Trudnička knjižica

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Lela29

    Lela29

    Broj poruka: 621

    Prijavi adminu

    Ja vodim trudnoću kod privatnika i na drugom pregledu sam dobila trudničku, tada sam bila 11+5. Koliko sam shvatila u Splitu je svugdje traže, npr. rekao mi je dr. da ne mogu bez nje izvadit krvnu grupu. E sad jel stvarno tako, nemam pojma.

    [lilypie.com]

  • Avatar Bublica123

    Bublica123

    Broj poruka: 1083

    Prijavi adminu

    Ja nemam trudnicku knjizicu…sve nalaze spremam u fascikl i nitko me nije ni trazio trudnicku…samo gledaju uputnice i to je to

    [lilypie.com]

  • Tinka32

    Broj poruka: 45

    Prijavi adminu

    Ja imam trudničku knjižicu u koju doktor upisuje sve podatke o obavljenom pregledu, kao i nalaze, s time da imam i nalaze posebno i nosim ih za svaki slučaj sa sobom. Moj doktor svim trudnicama daje trudničku knjižicu. Nisam ju ništa plaćala.

  • Nikikiki

    Broj poruka: 31

    Prijavi adminu

     jedni traže knjižicu, a drugi ne, zanimala su me vaša iskustva. Možda je i bolje da je nema, ovako bi i nju sa nalazima morali nositi .
    Najvažnije mi je da su nam bebe zdrave.

  • Avatar lioness2

    lioness2

    Broj poruka: 60

    Prijavi adminu

    mene je na prošlom pregledu ginekologica pitala gdje mi je trudnička, a ja izvadila onu ultrazvučnu, sva zbunjena… klima ona glavom i kaže: ribica, to nije to. pretpostavljam da ju nemaš onda. trk u NN po trudničku da ti idući puta sve možemo tamo upisati. moraš ju nositi svugdje sa sobom!

    [thebump.com]

  • Avatar Doris7

    Doris7

    Broj poruka: 116

    Prijavi adminu

    Meni je knjizicu dao ginekolog odma nakon objave trudnoce, sve mi zapise unutra a nalaze mi ostave u kartonu da ih ne moram stalno nositi 

  • Avatar lioness2

    lioness2

    Broj poruka: 60

    Prijavi adminu

    Doris


    Meni je knjizicu dao ginekolog odma nakon objave trudnoce, sve mi zapise unutra a nalaze mi ostave u kartonu da ih ne moram stalno nositi 

    tko bi rekao da još uvijek ima darežljivih ginekologa? nije 10-20 kuna puno novaca, ali ipak… 

    [thebump.com]

  • Avatar Doris7

    Doris7

    Broj poruka: 116

    Prijavi adminu

    Od pocetka trudnoce jedino za sta sam morala dati novce bila je ona casica za urin koja kosta 1-2kn i samo nadoplacujem tablete 7-50kn posto mi one besplatne ne pasu . Ali nikad nisam cula ovdje kod nas da je netko nesto morao platiti :S

  • Avatar dea32

    dea32

    Broj poruka: 1561

    Prijavi adminu

    Dobila sam trudnicku isti dan kad mi je potvrdio trudnocu. I nisam ju nista platila. Mislim da je jednostavnije nositi trudnicku nego cijeli fascikl sa nalazima.. U njoj mi pise sve, moj tlak, tezina, mjere bebe, krvna grupa i ogtt..
    Ne kuzim one koji to ne zele pisati. To je isto kao da invalidima kazu ne treba vam iskaznica, nosite papire. Il da nam ne treba osobna ili vozacka. Totalno bzvz

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar Gricko3

    Gricko3

    Broj poruka: 625

    Prijavi adminu

    I ja san do sad platila samo casicu za urin i normalno elevit tablete :)


    PseudoHTML, UBBCode and BB Code
    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

    Jer ne postoji ljubav kao kad volis svoje djete! ❤ N❤

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.