Tko planira i radi na bebi- treci nastavak

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar irenaa0809

    irenaa0809

    Broj poruka: 122

    Prijavi adminu

    Zene moje, ja mislim da mi same sebi psihu sjebemo od silne zelje za trudnoćom. Ja sam u prvoj trudnoći pokusavala 10 mj, s oprostenjem muz rekao “nisam nikada mislio da ce mi se sex zgadit”, ajmo plodni dani, ajmo noge u zrak, de ova poza ona poza pa na silu, mehanicki samo de svrsi vise i ne ide. Kad sam rekla pa de sta sad, ne ide ne ide, dva mj nakon opaa trudna i sad moje pile ima skoro 11 godina. Drugi puta prolaktin preko 2500 jedinica, tablete, neispucalih folikula brdo i rijeci gin da nema sanse, pomirim se s time i opet dva  mj nakon ja trudna no nazalost missed u 12tt. I evo sada, skoro 9 mj truda i ne ide i zivota mi kada sam opet digla ruke i opustila se iznenadi me pluscina samo takva. Previše smo mi u glavi u tome, de trakice, de sto cajeva, temperatura, graf ovaj onaj i totalno smo se zaboravile opustiti

  • Avatar pupetta

    pupetta

    Broj poruka: 1083

    Prijavi adminu

    Anci, Watson dobro sam, prestale su mi mucnine pa mi je lakse. Sad se polako vraca energija pa jedva cekam iskoristiti dane. Ne znam jos spol, trebala bih na iducem pregledu saznati ako se beba okrene. 😍
    Sad sam u proljetnim bebama, ali nisam bas vidala ni Hope ni Zaru. Doduse nisam ni ja bas puno aktivna. Citam, ali slabo pisem.

    Baby P 03/21 💙

  • Avatar Bella🌟

    Bella🌟

    Broj poruka: 2899

    Prijavi adminu

    Watson ♥️
    Teeea svakako javi kad ćeš raditi test 😁🤞🤞🤞🤞
    Mokosh teško je to i na silu prestati razmišljati. Al kad ti je već dosta onda sama od sebe pustiš sve to, tak je kod mene bilo. Ma doći će nama taj + ovako ili onako. Samo glavu staviti na stand by😁😅
    Irenaaa točno to što kažeš. 💛💛

  • Deleted user

    Broj poruka: 713

    Prijavi adminu

    Meni je drago da vas toliko puno ovdje ima i da postoji mjesto da mogu otvoreno reci sto je i kako je, jer je meni osobno ovo sto trenutno prolazim tema s kojom ne pričam ni sa mamom ni sa sestrom, jedino muz zna sta se trenutno dogada izmedu nas ❤️
    Biti razočaran, ljut i tuzan je dio ovog procesa i vjerojatno zena zenu najbolje razumije. Tako da pisi ako si zivcana, pisi ako si ljuta, baci sve ovdje jer ces olakšati sebi ❤️

  • Avatar watson009

    watson009

    Broj poruka: 1160

    Prijavi adminu

    Drage moje pa podrska samo frca na sve strane ♥
    Ja vam mogu reci iz vlastitog iskustva da covjeku treba RESET,ja sam to napravila na godisnjem odmoru,pomoglo mi jako jako psihicki.
    Najbitnije sto sam ja naucila od kada radimo na bebi je to da nikada vise niti jednu zenu necu pitati kada ce beba, pitanje koje sam olako shvacala sada i meni para srce.
    Doista,iz srca vam govorim.
    Saljem vam zagrljaje i idemo s ovakvom podrskom iz ciklusa u ciklus,jer kao sto kaze Mirjam ponekad je tesko i od najblizih ljudi ocekivati ovakvo razumijevanje 💜

    🙎🙇 oboje 31 god.
    u postupku za MPO❤

  • Deleted user

    Broj poruka: 79

    Prijavi adminu

    U potpunosti se pronalazim u ovim stvarima vezane za psihu. Na mene je cijeli ovaj proces bas dpsts utjecao cak sam u jednom trenutku potrazila savjet strucnjaka (naravno da mi je rekao da sam normalna i da je sve normalno) ali toliko se nekako osjetis sam u cijeloj ovoj situaciji jer je pricas svojim prijateljicama koje nisu prolazile lroz to sto sam ja i cijeli taj stres jesu li plodni dani, hoce li se uhvatiti,  pa svaki trzaj dole jel to znak da sam trudna itd. Znam da sve razumijete pa mi je lakse tu napisati. 

  • Deleted user

    Broj poruka: 79

    Prijavi adminu

    watson009

    Drage moje pa podrska samo frca na sve strane ♥
    Ja vam mogu reci iz vlastitog iskustva da covjeku treba RESET,ja sam to napravila na godisnjem odmoru,pomoglo mi jako jako psihicki.
    Najbitnije sto sam ja naucila od kada radimo na bebi je to da nikada vise niti jednu zenu necu pitati kada ce beba, pitanje koje sam olako shvacala sada i meni para srce.
    Doista,iz srca vam govorim.
    Saljem vam zagrljaje i idemo s ovakvom podrskom iz ciklusa u ciklus,jer kao sto kaze Mirjam ponekad je tesko i od najblizih ljudi ocekivati ovakvo razumijevanje 💜


    Bas to kada me pitaju a sta ti cekas i onda jos se ja trudim ne biti bezobrazna dok odgovorim a oni su zapravo ti koji su nepristojni

  • Deleted user

    Broj poruka: 79

    Prijavi adminu

    Samo da vam javim da sam dns opet radila test druga jutarnja molraca u pitanju. Jucer sam pravila sa trakicam s aliexpressa i nekako nisam vjerovala dns kupila trakice u mulleru. 
    https://ibb.co/r5S8KJb [ibb.co]

    Samo sto sad dolazi opet ona ruzna strana nasih glava, hoce li sve biti u redu, hoce li beba doci do kraja itd itd. Bas se ne mozes odmah poradovati zbog straha

  • Avatar watson009

    watson009

    Broj poruka: 1160

    Prijavi adminu

    Ameliaaaa daaaaaa!!!! Vidi se zeno !!! Trudna siiiii ♥♥♥♥Prekrasnooo!!!
    Evo dajes mi odmah nadu i vjeru!!! 
    Cestitam ti od srca!! Neka produ svi strahovi i da svima uskoro obavijestis radosnu vijest 🙏 

    🙎🙇 oboje 31 god.
    u postupku za MPO❤

  • Avatar watson009

    watson009

    Broj poruka: 1160

    Prijavi adminu

    Koji si DPO? Simptomi ?

    🙎🙇 oboje 31 god.
    u postupku za MPO❤

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.