Žgaravica u trudnoći

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Lilica

    Lilica

    Broj poruka: 1031

    Prijavi adminu

    ufff znaci da se ne nadam previse da ce me to zaobici. ja sam mislila ako nije do sad nema sanse da bude 

  • Avatar piper

    piper

    Broj poruka: 674

    Prijavi adminu

    Lilica


    ufff znaci da se ne nadam previse da ce me to zaobici. ja sam mislila ako nije do sad nema sanse da bude 

    A mozda bas budes jedna od onih sretnica koje ju ni nemaju

  • Avatar Lilica

    Lilica

    Broj poruka: 1031

    Prijavi adminu

    iz tvojih usta…. 

  • tinchy2

    Broj poruka: 9

    Prijavi adminu

    pa mo koje smo blizu poroda se možemo tješiti da još malo pa gotovo.hvala na savjetima.definitivno ću isprobati te bademe.

    (-_-) <3 <3<3<3<3<33<3<33<

  • tinchy2

    Broj poruka: 9

    Prijavi adminu

    te_ni1001


    Ja sam cjelu trudnocu muku mucila sa zgaravicom,do 36.tjedna mi je pomogo donat mg-svakako preporucujem ako nisi probala. Potrosila sam para i para na njega kroz trudnocu :P svaki drugi dan sam morala kupit novu bocu,jer i ako ga nisam popila do kraja,cim bi malo islapio vise nebi pomogao. Takoder sam koristila tablete ,al nakom jednog paketica sam odustala jer mi nisu pomogle. U 37.tjednu sam zavrsila na hitnoj od bolova zgaravice,vise nisam mogla ni jest ni pit,zeludac me UBIJAO. Naravno,nisu mi mogli pomoc. Nakon bolnice sam pocela koristit sodu,puno je teorija da je stetna itd,al kad su u bolnici rekli da mogu nisam puno dvoumila.
    Izdrzi jos malo i tjesi se da nakon poroda je vise nece bit ;-)

    ajoooj, znam kak ti je.probala sam s donatom,ali meni to ne pomaže.oko sode sam i ja u početku dvoumila,ali zadnjih dva tjedna to je jedino kaj pomaže.

    (-_-) <3 <3<3<3<3<33<3<33<

  • Avatar Tejuska♡

    Tejuska♡

    Broj poruka: 3521

    Prijavi adminu

    Ja sam imala zgaravicu doslvce od pocetka trudnoce,,i 4mjeseca sam jela bademe to mi je jedino pomagalo ,, sada bi se ispovracala da ih samo ugledam,, tako da od kad su mi rekli da imam gestacijski pa da malo pripazim na ishranu sam tako promjenila i jedem svakih dva sata pomalo i uopce nemam zgaravicu,a ako slucajno nesto pojedem kao pizzu ili slicno odma ne spavam cijelu noc  uglavnom eto ili sa bademima ili promjenit prehranu 

    🦸‍♀️31🦸35
    🙋‍♂️Jan (8)🙆‍♂️Noel (5)
    [lilypie.com]

  • Avatar MarijaŠ

    MarijaŠ

    Broj poruka: 1925

    Prijavi adminu

    Mi smo sada u 30.tt i od žgaravice ni Ž. Možda se ni ne pojavi do kraja trudnoće, jer ju zapravo nikad u životu ni nisam imala niti znam kakav je to osjećaj… Da bar!

    Krešimir 19.08.2014. <3

  • Avatar Lilica

    Lilica

    Broj poruka: 1031

    Prijavi adminu

    eee marija ni ja isto ne znam hehe, drzim nam fige onda 

  • Avatar MarijaŠ

    MarijaŠ

    Broj poruka: 1925

    Prijavi adminu

    Lilica


    eee marija ni ja isto ne znam hehe, drzim nam fige onda 

    Ma tako će i ostati, vjerujem ja u nas! 

    Krešimir 19.08.2014. <3

  • Avatar Iskrica1347

    Iskrica1347

    Broj poruka: 991

    Prijavi adminu

    MarijaŠ - nadam se da ni nećeš znati kakav je osjećaj žgaravice, jer je fakat koma. Kao da ti kiselina jede grlo, a još ti se malo i povraća. Bar je tak meni.

    Mišica je sa nama od 11.8.2010.
    Ribica stigla 26.10.2014.
    Ja nisam luda, ja sam ekscentrična

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.