Vožnja automobila u trudnoći

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar jolevk

    jolevk

    Broj poruka: 180

    Prijavi adminu

    37tj i još uvijek vozim..jedino na duže relacije muž vozi. Pojas vezem ali onaj sto ide ispod trbuha sjednem na njega pa samo prebacim ovaj sto je nakoso. Jer mi smeta onaj doljni. Lilica rekla sam ti kako da ga naredis. I meni su rekli u autoskoli kad sam polagala da se trudnice ne moraju vezati ako im smeta pojas ali to onda ide na tvoju odgovornost.

  • Avatar Tina0208

    Tina0208

    Broj poruka: 2756

    Prijavi adminu

    jel policija moze kazniti ako ulovi nezavezanu trudnicu sa trbuhom do zuba????

    Laura 21.08.2014 :-*

  • Avatar Iskrica1347

    Iskrica1347

    Broj poruka: 991

    Prijavi adminu

    Koliko ja znam, svi u autu moraju biti vezani, nebitno da li je netko trudnica ili ne i mislim da te policija može kazniti, ali vjerojatno većinom ne kažnjava.
    Ja sam u prvoj trudnoći bila jako puno u autu (radila sam po terenima, dnevno prelazila 150-200 km) i uvijek sam stavljala pojas. Samo bi donji dio stavila ispod trbuha, a gornji prek cicka.

    Mišica je sa nama od 11.8.2010.
    Ribica stigla 26.10.2014.
    Ja nisam luda, ja sam ekscentrična

  • Avatar Lilica

    Lilica

    Broj poruka: 1031

    Prijavi adminu

    ma ja se ne bi ni osjecala dobro nevezana.. Rapcanvk probat cu tako definitivno 

  • Avatar Tina0208

    Tina0208

    Broj poruka: 2756

    Prijavi adminu

    u tome i jest problem…zar nije biti vezan na “pola” isto ko da i nisi…. ???
    ja sam vec razmisljala da si taj donji dio pojasa stavim tako,al nekak se bojim da je to isto ko da i nisam svezana…

    Laura 21.08.2014 :-*

  • Avatar Lilica

    Lilica

    Broj poruka: 1031

    Prijavi adminu

    zato bi ja bila najsretnija da imam onaj besafe pojas za trudnice.. no jako je skup a polovan ne uspijevam pronaci 

  • Avatar Tina0208

    Tina0208

    Broj poruka: 2756

    Prijavi adminu

    e bas se slazem s tobom lilica…al prestrasno je skup….

    Laura 21.08.2014 :-*

  • Avatar Lilica

    Lilica

    Broj poruka: 1031

    Prijavi adminu

    pa da, razmisljala sam si puno ali to je nesto sto ti realno treba samo nekoliko mjeseci.. a cijena je definitivno prevelika, to mi je isto ko i ona trudnicka odjeca od 400-500 kn..

  • Avatar jolevk

    jolevk

    Broj poruka: 180

    Prijavi adminu

    neznam..ja samo prenosim sta su mi rekli jer sam polagala u 12 mj prosle godine :) i ja se vezem stalno. ja nemogu ovaj doljni pojas staviti jer mi smeta..a u svakom slucaju ovaj nakoso sto ide u slucaju sudara ili necega se zakoci tako da nemosi nikuda…a sa doljnim kad ti je stegnut  moze te previse stegnuti.

  • Avatar Tina0208

    Tina0208

    Broj poruka: 2756

    Prijavi adminu

    da…ma izdrzat cemo nekako….
    budu nas muzevi vozili,a mi cemo si na suvozackom natezat donji dio pojasa… hahaha

    Laura 21.08.2014 :-*

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.