Tko planira i radi na bebi- treci nastavak

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Deleted user

    Broj poruka: 713

    Prijavi adminu

    Cestitke trudnicama ❤️❤️
    Lindsay, uspješnu noć/jutro zelim 🤞🙏
    Tami, zao mi je. 😔Tak bi vjerojatno i ja na tvom mjestu napravila posto sam nestrpljiva, samo da znam jel + ili -. Al nista, novi mjesec, novi pocetak 🤗💪

  • ninasrce

    Broj poruka: 11

    Prijavi adminu

    kod mene kasni 27 dana pokusavam sa partnerom da imamo djete i neide neznam sta da radim da se redovno hranim ili da se obratim svom ginek

  • Avatar Sanjarka88

    Sanjarka88

    Broj poruka: 15651

    Prijavi adminu

    SunnyS

    Sanjarka88 🦋

    SunnyS

    Obje slike pokazuju jedan test. Popodne napravila.

    Znam. Nego prije koliko dana si radila test?

    Predzadnji test sam radila prije 2 dana.


    Morala bi vec kroz 2 dana dovoljno potamnit da bude bar vidljiva sjena na slici 🤷‍♀️

    “ S ljubavlju neba stvarao te Bog ”💜💙💙

    [tickerfactory.com]

    🌈 Lista jesenskih beba na 407. Str. 🌈

  • Avatar SunnyS

    SunnyS

    Broj poruka: 241

    Prijavi adminu

    Sanjarka88 🦋

    SunnyS

    Sanjarka88 🦋

    SunnyS

    Obje slike pokazuju jedan test. Popodne napravila.

    Znam. Nego prije koliko dana si radila test?

    Predzadnji test sam radila prije 2 dana.

    Morala bi vec kroz 2 dana dovoljno potamnit da bude bar vidljiva sjena na slici 🤷‍♀️


    A ne znam.. ja vidim blagu sjenu. 
    Opet kroz par dana piškim.
    Je li tko od vas vadio krv u Vinogradskoj za TSH? Koliko dugo se čeka nalaz na mail?

    👸35;
    4/2019 - spontani;
    8/2020 - zadnja M;
    Neredoviti ciklusi
    Gynositol, Prenatal

  • Avatar SunnyS

    SunnyS

    Broj poruka: 241

    Prijavi adminu

    ninasrce

    kod mene kasni 27 dana pokusavam sa partnerom da imamo djete i neide neznam sta da radim da se redovno hranim ili da se obratim svom ginek


    Oboje

    👸35;
    4/2019 - spontani;
    8/2020 - zadnja M;
    Neredoviti ciklusi
    Gynositol, Prenatal

  • Avatar Pupa

    Pupa

    Broj poruka: 425

    Prijavi adminu

    Jutro drage cure 😊 pije se kavica
    Prvo, čestitam na plusićima, neka vam je prekrasna trudnoća 🤰
    Ja idem danas na treću folikulometriju pa ćemo vidjeti što se događa. Imam i dalje smećkasti iscjedak (puno manje nego prije) , ali ginićka je rekla da nije ništa opasno.
    Sretno ako danas netko piški 🤞🏻

    🙎‍♀️ 29 god. 🙎‍♂️ 37 god.
    MM - Fertil up
    Ja - elenatal, Crinone gel, lactogyn

    9 / 2020 vanmaternična trudnoća
    6 / 2021 prirodni IVF

  • Avatar Bella🌟

    Bella🌟

    Broj poruka: 2899

    Prijavi adminu

    Jutro☕
    Evo moja vještica stigla u punom pogonu, za “doručak” popila brufen 600 u granulama i sad čekam da prodjeluje da mogu bar malo kave prije posla u miru popiti. Idemo u nove pobjede. Drago mi je da je stigla napokon jer nekoliko dana već imam bolove točno onako kao kad dolazi, kao što je kod ancioo bilo prošli mjesec, a izostanak simptoma je najbolji simptom T kako je neko jučer rekao.
    Pupa obavezno javi kako je folikulometrija prosla. Što si rekla gdje ideš na nju? Planiram slijedeći mjesec ako ovaj ne upali otići privatno čisto da popratim ovulaciju.
    Tami žao mi je😔 idemo dalje 💪

  • Avatar Bella🌟

    Bella🌟

    Broj poruka: 2899

    Prijavi adminu

    Sanjarka piši me za 2.11.

  • Deleted user

    Broj poruka: 258

    Prijavi adminu

    jutro dame, evo kod mene se kava pije i iskreno se veselim jer je danas petak, bas sam se ovaj tjedan umorila na poslu
    Bella zao mi je sto si dobila, ali idemo zajedno u nove pobjede

  • Avatar Pupa

    Pupa

    Broj poruka: 425

    Prijavi adminu

    Bella🍁

    Jutro☕
    Evo moja vještica stigla u punom pogonu, za “doručak” popila brufen 600 u granulama i sad čekam da prodjeluje da mogu bar malo kave prije posla u miru popiti. Idemo u nove pobjede. Drago mi je da je stigla napokon jer nekoliko dana već imam bolove točno onako kao kad dolazi, kao što je kod ancioobilo prošli mjesec, a izostanak simptoma je najbolji simptom T kako je neko jučer rekao.
    Pupa obavezno javi kako je folikulometrija prosla. Što si rekla gdje ideš na nju? Planiram slijedeći mjesec ako ovaj ne upali otići privatno čisto da popratim ovulaciju.
    Tami žao mi je😔 idemo dalje 💪


    Idem u bolnicu jer je dio MPO postupka. 

    🙎‍♀️ 29 god. 🙎‍♂️ 37 god.
    MM - Fertil up
    Ja - elenatal, Crinone gel, lactogyn

    9 / 2020 vanmaternična trudnoća
    6 / 2021 prirodni IVF

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.