Torba za rodilište

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar venera

    venera

    Broj poruka: 191

    Prijavi adminu

    ProudMomy

    Ja sam rodila na Merkuru i za bebu trebas imati pelene. Sestre premotavaju djecu, ali mozes i sama. Minus je sto tamo sestre ne mazu bebama guzu s nicim, pa nije lose da bebu premotavas sama, ako mislis da mozes. Robicu beba ima njihovu, za to vrijeme dok je tamo.
    Samo muzu pripremi robicu za izlazak iz bolnice, pa ce on dati sestrama kada dodje po vas.
    Sretno!

    Hvala! 
    Dobro da ne treba robicu nositi. Već sam mislila da ću doći na porod s 3 kofera 

    Život se mijenja od tame do sunca, kad kraj tvog srca još jedno zakuca!

  • Avatar MajaR

    MajaR

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    t


    Jel ima netko iskustva s varazdinskim rodilistem?

    Imam ja. :) Sve je bilo odlično.. slijedeći mjesec opet idem tamo roditi iako živim u ZG-u. Zanimljivo je da nitko ne spominje izdajalicu na popisu - zar tu nema dojilja???

  • franca

    Broj poruka: 4

    Prijavi adminu

    Ja sam bila u vinogradskoj i oni imaju izdajalicu ako vam zatreba. 
    Iako je curka koja je bila samnom u sobi dan kasnije narucila od supruga da joj drugi dan donese njenu jer je imala problem uvucenih bradavica. Al, s obzirom da je bebica non stop s vama i non stop na ciki, meni npr nije trebala. Treba uglavnom onima koji imaju navalu mljekeca, a onda se velim, moze donjeti i naknadno.

  • Avatar missha

    missha

    Broj poruka: 689

    Prijavi adminu

    Svako rodilište ima izdajalicu. Ja prvi put nisam trebala izdajalicu, drugi put mi je muž donio drugi dan jer je bebačica puno navukla i nisam htjela opterečivat sestre da mi ju donose. Rodila sam na Sv. Duhu

  • t

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    Kakva je procedura poslije poroda? Da li je dopusteno da je beba cijelo vrijeme u sobi?

  • Avatar 5ra3

    5ra3

    Broj poruka: 193

    Prijavi adminu

    MajaR


    t


    Jel ima netko iskustva s varazdinskim rodilistem?
    koje si ti sve stvari nosila u varaždinsko rodilište? da li treba odjeća za bebicu dok je u bolnici?
    Imam ja. :) Sve je bilo odlično.. slijedeći mjesec opet idem tamo roditi iako živim u ZG-u. Zanimljivo je da nitko ne spominje izdajalicu na popisu - zar tu nema dojilja???

    5ra ;)

  • Deleted user

    Broj poruka: 5449

    Prijavi adminu

    5ra


    MajaR


    t


    Jel ima netko iskustva s varazdinskim rodilistem?
    koje si ti sve stvari nosila u varaždinsko rodilište? da li treba odjeća za bebicu dok je u bolnici?
    Imam ja. :) Sve je bilo odlično.. slijedeći mjesec opet idem tamo roditi iako živim u ZG-u. Zanimljivo je da nitko ne spominje izdajalicu na popisu - zar tu nema dojilja???

    Ima dojilja, ali meni osobno nije izdajalica u rodilistu trebala, nisam ju nosila, ostavila sam ju doma u pripremi, ako ce trebat da mi muz donese. Nije mi imalo smisla da si natrpavam torbu bezveze, ako mi to uvijek muz moze donijeti. Svako rodiliste ima izdajalicu, ako je bas tolika frka, dok ti netko ne donese tvoju.

    http://proudmomy.blog.hr/ [proudmomy.blog.hr]

    10.03.2013. Maksim 💙 [lilypie.com]
    04.06.2018. Aleksandar 💙
    [lilypie.com]

  • Avatar bjap

    bjap

    Broj poruka: 1100

    Prijavi adminu

    martina.sormazban


    Ja sam rodila u Svicarskoj i jedino sto sam trebala ponijeti je pidjama, papuce i osnovne stvari za higijenu. U rodilistu sam dobila sve, uloske, gacice, grudnjak jednokratni s uloscima, sugamane svih velicina koje mijenjaju svaki dan, bocu za pranje, gel za tusiranje, mlijeko za tijelo, kremu za bradavice, caj za dojenje…. strasno mi je kad vidim da u Hr treba nositi toaletni papir a kamoli druge stvari. Za bebu je trebala samo robica za izlazak a beba je na poklon dobila torbicu s baby kozmetikom. Inace svaka trudnica dobija od ginekologa mama kufer s poklonima a beba u rodilistu dobije baby kufer s poklonima. Unutra su razni testeri, poklon bonovi, popusti u raznim ducanima ali i duda, prva bocica za vodu,  carapice, balavac i sl. Nadam se da ce i Hr u buducnosti imati nesto slicno.

    aaaawww, mislim da ću pred porod u posjet rodbini u Švicarsku!! :) Šala.. samo ne mogu vjerovat da tako nešto postoji. Bila sam nedavno u bolnici, nakon 15 dana mi nisu imali čistu jastučnicu za promjenit, a svoju ne smijem donijeti. Užas!

  • angellah

    Broj poruka: 32

    Prijavi adminu

    Ja sam htjela pitati - zar se smiju koristiti čepići za uši? Zar neće sestre poluditi i vikati da neću čuti kad mi beba plaće? 

  • Avatar bjap

    bjap

    Broj poruka: 1100

    Prijavi adminu

    Pa ne moraju sestre znat da imaš čepiće. Ja čujem i kroz njih, a koristim ih već 9 godina i nezamislivo mi zaspat da mi nisu u ušima. Navika/ovisnost :/.

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.