Trudnička knjižica

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Nikikiki

    Broj poruka: 31

    Prijavi adminu

    nakon prvog poroda, sve papire su mi zadržali u bolnici ( rekla mi je sestra da to meni ionako ne treba), cak i slike, ostala mi je samo trudnička knjižica i otpusno pismo…… nadam se da sad kada nemam trudničku knjižicu neću ostati bez svega …..to mi je malo bezveze…….samo otpusno pismo……idem odmah sve kopirati….

  • Avatar dillb

    dillb

    Broj poruka: 689

    Prijavi adminu

    pripremi im samo nalaze od pretraga i zadnji nalaz koji si obavila kod ginića. ostalo ostavi sebi, zajedno sa slikama. ja sam dobila sve nazad, uključujući i nalaz krvne grupe. zadržali su samo nalaze (krv, brisevi i slično) i “povijest bolesti” koji su mi radili u trudničkoj ambulanti.

  • mama@

    Broj poruka: 1365

    Prijavi adminu

    Meni su ponudili dali zelim trudnicku knjizicu.  Ako zelim moram ju platiti. Tako sam i napravila. Lakse mi je da mi se sve popunjava na jednom mjestu.

    [lilypie.com]

  • ButterflyLady

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Ja sam svoju trudnicku knjižicu dobila u ožujku; prva trudnoća - kad sam obavila UZV, pregled i sve što je trebalo, ginekolog upisao podatke i svaki put ju moram nositi sa sobom i redovito se upisuje sve. Pročitala sam da je netko i platio 20 kn, ali ja nisam. Tu i tamo ju prelistam - pratim faze i bebinog i svog “rasta”.  

  • Avatar Tyna24

    Tyna24

    Broj poruka: 874

    Prijavi adminu

    Gricko3


    I ja san do sad platila samo casicu za urin i normalno elevit tablete :)

    ja plačam uzv svaki put, i elevit naravno… čašice za urin su mi čak besplatne

    i nisam dobila trudničku knjižicu… isto tako nalaze spremam u fascikl i svaki put sve teglim sa sobom…

    [lilypie.com]

  • Avatar Fiolina

    Fiolina

    Broj poruka: 77

    Prijavi adminu

    bok curke, ja sam dobila svoju trudničku na drugom pregledu, kada se vidjela beba.. meni dr ne daje nalaze, stavlja ih u karton.. i ništa nisam plaćala.. čak sam dobila i neki paketić za trudnice sa knjižicama i donat mg-om i nekakav uzorak kreme za bebe :) valjda ovisi od doktora… 

  • Avatar Trkačica

    Trkačica

    Broj poruka: 14

    Prijavi adminu

    Vidim da je stara tema, ali živim u neznanju do sljedećeg pregleda. Svi pričaju o trudničkoj knjižici, a meni moj ginekolog uopće istu nije ni spomenuo. 🤔 Imam sve nalaze, ali bome ih ne nosim sa sobom uokolo, a s druge strane, ne daj Boze nečega, voljela bi imati barem neki dokument di sve piše. 
    Jel on meni trebao već nju otvoriti ili ga ja trebam žicati…?? U 14 tt sam.

  • inesss

    Broj poruka: 634

    Prijavi adminu

    Trkačica

    Vidim da je stara tema, ali živim u neznanju do sljedećeg pregleda. Svi pričaju o trudničkoj knjižici, a meni moj ginekolog uopće istu nije ni spomenuo. 🤔 Imam sve nalaze, ali bome ih ne nosim sa sobom uokolo, a s druge strane, ne daj Boze nečega, voljela bi imati barem neki dokument di sve piše.
    Jel on meni trebao već nju otvoriti ili ga ja trebam žicati…?? U 14 tt sam.


    Dosta ginekologa ne otvara trudnicku knjizicu

    12.5.+
    Dvojajcani blizanci

  • Avatar Trkačica

    Trkačica

    Broj poruka: 14

    Prijavi adminu

    Sestra me tam važe svaki put, mjeri tlak, tisuću i jedan papir već imam. Ali me zanima kaj ako isto budem trebala za bolnicu tu knjižicu kak su neke forumašice navele da su ih oprali kaj ju nemaju, a uzeli im papire gotovo sve i nisu nazad dobili, a meni možda zatreba neki? Zato bi voljela znati jel mogu ga tražiti ili kaj? 

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.