ZIMSKE BEBE 2019./2020. ❤ 2 dio

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar mala.le.90.

    mala.le.90.

    Broj poruka: 999

    Prijavi adminu

    Mi od grceva ne mozemo ni u setnju, a kad moram u dom zdravlja, to me premori…o gostima jos ne mislim nazalost….zavidim vama koji izlazite…

    Hvala Ti živote, srce mi se smije😊

  • Deleted user

    Broj poruka: 1770

    Prijavi adminu

    mrgud hvala! Pogledat cu tu grupu :-) Ocito je i to neka nauka 
    Mi izlazimo stalno i svugdje. U pocetku mi bilo tlaka vuci torbu s rezervom robicom, pelenama i sl. no sad sam se ushemila. Prednost je sto on jede na bocicu pa ja fino izdojim mlijeko te ponesem sa sobom zajedno sa grijacem za bocice. Pa ga nahranim kod nekog… a par puta smo bili i u slasticarnici gdje se ne pusi i tamo sam ga nahranila. Ne idem jedino u zatvorene prostore s puno ljudi (shoping centri, ducani i sl.). 

  • Deleted user

    Broj poruka: 1770

    Prijavi adminu

    mala.le.90.

    Mi od grceva ne mozemo ni u setnju, a kad moram u dom zdravlja, to me premori…o gostima jos ne mislim nazalost….zavidim vama koji izlazite…


    Moj kad je imao grceve smirili bi mu se tokom voznhe u kolicima. Nekad sam ga i po kuci vozila.

  • Deleted user

    Broj poruka: 1770

    Prijavi adminu

    Nasla sam zanimljiv clanak na hrvatskom o prehrani beba/ dojilja
    https://www-nutricionizam-hr.cdn.ampproject.org/c/s/www.nutricionizam.hr/clanci/od-majinog-mlijeka-do-prvog-obroka?format=amp [www-nutricionizam-hr.cdn.ampproject.org]

  • Zarica

    Broj poruka: 2618

    Prijavi adminu

    veselo

    Zarica

    Mi opet u problemima. Napokon su prestali grcevi kod kakanja al sada mu se mlijeko pocelo dizat iz zeluca. Tocno cujem kad se bucka i dize. Pece ga to valjda pa stalno vristi. Samo uspravan polozaj pomaze jer inace povrati cijeli obrok. Nekada i tipa sat vremena nakon hranjenjaUnazad dva puna dana se borimo. Ne znam od kud je to sada doslo, bas sam tuzna. Bila mi mama danas i gleda ga i kaze niko od njenih sedmero djece se nije toliko mucio i plakaoNadam se stvarno da je prolazno. Jel imala koja takvih problema?

    I moja isto bljucka (8 tjedana). Isto i po sat nakon. Al sad ju manje smeta nego ranije tj ne vristi nuzno i bljucka nesto manje. Mislim da bljucka vise kad se mora pokakiti pa kad se napreze izade u krivom smjeru…

    Nadam se stvarno da je kratkotrajno jer zbog bolova je poceo i manje jest…

    [lilypie.com]

  • Avatar Grizli

    Grizli

    Broj poruka: 8261

    Prijavi adminu

    Mrgud meni taj sling ring pak izgleda ko sf. Ja imam ergobaby original klokanicu i bas sam gledala kako se montira novorođenče jer ima i onaj dodatak. Mozda ovih dana krenem u taj poduhvat malo da isporbamo.
    Za setnju mi jos nismo dalje od balkona, jer ja nisam bila u stanju po stubistu se vuci gore dole, al u subotu planiramo ako bude sve ok izaci u setnju po selu za pocetak. U goste mislim da ćemo prvi prut testno ici do moje mame ili sestre di mi nije frka dojiti jer sam ko doma, a za ozbiljnije posjete nekom cemo jos cekat. Odlazak u shopping centar s njom ne znam dal bi vec to pokusavala iako znam da u shopping centrima imaju one prostorije za dojenje i presvlacenje, al radje cemo u setnju uz more ako je lijepo vrijeme, pa makar nekako sa tetrom se pokrila ako moram dojiti. Malo mi je neugodno dojiti u javnosti. 
    Nama jos nitko od “vanjskih” nije bio u posjetit, osim najuzeg roda tako da sad nas i to očekuje jer su poceli svi pitat kad mogu doci. Najradje bi sad svi odjednon dosli al smo dogovorili mm i ja max jedni na dan, jer mi promenade ne trebaju. 

    [tickerfactory.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 1770

    Prijavi adminu

    Grizli meni je pedijatrica rekla da puno secemo no da ne idemo u shoping centre i trgovine sad ksd je sezona gripa i viroza. Tamo nema prirodne cirkulacije zraka pa je veca mogucnost zaraze.

  • Avatar DeeDee

    DeeDee

    Broj poruka: 3711

    Prijavi adminu

    Grizli opet potpisujem sve 😁
    Mene strah samu, pipica 😁 možda za vikend kad dragi bude doma pa odemo đir ako ne bude puhalo. Za sad smo jučer i prekjučer prvi put izašle iz kuće jeeej 😂

    Meni je frendica posudila sling od cybexa koji se kao može od 0 mjeseci. Gleda on mene, gledam ja njega. Mislim da bi mi olakšao ful ali ne ide mi motanje baš samoj. I za to čekam dečka da se vrati s terena 🙈🙈

    [/url [lilypie.com]

  • Avatar mrgud_zg

    mrgud_zg

    Broj poruka: 2186

    Prijavi adminu

    Grizli fakat ti nije zurba za posjete. Ja moram priznat da imam apsolutno pozitivno iskustvo od doslovno svih pijatelja. Svi su rekli nek mi javimo kad pocnemo primat. U prvih mj dana su nam bili moji, njegovi, njegov buraz s familijom, moja teta i sestricne.. moje frendice prvi put sutra dolaze na kavu. Ima mjesec i pol. 
    A sto se izlazaka tice idemo mi i po 2-3 sata u setnju po vani. Al nekak mi je prehladno za dojit vani. A iskreno, moj mali je takva “svinjica”, jos uvijek nije naucio “pristojno jest”. Znaci ja sebi zamotam tetru ispod cice kolko njemu to sve curi dok jede. Vec sam jednom pitala iskustva dal se to izregulira jer fakat se nadam da nece stalno bit tako 🙄😂. Mogla bi se vidis izdojit pa nosit, to je dobra ideja. 
    A i za nosenje mi je ovo ideja za po doma. Nekak je prehladno za vani. Imas sto slojeva a oni su jos tak mali. To mi je fora na proljece i ljeto

    [lilypie.com]

  • Avatar Valkris

    Valkris

    Broj poruka: 1183

    Prijavi adminu

    Omerta i Henky cestitam i brz oporavak zelim 🎉🎉🎉🎉💕💕💕

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.