Tko planira i radi na bebi- treci nastavak

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Bella🌟

    Bella🌟

    Broj poruka: 2899

    Prijavi adminu

    Pupa

    Bella🍁

    Jutro☕
    Evo moja vještica stigla u punom pogonu, za “doručak” popila brufen 600 u granulama i sad čekam da prodjeluje da mogu bar malo kave prije posla u miru popiti. Idemo u nove pobjede. Drago mi je da je stigla napokon jer nekoliko dana već imam bolove točno onako kao kad dolazi, kao što je kod ancioobilo prošli mjesec, a izostanak simptoma je najbolji simptom T kako je neko jučer rekao.
    Pupa obavezno javi kako je folikulometrija prosla. Što si rekla gdje ideš na nju? Planiram slijedeći mjesec ako ovaj ne upali otići privatno čisto da popratim ovulaciju.
    Tami žao mi je😔 idemo dalje 💪

    Idem u bolnicu jer je dio MPO postupka.


    Kužim. Sretno danas pa javi kako je bilo😁🤗

  • Avatar Lindsay

    Lindsay

    Broj poruka: 1362

    Prijavi adminu

    Hopsali. 10dc je poceo. Plivajte maleni, zivite jos koji dan 🤞🤞🤞🤣😂
    Dobro jutro zene drage 🥨☕

  • Avatar Lindsay

    Lindsay

    Broj poruka: 1362

    Prijavi adminu

    Falit ce mi dragi, raspala sam se na rastanku 💔

  • Avatar Pupa

    Pupa

    Broj poruka: 425

    Prijavi adminu

    lindsay

    Hopsali. 10dc je poceo. Plivajte maleni, zivite jos koji dan 🤞🤞🤞🤣😂
    Dobro jutro zene drage 🥨☕


    🤞🏻🤞🏻🤞🏻🤞🏻🤞🏻🤞🏻🤞🏻🤞🏻🤞🏻

    🙎‍♀️ 29 god. 🙎‍♂️ 37 god.
    MM - Fertil up
    Ja - elenatal, Crinone gel, lactogyn

    9 / 2020 vanmaternična trudnoća
    6 / 2021 prirodni IVF

  • Avatar Lindsay

    Lindsay

    Broj poruka: 1362

    Prijavi adminu

    Pupa sretno danas, javi 🤞

  • Deleted user

    Broj poruka: 258

    Prijavi adminu

    lindsay drzim fige da plivaci uspiju heheh
    znaci li to da dragog ni za Bozic kuci nema? pa i ja bi se raspala

  • Avatar Lindsay

    Lindsay

    Broj poruka: 1362

    Prijavi adminu

    Ako uspije doci bit ce to bas oko Bozica. Pitat ce za par dana da se vrati kuci, makar 2-3. Nakon toga opet odlazi. Jako mi je tesko. Ali moram biti jaka , moram u svemu tome naci nesto pozitivno inace cu poluditi. Nismo navikli biti odvojeni, mi smo kao lolek i bolek uvijek zajedno bili svuda i to godinama.
    Iskreno, ako ovo ne izdrzimo ili ako budemo pucali po savovima, je*** pare i sve neka da otkaz i nadje bilo kakav posao u mjestu gdje zivimo. Jer sta ti je zivot ako imas lovu i sve a nisi sretan, ne zivis ga sa porodicom, prijateljima … nijedne pare to ne mogu zamjeniti. Mislim moje misljenje je to ali postujem i tudje. Svatko zna svoje prioritete. 
    Raspisala sam se oprostite, jako mi je tesko 💔
    Drzite se curke , ostajem tu s vama i navijam za plusice

  • Deleted user

    Broj poruka: 258

    Prijavi adminu

    znam kako ti je i mi smo tako godinu dvije bili razdvojeni, sada kad smo napokon zajedno taj glupi teren
    Iskreno dopizdilo je i nama dvojma, tako da te u potpunosti razumijem, za sada je kod nas situacija dobra, nadam se da u vrijeme plodnih dana nece samo doci s posla i reci: idem sutra na teren

    Glavu gore, proci ce i ovo tesko razdoblje, saljem ti virtualni zagrljaj utjehe

  • Avatar Lindsay

    Lindsay

    Broj poruka: 1362

    Prijavi adminu

    Hvala ancioo

  • Avatar Sanjarka88

    Sanjarka88

    Broj poruka: 15651

    Prijavi adminu

    lindsay

    Falit ce mi dragi, raspala sam se na rastanku 💔


    🤗🤗🤗🤗
    Meni je dragi 2 tjedna u 12mj bia u Zg pa mi je bilo uzasno tesko jer nikad nismo bili razdvojeni
    Tako da ne mogu si to mi zamisliti 

    “ S ljubavlju neba stvarao te Bog ”💜💙💙

    [tickerfactory.com]

    🌈 Lista jesenskih beba na 407. Str. 🌈

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.