ZIMSKE BEBE 2019./2020. ❤ 2 dio

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Aristea

    Aristea

    Broj poruka: 1174

    Prijavi adminu

    Moram na inducirani, mekonijska je voda

    [lilypie.com]

    👨‍👩‍👦
    ➡️Pcos desni jajnik
    ➡️Torzija lijevog jajnika, odstranjen laparaskopijom sa jajovodm
    ➕07.12.2021. 👶🏻
    [lilypie.com]

  • Avatar Red Fox

    Red Fox

    Broj poruka: 1383

    Prijavi adminu

    Jaivanpa sretnoooo 🍀🤞

  • Avatar Macutica

    Macutica

    Broj poruka: 342

    Prijavi adminu

    miki0

    Mrgud i ja sam za tu opciju da se uci bebu nekom ritmu i da ju se vraca u njezin krevetic, pogotovo jer se ne zekim dovest u situaciju da i ja zaspem dojeci, a sad zelje su jedno i teorija a vidjet cemo i praksi kak ce to izgledat 🙈🙈
    E cure, htjela sam pitati dal ste nabavljale ili planirate one glazbene vrtuljke za kinderbet? Vidjela sam da ima zgodnih i sa kao projektorom i muzikom a neznam ni sama kaj bi 🙈a vec pitaju kaj da nam kupe za bebu kad se rodi pa da iskoristim… Ak imate kakve slike, linkove… Moze i rucni rad…


    Planiram ja i jako slatke sam vidjela u Bubamari, trenutno cekam ovaj model da preuzmem, nekako su lijepi, njezni.. 
    https://www.bubamara.in/igracke/igracke-za-najmlae/vrtuljci/fehn-vrtuljak-glazbeni-aiko-i-yuki/0570274001998057027 [bubamara.in]

    Jaivanpa sretno i hrabro 💪

    [lilypie.com]

  • Avatar Hrabrica

    Hrabrica

    Broj poruka: 1350

    Prijavi adminu

    Jaivanpa sretnoooo, brzo ces obgrlit rukama svoj svijet <3 Pratim i čekaaaaaam 

    JA: 33 g, endometrioza
    MM: 33 g, bez dijagnoze, najveća potpora. Hvala dušo ❤
    11/2018 – inseminacija X
    02/2019 – IVF (klomifen+štoperica) X
    04/2019 – IVF (gonali, decapeptyl, štoperica) – prekrasna zdrava curica ❤️🙏
    04/2021 – IVF (puregon, cetrotide, štoperica) X
    06/2021 – FET X
    09/2021 – prirodna trudnoća X
    10/2021 – FET, pozitivan test i uredna beta ❤
    Sada dalje dan po dan ❤️Bože hvala Ti. ❤️
    [lilypie.com]

  • Avatar Red Fox

    Red Fox

    Broj poruka: 1383

    Prijavi adminu

    Mikio ja sam isto tak mislila stavljati ga nakon hranjenja u kinderbet. Kinderbet smo stavili uz nas krevet tak da mislim samo prebaciti. Al kak ti kazes, vidjet cemo kak ce to ici.
    Ove vrtuljke mi nismo kupovali, kaj se tice tih dodataka mi smo jako minimalisticki pristupili 🤷🏼‍♀️ nekek smo se dogovorili da budemo naknadno kupovali kad vidimo kaj ce trebati i kad vidimo kaj ceme sve dobiti jos. Nekak mi se cini da mi nismo bas imali te vrtuljke i lampice i umirujuce zvukove pa smo prezivjeli. Mozda sam u krivu, cekamo opet iskusne mame 😊

  • Avatar Hrabrica

    Hrabrica

    Broj poruka: 1350

    Prijavi adminu

    miki0

    Mrgud i ja sam za tu opciju da se uci bebu nekom ritmu i da ju se vraca u njezin krevetic, pogotovo jer se ne zekim dovest u situaciju da i ja zaspem dojeci, a sad zelje su jedno i teorija a vidjet cemo i praksi kak ce to izgledat 🙈🙈
    E cure, htjela sam pitati dal ste nabavljale ili planirate one glazbene vrtuljke za kinderbet? Vidjela sam da ima zgodnih i sa kao projektorom i muzikom a neznam ni sama kaj bi 🙈a vec pitaju kaj da nam kupe za bebu kad se rodi pa da iskoristim… Ak imate kakve slike, linkove… Moze i rucni rad…


