Trudnička knjižica

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Nikikiki

    Broj poruka: 31

    Prijavi adminu

    Trudnička knjižica
    Dragi svi!
    Dal imate iskustva u 2015. godini sa trudničkom knjižicom?
    Zadnju trudničku knjižicu sam imala u 2009. godini, a sad mi sestra kaže da više nema trudničkih knjižica.
    Sasvim slučajno sam jedni trudnicu primjetila da ima knjižicu. Jel to praksa samo mog doktora da nema trudničke knjižice ili ih stvarno više nema?

  • Avatar Miss_Miu

    Miss_Miu

    Broj poruka: 275

    Prijavi adminu

    Meni je doktor rekao da trudničke knjižice nisu tolko bitne kao nalazi. Oni su mi bitni i njih mi stalno daje, nažalost trudničku knjižicu nemamo.

    Lukas 19.09.2015.🧸
    Adela 28.03.2017. 👑

  • Avatar Mila7

    Mila7

    Broj poruka: 584

    Prijavi adminu

    Ja isto nemam trudnicku knjizicu, sve nalaze cuvam ako zatrebaju

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Nikikiki

    Broj poruka: 31

    Prijavi adminu

    Nije da mi treba, al svi me pitaju za nju ;-)

  • Avatar Gricko3

    Gricko3

    Broj poruka: 625

    Prijavi adminu

    Ja sam prokrvarila na Bozicnom sajmu u splitu i odma isla na hitnu i tamo su me posteno “oprale” sta nisan donila trudnicku i da to moran smatrat dokumentom kao osobnu koja uvik mora bit uz mene u slucaju nedaj boze necega prometne nesrece ili bilo sta da doktori odma vide tu sve i da znaju kako postupat


    PseudoHTML, UBBCode and BB Code
    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

    Jer ne postoji ljubav kao kad volis svoje djete! ❤ N❤

  • Avatar Miss_Miu

    Miss_Miu

    Broj poruka: 275

    Prijavi adminu

    Gricko


    Ja sam prokrvarila na Bozicnom sajmu u splitu i odma isla na hitnu i tamo su me posteno "oprale" sta nisan donila trudnicku i da to moran smatrat dokumentom kao osobnu koja uvik mora bit uz mene u slucaju nedaj boze necega prometne nesrece ili bilo sta da doktori odma vide tu sve i da znaju kako postupat

    Starno ne znam sta su te napali. Vecinom svi doktori sad prakticiraju nalaze, a ne trudnicke knjizice i to nije nista novo. Prvu trudnocu sam imala 2013. I privatnik mi ju je vodio i stalno sam ga pilila za trudnicku i objasnio mi je da to njima nikaj ne znaci vec da su nalazi bitni. Jer na nalazu sve pise!

    Lukas 19.09.2015.🧸
    Adela 28.03.2017. 👑

  • Avatar dillb

    dillb

    Broj poruka: 689

    Prijavi adminu

    slažem se sa Miss_Miu, imam papir na kojem pišu svi bitni i friški podaci. to je jednako kao da imam trudničku knjižicu. 

  • Avatar Anci2225

    Anci2225

    Broj poruka: 245

    Prijavi adminu

    Ja sam dobila trudnicku knjizicu tj. platila 20 kn

    [daisypath.com]

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar Miss_Miu

    Miss_Miu

    Broj poruka: 275

    Prijavi adminu

    dillb


    slažem se sa Miss_Miu, imam papir na kojem pišu svi bitni i friški podaci. to je jednako kao da imam trudničku knjižicu. 

    E, bas tako i ja :) Imam bitni i friski papir sa svim podacima. 

    Anci2225


    Ja sam dobila trudnicku knjizicu tj. platila 20 kn

    Ma da? Placaju se? 

    Lukas 19.09.2015.🧸
    Adela 28.03.2017. 👑

  • Avatar Gricko3

    Gricko3

    Broj poruka: 625

    Prijavi adminu

    a neznan -.- i kad san bila u privatnika odma me trazia trudnicku niko me jos nije pita ni jedan nalaz :/ to onda ocito ovisi od doktora do doktora. I krvnu grupu mu nisu tili izvadit dok nisan dobila trudnicku. Stvarno neznan


    PseudoHTML, UBBCode and BB Code
    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

    Jer ne postoji ljubav kao kad volis svoje djete! ❤ N❤

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.