V

    Broj poruka: 735

    Prijavi adminu

    Taman  htjela  da vas pitam  cure  za NIFTY vidim  da svaka  skoro  radi  testove. Na vasu inicijativu ili dr? Ovde u Njemačkoj niko  ne salje, niti pita  da li neko želi  na nifty npr.          Postoje samo  redovne  kontrole  svako  3 ili  4 (nekad i duze) sedmice  i to je to. Nikakve  panorame  ,nifty i ostalo. Izvade ti krv radi krvne  grupe, i testova  na bolesti, urin radi  infekcija i to bi bilo to. Mjere ti tezinu, pijes  vitamine  i eto to je neko  praćenje trudnoće. I sad mi baš sogorica  kaze Nifty zahtjevaju  samo trudnicama  35+. Mislim  da ste vi  puno  zbrinutije što se tiče pracenja i detalja  trudnoće u BiH i Hrvatskoj.

    [lilypie.com]

  • Avatar TinchiSk

    TinchiSk

    Broj poruka: 374

    Prijavi adminu

    mustra, to sam u Sisku radila u jednoj poliklinici. Poslije toga bila na kavi s jednim prijateljem i on mi nahvali tog doktora i polikliniku i kaže da ima jedne od najboljih UZV u Hrvatskoj.
    Stvarno nisam znala. 
    Fora mi je bilo, ležim, i gledam uzv na monitoru na stropu i on mi sve pokazuje. Vidio je cirkulaciju, kosti nosa, prste, sve. A ima još i bolji uzv u drugoj sobi, tamo ću ići na 4D, negdje oko 22. tjedna, tad se radi anomaly scan. Ocaj UZV danas je bio 250 kuna, a čovjek se stvarnooo potrudio. 4D je 475 kn, ne znam kakve cijene po Zg.
    Baš sam puna dojmova i sretna što je sve super.
    U ponedjeljak ću još krvnu grupu i to što ide s tim (iako sam ju vadila prije 10 godina, zbog promjene prezimena u međuvremenu moram ponovno), u utorak imam redovni pregled kod svoje ginekologice.
    Gogaa, ja ti imam 35, imat ću 36 kad rodim, zato sam odlučila napraviti nifty.

  • Avatar Gogaa_V

    Gogaa_V

    Broj poruka: 735

    Prijavi adminu

    I da ovde  po pravilu  i zakonu se rade samo  3 ultrazvuka , na pocetku , sredini  i pred kraj trudnoće … tako da cu  se 17 og morati  dobro  posvadjati  da dobijem  u zvuk. Ili platiti  debelo u nekoj  klinici  da bih  ga radila  svaki  mjesec

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.