Žgaravica u trudnoći

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • tinchy2

    Broj poruka: 9

    Prijavi adminu

    drage mame i trudnice! na koji način vi izlazite na kraj sa tom famoznom žgaravicom?patim  od nje već duže od 4 mjeseca, a najgore je kad treba ići spavati.isprobala sam skoro sve,ali ništa ne pomaže.tješi me činjenica da imam još malo do poroda (32.tjedan mi je) i da će uskoro proći. svaki savjet dobrodošao….

    (-_-) <3 <3<3<3<3<33<3<33<

  • Deleted user

    Broj poruka: 5449

    Prijavi adminu

    tinchy


    drage mame i trudnice! na koji način vi izlazite na kraj sa tom famoznom žgaravicom?patim  od nje već duže od 4 mjeseca, a najgore je kad treba ići spavati.isprobala sam skoro sve,ali ništa ne pomaže.tješi me činjenica da imam još malo do poroda (32.tjedan mi je) i da će uskoro proći. svaki savjet dobrodošao….

    Mene je unistavala citavu trudnocu i isprobala sam sve sto mi je itko savjetovao i jedino sto mi je na kraju pomagalo su bili bademi. Oni su me spasili. Morala sam ih uvijek imati doma. :-) Medjutim zadnjih mjesec dana ni oni nisu vise “djelovali”, spavala sam na sjedecki jer nisam smjela leci, odmah bi pocela zgaravica. Ne znam zasto, pazila sam i da ne jedem kasno, ni kiselo, ma… kazem sve sam probala. Probaj s bademima, ako vec nisi.

    http://proudmomy.blog.hr/ [proudmomy.blog.hr]

    10.03.2013. Maksim 💙 [lilypie.com]
    04.06.2018. Aleksandar 💙
    [lilypie.com]

  • Avatar medsr

    medsr

    Broj poruka: 439

    Prijavi adminu

    eh…ja ih imam od početka trudnoće.sad smo u 35 tjednu i mogu reći da su se bitno smanjile,ali još uvijek ima dana kad je frka.izbaci bilo kake obroke bar 2-3 sat prije spavanja,smanji začinjenu hranu….meni je osobno pomogao donat mg.dok je počelo popila dcl-1,5dcl i bitno se smanjilo.ponekad i gastal tabletice,ali to samo do zbilja više nisam moga izdržati.imam jednu kutiju cijelu trudnoću.na kraju krajeva dok ništa nije pomoglo sam povraćala pa da mogu bar zaspati.znam grozno je,ali tješi se…idemo prema kraju…

  • te_ni1001

    Broj poruka: 55

    Prijavi adminu

    Ja sam cjelu trudnocu muku mucila sa zgaravicom,do 36.tjedna mi je pomogo donat mg-svakako preporucujem ako nisi probala. Potrosila sam para i para na njega kroz trudnocu :P svaki drugi dan sam morala kupit novu bocu,jer i ako ga nisam popila do kraja,cim bi malo islapio vise nebi pomogao. Takoder sam koristila tablete ,al nakom jednog paketica sam odustala jer mi nisu pomogle. U 37.tjednu sam zavrsila na hitnoj od bolova zgaravice,vise nisam mogla ni jest ni pit,zeludac me UBIJAO. Naravno,nisu mi mogli pomoc. Nakon bolnice sam pocela koristit sodu,puno je teorija da je stetna itd,al kad su u bolnici rekli da mogu nisam puno dvoumila.
    Izdrzi jos malo i tjesi se da nakon poroda je vise nece bit ;-)

  • Avatar piper

    piper

    Broj poruka: 674

    Prijavi adminu

    meni jedino soda bikarbona pomaže…sve ostalo mi samo malo ublaži al nakon cca pola sata mi je još gore…pokušam izdržat čim duže al kad više nemogu onda si popijem jednu žličicu sode, i da oprostite na izrazu, nakon nje se dobro ispodrigujem i isprdim i onda mi je tek lakše

  • Avatar renata6

    renata6

    Broj poruka: 2713

    Prijavi adminu

    Također muke u cijeloj trudnoći, spavala sam ko Proud Momy sjedeći, i bila je prisutna skroz do kraja, sjećam se cure u bolnici su nakon ručka otišle malo prodremuckati, a ja sam naravno bila jedini zombi koja se šetala po hodniku! Kod mene se trbuh uopće nije spuštao i naravno pritisak na želudac je bio ogroman, imala sam osjećaj da mi sjedi na njemu, ali utjeha je da nakon poroda sve ode!!!

  • Avatar renata6

    renata6

    Broj poruka: 2713

    Prijavi adminu

    Meni su pomagali vic štapići, probajte!!

  • Avatar MrSandrica

    MrSandrica

    Broj poruka: 91

    Prijavi adminu

    evo i mene ubija žgaravica posebno noću…..bila mi je u prvom tromjesečju i sad u trećem opet…ima noći kad šetam ili sjedim na krevetu jer jednostavno ne mogu spavat koliko me mući…popijem Donata i pojedem koji
     badem.. malo to ublaži ali koji put ni to ne pomaže…..

  • Avatar reina2731

    reina2731

    Broj poruka: 46

    Prijavi adminu

    1dcl vode + žličica octa + žličica sode - spas instant! Po vani bih imala lješnjake koji su također super!

  • Avatar DarijaZ

    DarijaZ

    Broj poruka: 1432

    Prijavi adminu

    …meni nije tako jako i tek je posela sad u 27. tjednu, i za sad mi pomaze da ne jedem iza 8 sati na vecer….ako sam bas jako gladna uzmem si malo tosta pa pojedem sa jogurtom ili tako nesto….i spavanje na povisen , kao sto su neke cure vec spomenule..

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.