    Miki0 mi smo kupili jedan prije koji mjesec sa ostalim stvarima i sad kad smo smontirali kindać skužili da nam ne paše vrtuljak jer je plastika koja ga drži zakačenog gore preširoka i morali bi kindać dosta udaljit od zida (a jedino tako ga želimo postavit jer smo u malom deficitu s prostorom pa nam je svaki cent bitan)..Poanta …prije kupnje baci oko kako se montira da se ne zezneš kao mi (osim ako nemaš problem kao mi )…Sad moram ovaj vratit i tražit drugi 

    JA: 33 g, endometrioza
    MM: 33 g, bez dijagnoze, najveća potpora. Hvala dušo ❤
    11/2018 – inseminacija X
    02/2019 – IVF (klomifen+štoperica) X
    04/2019 – IVF (gonali, decapeptyl, štoperica) – prekrasna zdrava curica ❤️🙏
    04/2021 – IVF (puregon, cetrotide, štoperica) X
    06/2021 – FET X
    09/2021 – prirodna trudnoća X
    10/2021 – FET, pozitivan test i uredna beta ❤
    Sada dalje dan po dan ❤️Bože hvala Ti. ❤️
    [lilypie.com]

  • Avatar samojed

    samojed

    Broj poruka: 769

    Prijavi adminu

    Hvala cure 
    Deedee vjeruj da je teško sa ovakvim neodgovornim doktorima a kad sam planirala da se prebacim kod drugog čujem komentare da je sve isto tako da et…

    I ja se nadam da ću uspostavit neku rutinu bar se nadam 😊
    Lala preskocila sam tvoj post, pa znači i ti ćeš se ubrzo upoznati sa svojom bebicom 🤗🤗
    Jaivanpa sretnoooo, čekamo radosne vijesti 

    [lilypie.com]

  • Avatar mrgud_zg

    mrgud_zg

    Broj poruka: 2186

    Prijavi adminu

    Jaivanpa drzimo fige i mislimo na tebe. eto cijela naša forumska “sekta”  samo hrabro!
    red fox to recimo propagiraju i rode i ta njihova grupa na fejsu, kao šti u hrabrica kaže. mislim ja sam stoput u zivotu rekla nesto cu ovako ili onako pa mi zivot opali pljusku, tak da naravno da ne mozemo znati unaprijed. i fakat nemam predrasuda prema nikom. pogotovo kad pogledam nas danas odrasle, a mislim da nas pola nije dojeno. ja bih voljela, i zbilja imam namjeru dat sve od sebe. al zbilja ne bih voljela da to bude 0-24 sljedecih 5 godina. nama je recimo patronazna cak dala savjet da ako se planiramo vratit radit nakon godinu dana, pocnemo koji mjesec ranije s odvikavanjem/smanjivanjem. da probamo i tad nac ritam. jer djetetu je mama i mama i cica. i onda ako odjednom bude rez kad mama ode na posao pa je nema po 9-10 sati, da je to djetetu dupli sok (znam da se s godinu dana to ionak prorijedi, al kužite kaj hoću rec)..
    mikio mi nismo kupovali nikakve dodatke za kindac pa nemam pametan savjet. dobila sam za prek dana onu ljuljacku sa svakakvim dodacima, a ovo za po noci mislim vidjet dal ce nam trebat pa eventualno kasnije nesto,,,

    [lilypie.com]

  • Avatar mala.le.90.

    mala.le.90.

    Broj poruka: 999

    Prijavi adminu

    Jaivanpa

    Moram na inducirani, mekonijska je voda


    Sretno draga❤

    Hvala Ti živote, srce mi se smije😊

  • Avatar DeeDee

    DeeDee

    Broj poruka: 3711

    Prijavi adminu

    Evo meni bila patronazna preko sat vremena. Znači prekrasna prekrasna prekrasna ženica,.tako smirujuća i pozitivna. U biti prošle smo popis koji imam i što još moram nabavit, smirila me skroz s mojim panikama da neću stići. Dojenje promovira i njen savjet je prva tri tjedna definitivno buditi dijete za dojenje ali nije nimalo napadna kao grupa koju je netko spomenuo, znam jer sam i ja u njoj i slažem se da je za moj ukus malo presektaška. 
    Ugl. apsolutno sam oduševljena patronaznom, jos ćemo se.jednom vidjet cca dva tjedna prije termina i onda na dan kad dođem iz bolnice. S tim da je rekla da je slobodno zovem ako se sjetim bilo kakvog pitanja. Mjerila mi je tlak i šećer, oboje školski. Tlak 120/80 puls 75 i šećer 4.8, s tim da sam pila kavu prije (bez šećera) 

    [/url [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.