Upis u vrtic 2014./2015.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar JeanGenie

    JeanGenie

    Broj poruka: 87

    Prijavi adminu

    ProudMomy, postoji mogućnost i da te naknadno nazovu iz vrtića ako im se oslobodi mjesto.. Moj mali prve godine nije dobio jaslice jer je napunio godinu dana tek u rujnu pa formalno nije niti zadovoljavao uvjete, ali su me zato početkom rujna nazvali i rekli da su se oslobodila mjesta.. Meni su tada jaslice zapravo bila rezerva pa mi i nije to bio neki problem, a u vrtiću su mi kasnije rekli da puno roditelja preda papire pa im djeca i ne idu i onda zovu iduće s liste.. Tako da, eto, ima još šanse za vas

  • Jurica2

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    Poštovani!
    Dali netko zna dali roditelji čije djete nije primljeno pri upisu u vrtić, imaju pravo uvida u dokumentaciju druge djece koja su primljena obzirom da se vrtić poziva na zakon o zaštiti osobnih podataka pa nam ne dopuštaju uvid kako bi se žalili a mi se pozivamo na Zakon o pristupu onformacijama.
    Hvala!

    Jurica

  • Deleted user

    Broj poruka: 5449

    Prijavi adminu

    Jurica


    Poštovani!
    Dali netko zna dali roditelji čije djete nije primljeno pri upisu u vrtić, imaju pravo uvida u dokumentaciju druge djece koja su primljena obzirom da se vrtić poziva na zakon o zaštiti osobnih podataka pa nam ne dopuštaju uvid kako bi se žalili a mi se pozivamo na Zakon o pristupu onformacijama.
    Hvala!

    Koliko je meni poznato, da, ako se zalite na odluku imate pravo na uvid u dokumentaciju primljene djece. Ali ne mogu to sa sigurnoscu tvrditi.

    http://proudmomy.blog.hr/ [proudmomy.blog.hr]

    10.03.2013. Maksim 💙 [lilypie.com]
    04.06.2018. Aleksandar 💙
    [lilypie.com]

  • Jurica2

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    Molim nekoga tko mi to nože sa sigurnošću reći i objasniti.
    Hvala!!!

    Jurica

  • Avatar Miki35

    Miki35

    Broj poruka: 142

    Prijavi adminu

    Evo ovako ako ce vam pomoci , moja kolegica je predala papire za vrtic i bila je odbijena , pošto muž radi volonterski , ali ipak radi.  Mora imati posao za stalno , i onda su oni napisali žalbu  i zovu ih iz vrtica da povuku žalbu da nije ni jednima ni drugima u interesu da to sad ide na vjeće da su ipak našli mjesto za maloga…. samo treba zube pokazati i sve se može dobiti :)

  • BillieJean

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Svima s područja sesveta preporucam obrt za cuvanje djece i tetu Maricu! Mi smo prezadovoljni, prostor je uređen poput malog vrtica, a takva je i grupa (max 6 djece na jednu tetu, odnosno 12 na 2, vise od toga ne moze)…nema dežurstava, uvijek je tu teta Marica, individualan pristup, vise vremena za dijete, ali i za roditelje, prehrana, aktivnosti….samo rijeci hvale…mozete skicnuti i stranicu na Facebooku:
    facebook.com/zvjezdice.cuvanje.djece.sesvete

  • Avatar Petra41

    Petra41

    Broj poruka: 34

    Prijavi adminu

    didich


    mi potvrdu od dr. moramo donijeti na inicijalni u utorak (vrtic u zaprudju)

    Kakva su vasa iskustva za vrtic u zaprudju? Kakve su tete u jaslicama, koliko ima djec u grupi?

    22.07.2014. <3

  • Avatar didich

    didich

    Broj poruka: 17

    Prijavi adminu

    moram reci da smo super  zadovoljni..malog frajera svako jutro ostavljam dezurstvu tako da poznajemo sve tete i  svakoj trci  u zagrljaj kad ih vidi  a u grupi ih je za sad 19  i taj ce broj s vremenom jos rasti

  • Avatar Petra41

    Petra41

    Broj poruka: 34

    Prijavi adminu

    A ove godine je rekordan broj rodjene djece u Zaprudju ikad, tj, 2014. god, vec me strah ako svi krenu 2015. u Jaslice …

    22.07.2014. <3

  • AK2008

    Broj poruka: 17

    Prijavi adminu

    Drage mame, molim vas za preporuku jaslica u Novom Zagrebu? I koliko alternativnih vrtica mozemo upisati na zahtjevu za upis? Puno hvala svima.

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.