Tko planira i radi na bebi- treci nastavak

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Jagodica125

    Jagodica125

    Broj poruka: 1751

    Prijavi adminu

    watson009

    Dakle,ja preuzimam vodenje liste svaka koja vodi ostane odmah trudna ahahhah


    Hahahahhahahahahhahaahaa😂 draga Sanjarka i ja vidim sjenicu - cestitam ti od srca🥳🥰

  • Avatar valentina98

    valentina98

    Broj poruka: 696

    Prijavi adminu

    Sanjarka88 🦋

    Lovci na sjene gdje ste?

    https://ibb.co/zQfXmQc [ibb.co]


    Vidi seeeee 😁😁 ponovi za 2-3 danaa da ti mozemo cestitati sa ogrooomnim osmijehom🥰

    M🩵
    L🩵
    *Ciklusi 30-38 dana
    *10.10 prvi dc

  • Avatar valentina98

    valentina98

    Broj poruka: 696

    Prijavi adminu

    Ja prijavljujem danas blage grceve, onako kao da trebam dobiti m ali puno, puno blaze, 5dpo😏 

    M🩵
    L🩵
    *Ciklusi 30-38 dana
    *10.10 prvi dc

  • Avatar Divna 🎀

    Divna 🎀

    Broj poruka: 563

    Prijavi adminu

    Nadi_

    Divna_Sa

    Nadi_

    Divna_Sa

    Cao cure. Nova sam, ali vas pratim i citam redovno.
    Danas mi je 23 dc, inace su mi ciklusi 26-27 dana.
    Trudimo se vec skoro godinu dana. Od sljedeceg mjeseca krecem sa folikulometrijom i ciljanim odnosima. Zelim vas svima srecu i da sto prije ugledate plusice 🤞🙏Nekad je stvarno tesko pricati o ovome pa forum bude neka utjeha da nisi sam. ❤

    Divna, i ja uzimam Inofolic po preporuci ginekologa. Ovo mi je tek prvi mjesec, ovulacija mi je bila na vrijeme ovaj mjesec, ali pijem i vrkutu paralelno. Koliko dugo ga ti uzimas, jesi li primijetila neke efekte?

    Ja ga pijem vec 5 mjeseci, citala sam da tek nakon 3 mjeseca pa cak i 6 vide rezultati. Ne vidim neke promjene, mozda je to sto ovulacija pomjerila par dana ( sa 9 do 12 dc), ali cu mu dati sansu jos par ciklusa. Vrkutu sam pila 3 mjeseca, pa sam napravila pauzu.

    Hvala ti na odg, a kakve rezultate ocekujes? Pomazu ti samo u ostvarivanju T, ili imas jos neke tegobe?

    Ja imam neuredne cikluse i mikrocisticne jajnike, zbog toga mi ih je gin preporucio.


    Nemam nikakve tegobe, pijem samo radi T ( po preporuci ginekologa), jer kazu da poboljsava kvalitet jajne celije. 

    👩‍🦰 32 FSH 18 💞 🧔 30 Asthenozoospermia
    1. ICSI 11/2021 ( Femara, Gonal 225, Cetrotide, Ovitrelle)➡️6🥚➡️ 2x3d🐧 FET 12/2021 beta 💫13dpt 449💫 15dpt1069💫
    [lilypie.com]
    ___________________________
    “I’m not telling you it’s going to be easy, I’m telling you it’s going to be worth it.”

  • Avatar Nadi_

    Nadi_

    Broj poruka: 184

    Prijavi adminu

    Divna_Sa

    Nadi_

    Divna_Sa

    Nadi_

    Divna_Sa

    Cao cure. Nova sam, ali vas pratim i citam redovno.
    Danas mi je 23 dc, inace su mi ciklusi 26-27 dana.
    Trudimo se vec skoro godinu dana. Od sljedeceg mjeseca krecem sa folikulometrijom i ciljanim odnosima. Zelim vas svima srecu i da sto prije ugledate plusice 🤞🙏Nekad je stvarno tesko pricati o ovome pa forum bude neka utjeha da nisi sam. ❤

    Divna, i ja uzimam Inofolic po preporuci ginekologa. Ovo mi je tek prvi mjesec, ovulacija mi je bila na vrijeme ovaj mjesec, ali pijem i vrkutu paralelno. Koliko dugo ga ti uzimas, jesi li primijetila neke efekte?

