Žgaravica u trudnoći

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Tina0208

    Tina0208

    Broj poruka: 2756

    Prijavi adminu

    ni ja nikad nisam imala zgaravicu i do trudnoce nisam znala kakav je to osjecaj… ne mogu reci da me zgaravica doslovce muci…nemam ju svakodnevno,mogu svasta jesti,a kada se i pojavi…a pojavi se rijetko…popijem samo malo obicne vode i to je to…za cas mi otide… inace u 33tt sam…

    Laura 21.08.2014 :-*

  • Avatar MarijaŠ

    MarijaŠ

    Broj poruka: 1925

    Prijavi adminu

    Iskrica1347


    MarijaŠ - nadam se da ni nećeš znati kakav je osjećaj žgaravice, jer je fakat koma. Kao da ti kiselina jede grlo, a još ti se malo i povraća. Bar je tak meni.

    Hehe, hvala Iskrica, i ja se nadam… Za sad je tako, jedem sve i ništa mi ne smeta… 

    Krešimir 19.08.2014. <3

  • Avatar Me&She

    Me&She

    Broj poruka: 56

    Prijavi adminu

    U prvoj trudnoći jedino što me mučilo je bila žgaravica, nikakvih drugih tegoba al zato je ona nadoknadila izostanak mučnina i svega ostaloga što bi se moglo javit, i kako se trudnoća približavala kraju bilo je sve gore. nije bilo toga što sam mogla stavit u sebe a da ne izazove žgaravicu čak i jedan obični mali gutljaj obične vode, i jedino što je pomagalo je bio DonatMg, al morala sam ga imat stalno uz sebe i popit dec-dva nakon baš svega što sam pojela ili popila… a kako je druga trudnoća krenula stopama prve od samog početka samo očekujem povratak mog najgoreg neprijatelja :)

  • Avatar renata6

    renata6

    Broj poruka: 2713

    Prijavi adminu

    Me&She


    U prvoj trudnoći jedino što me mučilo je bila žgaravica, nikakvih drugih tegoba al zato je ona nadoknadila izostanak mučnina i svega ostaloga što bi se moglo javit, i kako se trudnoća približavala kraju bilo je sve gore. nije bilo toga što sam mogla stavit u sebe a da ne izazove žgaravicu čak i jedan obični mali gutljaj obične vode, i jedino što je pomagalo je bio DonatMg, al morala sam ga imat stalno uz sebe i popit dec-dva nakon baš svega što sam pojela ili popila… a kako je druga trudnoća krenula stopama prve od samog početka samo očekujem povratak mog najgoreg neprijatelja :)

    Znam kako je to, kod mene je bilo isto, a o spavanju da ne pričam, spavala sam sjedečki 9 mj!

  • Avatar Me&She

    Me&She

    Broj poruka: 56

    Prijavi adminu

    renata


    Znam kako je to, kod mene je bilo isto, a o spavanju da ne pričam, spavala sam sjedečki 9 mj!

    Meni ni to nije pomagalo :(
    u sjedećem, u ležećem položaju svejedno, nikakve razlike

  • Avatar missha

    missha

    Broj poruka: 689

    Prijavi adminu

    Meni je sjedečki bilo bolje jer mi nije bilo refluksa :D Čak sam i od vode imala prva 3 mjeseca žgaravicu, a kako je beba rasla, pred kraj je bilo neizdrživo, pogotovo noću :( I babske priče, ni jedno dijete nije mi imalo kosu :D

  • Avatar MarijaŠ

    MarijaŠ

    Broj poruka: 1925

    Prijavi adminu

    Ja vam se moram pohvaliti - imala sam jučer svoju prvi žgaravicu u životu. I nije fino, jadne vi koje to stalno trpite. Pojela sam punjenu papriku, i idem sa MM u šetnju i sagnem se da svežem patike… I onak osjetim kiselinu… Nije me popuštalo sat-dva, ali je sama  i prošla. 

    Krešimir 19.08.2014. <3

  • Avatar MarijaŠ

    MarijaŠ

    Broj poruka: 1925

    Prijavi adminu

    Ja vam se moram pohvaliti - imala sam jučer svoju prvi žgaravicu u životu. I nije fino, jadne vi koje to stalno trpite. Pojela sam punjenu papriku, i idem sa MM u šetnju i sagnem se da svežem patike… I onak osjetim kiselinu… Nije me popuštalo sat-dva, ali je sama  i prošla. 

    Krešimir 19.08.2014. <3

  • Avatar renata6

    renata6

    Broj poruka: 2713

    Prijavi adminu

    MarijaŠ


    Ja vam se moram pohvaliti - imala sam jučer svoju prvi žgaravicu u životu. I nije fino, jadne vi koje to stalno trpite. Pojela sam punjenu papriku, i idem sa MM u šetnju i sagnem se da svežem patike… I onak osjetim kiselinu… Nije me popuštalo sat-dva, ali je sama  i prošla. 

    E moja draga to ti je tako meni bilo cijelu trudnoću! To ti je to!

  • Avatar Lollypop

    Lollypop

    Broj poruka: 1160

    Prijavi adminu

    Podizem malo ovu temu…dobila sam zgaravicu prvi put u zivotu!! Ka vatra u zeludcu, nije mi nista bilo jasno…a boli..i tako sam sad kupila bademe, ali mislim da nista od toga :/

    https://lb1f.lilypie.com/gXYTp2.png?VqgGn73u [lb1f.lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.