Trudnička knjižica

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Naanaa2

    Naanaa2

    Broj poruka: 469

    Prijavi adminu

    Lollypop, meni ne upisuje kilažu i tlak u ultrazvučnu već na povijest bolesti kad dođem na pregled. Jer kod mene ultrazvuk i pregled ne rade isti dan. Utorkom idem na pregled u ginekološku ambulantu (kilaža, tlak, nalazi, uputnice itd, poslije je u ambulanti i ctg), a četvrtkom radi ultrazvuk u drugom dijelu bolnice. Trudnička i ultrazvučna knjižica- vjerojatno je to od bolnice do bolnice i od doktora do doktora.

    [lilypie.com]

  • Avatar Lollypop

    Lollypop

    Broj poruka: 1160

    Prijavi adminu

    Vjerovatno. Ja radim sve kod jednog gin., privatnog.

    https://lb1f.lilypie.com/gXYTp2.png?VqgGn73u [lb1f.lilypie.com]

  • Nikikiki

    Broj poruka: 31

    Prijavi adminu

    Mene svugdje traže trudničku knjižicu, pa čak i u banci, bezobrazni ljudi me ne puste preko reda jer me traže trudničku knjižicu. Najradije bi im izvadila onih trideset papira  (nalaza i bacila u ….).

    Sve to nije u redu, sad kad mi ne moramo imati trudničku knjižicu, svi drugi me traže.
    U prvoj trudnoči sam platila 30 kuna, a živ niko me nije istu tražio……….

    Baš me briga……. važno da mi se djevojčica rodi zdrava :-)

  • Avatar Miss_Miu

    Miss_Miu

    Broj poruka: 275

    Prijavi adminu

    Nikikiki


    Mene svugdje traže trudničku knjižicu, pa čak i u banci, bezobrazni ljudi me ne puste preko reda jer me traže trudničku knjižicu. Najradije bi im izvadila onih trideset papira  (nalaza i bacila u ….).

    Sve to nije u redu, sad kad mi ne moramo imati trudničku knjižicu, svi drugi me traže.
    U prvoj trudnoči sam platila 30 kuna, a živ niko me nije istu tražio……….

    Baš me briga……. važno da mi se djevojčica rodi zdrava :-)

    Mene nigdje ne traze trudnicku jer pretpostavljam da mi se vec busa vidi po kojoj valjda sami vide da sam trudna. Oni koji primjete puste me, al inace to ne koristim nigdje da imam prednost, bar ne jos sad mozda kad budem 30+ tt. Ovak jos mi nije tesko pa mogu i ja pricekat! :)

    Lukas 19.09.2015.🧸
    Adela 28.03.2017. 👑

  • Avatar dillb

    dillb

    Broj poruka: 689

    Prijavi adminu

    ne mogu vjerovati da smo svi u istoj državi… još jedan dokaz kako to sve kod nas lijepo funkcionira. 

    neka su naše bebice dobro i zdravo, neka lijepo napreduju. a ako je neophodno, pa potrošit ćemo i tih 20-30 kn na knjižicu ili ćemo sa sobom nositi registrator sa svim nalazima. 

    želim vam svima dobre nalaze!!!!! 

  • Avatar Marlameri

    Marlameri

    Broj poruka: 386

    Prijavi adminu

    Kod nas u bolnici u Virovitici sve trudnice dobiju trudničku knjižicu i imala sam ju u svakoj trudnoći. I sve nalaze pišu u nju i u stvari ni ne traže zdravstvenu već samo trudničku. Nisam znala da to ovisi od ustanove do ustanove. Mislila sam da to sve trudnice dobiju. Pa ako nam je sve besplatno ne vidim razloga da naplaćuju trudničke knjižice. Kod nas je i uzv besplatan i ima i 3d tak da mi je to super.
    Baš to što kažeš Dillb ko da ne živimo u istoj državi, a ima nas samo 4.5 mil a toliko razlika.

    [lilypie.com]

  • Avatar lilianaa

    lilianaa

    Broj poruka: 363

    Prijavi adminu

    Meni su na prvom pregledu dali trudnicku knjizicu i knjizicu uzv. Redovito u nju pisu podatke o razvoju ploda. Nisam nista platila, dali su mi je besplatno.

  • Avatar bobica9

    bobica9

    Broj poruka: 448

    Prijavi adminu

    Mene isto traže samo trudničku knjižicu. I nitko me nigdje ne pušta preko reda. Ok, nije mi još teško stajati, ali kultura…ja sam uvijek trudnice puštala, kao i mame s malom djecom. Jedino se na Rebru proguram kad idem vaditi krv za štitnjaču jer je tamo užasan red, a želim se što prije maknuti iz bolnice. I grdo me gledaju. A ja samo šaljem ječmenac.

    [lilypie.com]

  • Avatar kiki2906

    kiki2906

    Broj poruka: 199

    Prijavi adminu

    Ja sam kod svojeg doktora u prvoj trudnoći dobila trudničku knjižicu prije 6 godina a sad nisam

    https://lb1f.lilypie.com/dRHOp1?r=1432636850 [lb1f.lilypie.com]

  • Avatar Pandora4

    Pandora4

    Broj poruka: 42

    Prijavi adminu

    Ja sam također od prvoga pregleda dobivala samo povijest bolesti u koju su se unosili svi podatci. Prošli put sam pitala doktora treba li mi knjižica, rekao je da ne treba jer je sada sve u računalu, a i meni daje svaki put primjerak. Imam taj neki fascikl pun papira (što povijesti bolesti, što nalaza krvne grupe, ogtta i sl) pa ga svuda nosim sa sobom (za svaki slučaj).

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.