Upis u vrtic 2014./2015.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Goga32

    Broj poruka: 54

    Prijavi adminu

    Moji su obadvoje isli u Zaprudje u vrtic. Sin 5,5 godina a curka 3 godine i samo imam rijeci hvale za sve tete. Teta Karolina i Teta lidija su predivne osobe  koje su 5 ,5 godina cuvale mog miseka i koji ih je obozavao   Kod curke su teta Marija bila 1,5 godinu i super je teta a poslje bile teta Branka i teta Tereza i isto genijalne. Zao mi je sto su vec odrasli i otisli jer su obozavali vrtic i tete.

  • bokila

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    zanima me da li ste predali papire van roka prijave u gradski vrtić i što su vam otprilike rekli?  mi upisujemo vrtićanca i jasličara i čini mi se da nećemo imati sreće kod upisa van roka prijave

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.