    Ja ga pijem vec 5 mjeseci, citala sam da tek nakon 3 mjeseca pa cak i 6 vide rezultati. Ne vidim neke promjene, mozda je to sto ovulacija pomjerila par dana ( sa 9 do 12 dc), ali cu mu dati sansu jos par ciklusa. Vrkutu sam pila 3 mjeseca, pa sam napravila pauzu.

    Hvala ti na odg, a kakve rezultate ocekujes? Pomazu ti samo u ostvarivanju T, ili imas jos neke tegobe?

    Ja imam neuredne cikluse i mikrocisticne jajnike, zbog toga mi ih je gin preporucio.

    Nemam nikakve tegobe, pijem samo radi T ( po preporuci ginekologa), jer kazu da poboljsava kvalitet jajne celije.


    To je nova informacija, bas ti hvala 🥰

    [lilypie.com]
    👰 28 g.
    🤵 33g.
    🤵👰 2 g.
    12.8. ➕❤

  • Avatar Kontesa1

    Kontesa1

    Broj poruka: 156

    Prijavi adminu

    Sanjarka vidim i ja neku sjenicu 😊🤞 Ponovi svakako. Pa baš ti se brzo pokazalo,koji si dan ciklusa? Znam da smo po listi nekako blizu.
     Ja danas bila na bazenima i kad sam skinula kupaći počele su mi cice bolit sa strane. Ne znam jeli od kupaćeg ili nešto drugo 😀  više ću izludit! Ali baš kako Zara kaže,moguće da se uopće ne primijete neki osobiti simptomi,prerano je. Tako da strpljen-spašen 😊

    + 18.08. 👶🤰💗
    Blizanci 💞

  • Deleted user

    Broj poruka: 184

    Prijavi adminu

    Watson tu sam cijelo vrijeme, citam vas iz prikrajka 🤣😘
    Idem 19. na prvi pregled.
    Kako si ti? 

  • Deleted user

    Broj poruka: 184

    Prijavi adminu

    Od simptoma imam da mi se ne pije kava i ne puse cigarete. To sam ostavila, bas mi ne ide.
    Bradavice i grudi bolne. I umor. Stalno bih spavala. Jos uvijek radim ali mislim da cu odmah devetnaestog otvoriti bolovanje zbog korone i opisa mog posla.

  • Avatar Maša🤰🏼

    Maša🤰🏼

    Broj poruka: 2138

    Prijavi adminu

    Sanjarka ja vidim crtu i cak sam pitala M dali je i on vidi kaze da DA . Hahaha tako da ja ti sa 99% sigurnosti mogu cestitat ako ju i on vidi 😂 CESTITAM ❤️❤️

    Cure ja sam dana cijeli dan cuvala cetveromjesenu bebicu ajme koliko nam je bilo lijepo , nemogu docekat da imam svoju. Boze koja sreca 😍

    👩🏼 27 g, 👦🏻 34 g

    12/2020 missed 6tt
    Baby Vito 🩵 37+3 ( 19.12.2021)
    12.07.2022. ➕
    Panorama low risk ✅ It’s a girl 🎀

    [tickerfactory.com]

  • Avatar Hope

    Hope

    Broj poruka: 332

    Prijavi adminu

    Sanjarka pa ženo draga,ovo je za čestitati ❤️ Nek je sa srećom 🤞🏼❤️
    Ostale cure,kako ste? 
    Watson primi se liste molim te 🙈

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.