Vožnja automobila u trudnoći

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar MarijaŠ

    MarijaŠ

    Broj poruka: 1925

    Prijavi adminu

    Ja ću si sigurno uzeti neki manji jastuk… Vežem se normalno, ali sam primjetila u vožnji da se miš mali počne gurati nakon nekog vremena točno tamo gdje je pojas, pa ga moram malo pomaknuti. Valjda mu smeta pa negoduje srce malo. Ma mame su zakon, vidiš kako se tvoja lijepo sjetila…

    Krešimir 19.08.2014. <3

  • Avatar piper

    piper

    Broj poruka: 674

    Prijavi adminu

    MarijaŠ


    Lilica


    e cure meni je mama kupila mali debeli jastucic i njega fino stavim preko trbuha i preko zavezem pojas, super mi je to jer  me ne stisce a i u slucaju nedajboze sudara taj jastucic bi sigurno ublazio pritisak na trbuh. tak da eto ideje ako neka ima problema s pojasom 
    Baš super ideja! Još uvijek mi pojas ne stvara problem, ali kako svaki dan vozim, vjerojatno ću se poslužiti tom metodom…

    i meni se sviđa ideja…budem i tako probala jer inače na onom donjem dijelu sjedim a samo gornji prebacijem preko ramena

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.