Vožnja automobila u trudnoći

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar MarijaŠ

    MarijaŠ

    Broj poruka: 1925

    Prijavi adminu

    Ja sam ista kao i ti Iskrica, baš se bojim voziti automobil nevezana. Nekako mi je to skroz prešlo u naviku, i zaista, skoro ni ne isparkiram auto iz garaže da se nisam zavezala. Nekako si namjestim donji dio pojasa ispod trbuha, gornji dio između grudi. 
    Lilice, pitaš za strah od vožnje u trudnoći? Ja moram priznati, nije me nešto posebno strah, ali se nekako trudim biti opreznija otkako sam saznala da sam trudna.Kao da više mislim o tome, ono, svaki put pri odlasku na posao se pomolim između ostalog i da na putu sve dobro prođe…

    Krešimir 19.08.2014. <3

  • Avatar Lilica

    Lilica

    Broj poruka: 1031

    Prijavi adminu

    da da, oni kazu kao da je najveci rizik tad za trudnice, ne znam di sam to citala. ali i ja sam isto opreznija puno u voznji otkad sam trudna

  • Avatar Tejuska♡

    Tejuska♡

    Broj poruka: 3521

    Prijavi adminu

    Ja isto vozim ulazim u 33tt,,,vezem se stalno jer mi u autu pisti ako se neko ne veze pa eto vezem se uvijek,,ali iskreno ako ne moram ne vozim,jer ja mozda jesam opreznija ali drugi ljudi nisu tako da rade uvijek idem sa svojima ili mm nego sama ,, svi ce me rade otpeljat nego da vozim ,, nikad ne znas sta se moze dogodit 

    🦸‍♀️31🦸35
    🙋‍♂️Jan (8)🙆‍♂️Noel (5)
    [lilypie.com]

  • Avatar MrSandrica

    MrSandrica

    Broj poruka: 91

    Prijavi adminu

    Evo ja u 33 tjednu i normalno vozim vežem se isod trbuha i nema problema jedino mi malo nezgodno kad moram u rikverc jer mi polako smeta trbuh da se mogu okrenuti ali tu pomažu retrovizori….

  • magdam

    Broj poruka: 33

    Prijavi adminu

    U prvoj trudnoći sam vozila do zadnjeg dana, čak i taj zadnji dan par sati prije nego sam otišla u bolnicu. Vežem se uvijek pa i u trudnoći i pojas mi ne smeta toliko. Sad sam po drugi put trudna i to u 15. tjednu i dalje vozim i nadam se do kraja jer mi se neda ovisiti o nikome…Može li me tko odbaciti ili ne može.

  • Avatar Marica89

    Marica89

    Broj poruka: 5

    Prijavi adminu

    Da, vozila sam cijelu trudnoću i još vozim čak i sad u devetom mjesecu. Jednostavno se za volanom osijećam isto kao i prije trudnoće, samo sam sada malo sporija na gasu i dosta opreznija :)

  • Avatar Lunanai

    Lunanai

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Evo, ja sam u 31. tjednu i vozim cijelo vrijeme, iako primjećujem da se svi oko mene nešto nutkaju da će me oni odvesti . Nije me strah voziti, pažljivo namjestim pojas i to je to.. voziti ću dok se god budem ugodno osjećala za volanom.. Primijetila sam, međutim, da mi u vožnji češće nego dosad na pamet padaju neoprezni i neodgovorni vozači koji nas okružuju, pogotovo u gradskoj vožnji , razmišljala sam čak već sad staviti naljepnicu “beba u autu”, da budem ziher .

  • Avatar Kwasga

    Kwasga

    Broj poruka: 4

    Prijavi adminu

    Najsigurnije se u autu osjećam kad ga sama vozim, sebi najviše vjerujem :) 
    Tako je bilo i u trudnoći i sad kad vozim bebu…

  • Avatar Mira5

    Mira5

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Ja sam isto vozila od prvog do zadnjeg dana trudnoce…sama se odvezla u rodiliste i sama se vratila doma sa svojom bebicom autom,rijetko sam se vezala pojasom ne zbog trudnoce vec zbog prevelike kilaze koju sam dobila u trudnoci (45kg sam dobila).inace mi je trudnoca prosla kao najdivniji san.

  • Avatar LulicaBublica

    LulicaBublica

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    U prošloj trudnoći sam vozila sve do 8. Mj trudnoće kad sam izazvala manju prometnu nesreću na putu do doktora. Nisam ni služila da sam prošla kroz crveno jer sam u mislima bila u svojim nalazima :(  
    To mi je inače bila prva i jedina prometna u mojem voznom iskustvu, pa sam nakon toga se suzdržavala od vožnje do kraja trudnoće

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.