ZIMSKE BEBE 2019./2020. ❤ 2 dio

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar DeeDee

    DeeDee

    Broj poruka: 3711

    Prijavi adminu

    samojed

    Jutro cure, jučer nisam imala vremen da se javim pa sam sad sve zapratila
    Stela cestitam na bebici 🎊🎉🎉 Ivatebe su baš napatili,a kolika je bila procijenjena težina bebice ?
    Hrabrica krevetic je prekrasan, jedva čekam da i ja kupim krevetić i da sve namjestim😄
    Mikio ne bi preporučila porod na zadak vaginalni ne iz svog iskustva već iz iskustva moje mame, žena je doslovno jedva preživila to što priča su stvarno traume bili su rekli porodici da nije u dobrom stanju i da joj je ugrožen život i poslije poroda, opet je sve dobro završilo ali mislim da nema potrebe za patnjom
    Lorenaizgleda da i ti imaš istu sreću kao ja sa gin. moj takodje mene nije niti jednom pregledo vaginalno bris apsolutno nikakav uradio iako sam tražila cerviks i te stvari što ovdje pišete meni nikad nije pogledamo…
    Eh cure bila sam na ogtt danas nosim nalaze doc. Ugl ovako glasi:
    Na tašte: 3.97
    Nakon 1h: 5.91
    Nakon 2h: 6.27

    Za poludit s takvim doktorima aaaa nazivcirala sam se, mogu mislit kako je tebi i Loreni.
    Mislim da ti je šećer super, ne znam ako može bit prenizak?  Kod.nas je referentni interval samo da je manji od 5.1, tj. 10, tj. 8.5 pa ti je po tome odličan. Nisam stručna :)

    [/url [lilypie.com]

  • Avatar Točkica37

    Točkica37

    Broj poruka: 1502

    Prijavi adminu

    Samojed odlican nalaz 💪👌

    11.10.2010 A ♡
    17.01.2013 I ♡
    [lilypie.com]

  • Avatar Aristea

    Aristea

    Broj poruka: 1174

    Prijavi adminu

    Lavica27

    Jaivanpa

    Jutro cure! Sretno na pregledima! ..evo da javim ispao mi je sluzni čep….danas mi je kontrola..vjerujem da ce ce zadržati…bar tako mislim jer sam prosla termin, prvorotkinja i ispao je sluzni cep

    Jaivanpa… ako si zatvorena i zivis “blizu” sumnjam da ce te zadrzati. Iskreno radije bih zbog tebe da ti samoj krene nego da te bezveze induciraju kad si vec tamo,ak me kuzis… drzim fige da se i nesto pokrenulooooooo


    U pon sam bila dva cm i cerkivs je nestao. Jucer Jucer me bolio donji dio kraljeznice ko pred mengu

    [lilypie.com]

    👨‍👩‍👦
    ➡️Pcos desni jajnik
    ➡️Torzija lijevog jajnika, odstranjen laparaskopijom sa jajovodm
    ➕07.12.2021. 👶🏻
    [lilypie.com]

  • Avatar Aristea

    Aristea

    Broj poruka: 1174

    Prijavi adminu

    Pokazuje na ctgu trudove ali ne osjecam. Sestra je pitala jel mi se trbuh stogod stvrdnjava ali nista….imam 45 min do Petrove …sad kaj je njima blizu ili ne neznam xD

    [lilypie.com]

    👨‍👩‍👦
    ➡️Pcos desni jajnik
    ➡️Torzija lijevog jajnika, odstranjen laparaskopijom sa jajovodm
    ➕07.12.2021. 👶🏻
    [lilypie.com]

  • Avatar LoBi

    LoBi

    Broj poruka: 167

    Prijavi adminu

    Jutro curke, sretno na pregledima 🥰
    Jaivanpa drzim fige da sto prije budes sa svojom bebicom🤗🥰
    Lorena mene svaki put prvo vaginalno pregleda, pa preko trbuha uzv i jos mi upali malo 4d i prebaci slikice na mob🤭

  • Avatar mrgud_zg

    mrgud_zg

    Broj poruka: 2186

    Prijavi adminu

    Jutro cure
    Jaivanpa drzim fige da ti se samo pokrene da te ne mrcvare na silu 🤞🤞
    Lorena mene svaki put pregladavaju vaginalno i onda je tek kasnije jos dodatno krenuo uzv preko trbuha. Bas me cudi taj tvoj doktor? Gdje to uopce ides?
    Samojed super ti je nalaz ogtt
    Sto se tice dojenja, super je da danas stvarno ima tih grupa za potporu, rode i sl. Mislim da su od velike pomoci. Ali nama su na tecaju rekli da su one mozda isto neka krajnost. Znam da se promovira dojenje na zahtjev i svaka 2-3 sata. Al na predavanju su nam rekli da ako bebq uredno dobiva na tezini, da ju ne treba buditi po noci ako odspava recimo 5 sati u komadu. Sad to su razlicite info i znam da je svaka beba razlicita i da nemas pojma kak ce ti bit ni kak ce bebi ic, al cisto sam htjela promokenntirat tu s vama. I kao da je najbolje da se bebu poslje hranjenja vrati u kinderbet a ne da zastekana na cicu ostane spavat s mamom u krevetu jer onda mama gubi osjecaj kad je jela i kolko, da ako se ikako moze proba uhodat neki ritam. (Ne zelim zvucat ko da pametujem da to naglasim, nemam dijete i mozda ce moje htjet bit pristekano 24/7, samo prenosim nesto sto sam ja cula na tecaju a cini mi se ko dosta razumno ako je ikako moguce postic )

