Upis u vrtic 2014./2015.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Deleted user

    Broj poruka: 5449

    Prijavi adminu

    Eto dakle u Zagrebu se od jucer (5.5.) do 16.5. predaju zahtjevi za upis djece u vrtic…
    Gdje ste predali papire? Koji su Vam alternativni vrtici? Inicijalni razgovori? Eto pisite sve vezano za upise sto bi nama koji zahtjev predajemo prvi put moglo biti od koristi.

    Ja sam danas bila u izabranom vrticu (Djecji vrtic Sesvete), falio mi je jedan papir (preslika prijave na mirovinsko) pa moram donijeti sutra ponovno. Narucili su nas za inicijalni razgovor s logopedom, sutra u 11 sati.

    Alternativni vrtici su nam Djecji vrtic Markusevac i Djecji vrtic Leptir.

    http://proudmomy.blog.hr/ [proudmomy.blog.hr]

    10.03.2013. Maksim 💙 [lilypie.com]
    04.06.2018. Aleksandar 💙
    [lilypie.com]

  • maty3

    Broj poruka: 6

    Prijavi adminu

    Jučer sam primijetila da su počele prijave za vrtiće. Mi ćemo tek krajem rujna imati godinu dana pa ne znam da li možemo podnijeti prijavu? Isto tako me zanima u koliko vrtića možemo poslati molbu jer na stranicama grada piše samo u jedan?

  • Deleted user

    Broj poruka: 5449

    Prijavi adminu

    maty


    Jučer sam primijetila da su počele prijave za vrtiće. Mi ćemo tek krajem rujna imati godinu dana pa ne znam da li možemo podnijeti prijavu? Isto tako me zanima u koliko vrtića možemo poslati molbu jer na stranicama grada piše samo u jedan?

    Koliko znam uvijet je da dijete do konca kolovoza mora imati godinu dana, mozete probat predat nista vas ne kosta. 
    Predaje se u jedan vrtic (onaj u koji pripadate po mjestu stanovanja) ali na samom zahtjevu navodite dva alternativna vrtica, ako u ovom u koji ste predali nema mjesta.

    http://proudmomy.blog.hr/ [proudmomy.blog.hr]

    10.03.2013. Maksim 💙 [lilypie.com]
    04.06.2018. Aleksandar 💙
    [lilypie.com]

  • maty3

    Broj poruka: 6

    Prijavi adminu

    Hvala hvala na odgovoru!

  • Avatar didich

    didich

    Broj poruka: 17

    Prijavi adminu

    takodjer jucer predali papire u zaprudju gdje su nas u startu trazili ljecnicki(nismo imali) i moramo ga donijeti na inicijalni razgovor u utorak.i da bebac mora napuniti godinu dana do 30.08 da bi roditelji mogli predat papire..ali probaj,mozda prodje 

  • Avatar MarijanaC

    MarijanaC

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Kod nas u Jastrebarskom još uvijek nije izišao natječaj, radi se još jedan vrtić pa grad mjenja odluke o pravima upisa….sad čekamo …. do 6mj navodno

    Majke su one koje nas uče da je pad samo još jedan korak do uspijeha.

  • karlito

    Broj poruka: 29

    Prijavi adminu

    dajte mi recite za taj sistematski da li to doktor ponovno pregledava dijete i da li ste se morali posebno naručit za to ili vam samo da taj papir na osnovu dosadašnjih pregleda

  • Anči7

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Da li znate mozda,kako stvari stoje sa upisima u privatni vrtic?Da li se papiri isto predaju u 5 mj…ovo mi je prva beba,i roden je u 11 mj pa sad ne znam kako ide to sa jaslicama?

  • Avatar didich

    didich

    Broj poruka: 17

    Prijavi adminu

    prijateljica je svoju  malu upisala u privatni vrtic u 2mj jer se pocetkom 3mj vratila na posao….NISAM  sigurna ali mislim da mozes bilo kad upisati bebaca…

  • Deleted user

    Broj poruka: 5449

    Prijavi adminu

    karlito


    dajte mi recite za taj sistematski da li to doktor ponovno pregledava dijete i da li ste se morali posebno naručit za to ili vam samo da taj papir na osnovu dosadašnjih pregleda

    Ja sam dosla kod pedijatra i rekla kaj trebam, sestra mi je samo dala tu potvrdu, ali mi je doktor poslao i uputnicu u labos za urin i krvu sliku, cisto kontrole radi. Malac nije bio bolestan pa nije bilo potrebe do sada da ju radimo, pa eto onda smo ju sad isli napraviti cisto reda radi.

    http://proudmomy.blog.hr/ [proudmomy.blog.hr]

    10.03.2013. Maksim 💙 [lilypie.com]
    04.06.2018. Aleksandar 💙
    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.