    [lilypie.com]

  • Avatar mala.le.90.

    mala.le.90.

    Broj poruka: 999

    Prijavi adminu

    Jaivanpa, navijam za tebe, misli dobro pa ce i bit dobro, ja mislim da ces brzo☺️

    Hvala Ti živote, srce mi se smije😊

  • Avatar miki0

    miki0

    Broj poruka: 4711

    Prijavi adminu

    Mrgud i ja sam za tu opciju da se uci bebu nekom ritmu i da ju se vraca u njezin krevetic, pogotovo jer se ne zekim dovest u situaciju da i ja zaspem dojeci, a sad zelje su jedno i teorija a vidjet cemo i praksi kak ce to izgledat 🙈🙈
    E cure, htjela sam pitati dal ste nabavljale ili planirate one glazbene vrtuljke za kinderbet? Vidjela sam da ima zgodnih i sa kao projektorom i muzikom a neznam ni sama kaj bi 🙈a vec pitaju kaj da nam kupe za bebu kad se rodi pa da iskoristim… Ak imate kakve slike, linkove… Moze i rucni rad… 

    [tickerfactory.com]

    [tickerfactory.com]

  • Avatar Red Fox

    Red Fox

    Broj poruka: 1383

    Prijavi adminu

    Dobro jutro svima i sretno na pregledima danas 🤞
    Bas mi je drago da je zazivjela tema o dojenju jer mene je iskreno toga vise nekak strah pa mi je drago cuti savjete i iskustva. Za porod se tak ne bojim 😂 moze trajati 24 sata, al mora proci i to je to 😂 
    Mene je malo strah kak cu znati procjeniti da li bebi treba dati ad ili joi nije potrebno? Samo prema tome da li dobiva na tezini?
    Mrgud vidis kak je to sve razlicito, nama je na tecaju rekla da se bebu, al naglasak je na novorodence, znaci prvih mjesec dana bebu treba buditi ako je proslo 3 sata od hranjenja da ne padne u hipoglikemiju.

  • Avatar Hrabrica

    Hrabrica

    Broj poruka: 1350

    Prijavi adminu

    Jaivanpa sretnooo da što prije krene i da si što prije sa bebolinom <3 
    Thinkpink znači ne mogu opisati koliko mi je drago da si to napisala i da ću tvoj komentar screenshoot-at. Konačno konkretan savjet, a bez osuda ako zapne! Nedavno mi seka rekla ima jedna super grupa na fb-u za dojenje i kao učlani se tamo i samo čitaj i skupljaj info..Inaće sam za dojenje ali cure moje kad sam došla gore, pa to ko sekta..Umjesto da me još više približe dojenju savjetima i smirenošću, oni tamo su toliko “jednosmjerni” i jaaaako bezobrazni i bahati u komentarima..Dojenje i samo dojenje, dijete na cici stalno, kad god, koliko god, nemaš mlijeka? nema veze drži bebu gore za hranu, igru, utjehu, natezanje, što duže to bolje (najbolje do punoljetnosti! - moj sarkazam) nikakav ad, doći će mlijeko jer eto kažu da mora….Nedo Bog dudu i bočicu spomenut, trenutni i trajni ban sa stranice..Znači toliko sam se iznervirala čitajući to njihovo forsiranje i onda jutros vidim tvoj toliko topli i razumni i koristan komentar da ti ne mogu dovoljno zahvalit! Takve stvari trebamo čitati a ne dozvolit da okolina stvori pritisak. I ja bi voljela i nadam se da ću moći dojiti ali Bože moj ako neće ić, pa neću dijete držat na cici gladno jer selo tako kaže! Uglavnom, hvala ti 

    JA: 33 g, endometrioza
    MM: 33 g, bez dijagnoze, najveća potpora. Hvala dušo ❤
    11/2018 – inseminacija X
    02/2019 – IVF (klomifen+štoperica) X
    04/2019 – IVF (gonali, decapeptyl, štoperica) – prekrasna zdrava curica ❤️🙏
    04/2021 – IVF (puregon, cetrotide, štoperica) X
    06/2021 – FET X
    09/2021 – prirodna trudnoća X
    10/2021 – FET, pozitivan test i uredna beta ❤
    Sada dalje dan po dan ❤️Bože hvala Ti. ❤️
    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.