Tko planira i radi na bebi- treci nastavak

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Deleted user

    Broj poruka: 162

    Prijavi adminu

    Sanjarka88 🦋

    Lovci na sjene gdje ste?

    https://ibb.co/zQfXmQc [ibb.co]


    Vidim i ja 🧐🤗 A tek si 9 DPO, pa to ce se za par dana bas dobro vidjet 😍 I imas pravo Watson neznam sta je ovo al svaka koja vodi tabelu ostane trudna! Sad ti preuzmi cim Sanjarka to sluzbeno potvrdi uskoro🤗

  • Avatar Angeleyes

    Angeleyes

    Broj poruka: 555

    Prijavi adminu

    Zara01

    Jos nikakvih posebnih simptoma, tako da se stvaaarno nemojte opterecivati. Ja ni sad ne bi znala da sam trudna, da mi nije izostala M- promjene su toliko suptilne.
    Tako da hop hop i nadajte se najboljem- ja vas sve posipam trudnickom prasinom! 🎉 ❤️


    Znaci nista jos nisi osjetila, osim sta m nije dosla? Dobro je za malo nadanja nama koji nemamo nikakve simptome icega 😂

    33 god. 🙋🏻‍♀️
    41 god. 🙋🏻
    👶🏻 David - 05.12.2022. 🩵

  • Deleted user

    Broj poruka: 184

    Prijavi adminu

    Sanjarka cestitam!!!
    Watson preuzimaj.

  • Avatar Nadi_

    Nadi_

    Broj poruka: 184

    Prijavi adminu

    Divna_Sa

    Cao cure. Nova sam, ali vas pratim i citam redovno.
    Danas mi je 23 dc, inace su mi ciklusi 26-27 dana.
    Trudimo se vec skoro godinu dana. Od sljedeceg mjeseca krecem sa folikulometrijom i ciljanim odnosima. Zelim vas svima srecu i da sto prije ugledate plusice 🤞🙏Nekad je stvarno tesko pricati o ovome pa forum bude neka utjeha da nisi sam. ❤


    Divna, i ja uzimam Inofolic po preporuci ginekologa. Ovo mi je tek prvi mjesec, ovulacija mi je bila na vrijeme ovaj mjesec, ali pijem i vrkutu paralelno. Koliko dugo ga ti uzimas, jesi li primijetila neke efekte?

    [lilypie.com]
    👰 28 g.
    🤵 33g.
    🤵👰 2 g.
    12.8. ➕❤

  • Avatar Tissa

    Tissa

    Broj poruka: 25

    Prijavi adminu

    Cure, da li je neka od vas koristila digitalni clearblue test za ovulaciju? (Watson, javi se ako čitaš, mislim da sam upamtila da si ga ti koristila🤔)
    Uglavnom, meni je danas 14.dan, koristim ga sa prvim jutarnjim urinom, od lh pika još ni p, a najviše me iznerviralo što sjene ne mogu ni usporediti po danima jer brzo nakon testiranja ful izblijede… Znači mogu se osloniti jedino na onaj smajlić koji se pojavi… Ako će mi se uopće pojaviti 🙄🙄
    Poludit ću od svega ovog više 😁😁

    👱‍♀️32|🙎‍♂️42
    Trudimo se oko godinu dana za 👶no.1
    Obavljene pretrage:
    👱‍♀️ Uzv✅,Papa✅,Hormoni✅
    Sljedeći koraci: Spermiogram, Hsg, Mpo?

  • Avatar Divna 🎀

    Divna 🎀

    Broj poruka: 563

    Prijavi adminu

    Nadi_

    Divna_Sa

    Cao cure. Nova sam, ali vas pratim i citam redovno.
    Danas mi je 23 dc, inace su mi ciklusi 26-27 dana.
    Trudimo se vec skoro godinu dana. Od sljedeceg mjeseca krecem sa folikulometrijom i ciljanim odnosima. Zelim vas svima srecu i da sto prije ugledate plusice 🤞🙏Nekad je stvarno tesko pricati o ovome pa forum bude neka utjeha da nisi sam. ❤

    Divna, i ja uzimam Inofolic po preporuci ginekologa. Ovo mi je tek prvi mjesec, ovulacija mi je bila na vrijeme ovaj mjesec, ali pijem i vrkutu paralelno. Koliko dugo ga ti uzimas, jesi li primijetila neke efekte?


    Ja ga pijem vec 5 mjeseci, citala sam da tek nakon 3 mjeseca pa cak i 6 vide rezultati.  Ne vidim neke promjene,  mozda je to sto ovulacija pomjerila par dana ( sa 9 do 12 dc), ali cu mu dati sansu jos par ciklusa. Vrkutu sam pila 3 mjeseca, pa sam napravila pauzu. 

    👩‍🦰 32 FSH 18 💞 🧔 30 Asthenozoospermia
    1. ICSI 11/2021 ( Femara, Gonal 225, Cetrotide, Ovitrelle)➡️6🥚➡️ 2x3d🐧 FET 12/2021 beta 💫13dpt 449💫 15dpt1069💫
    [lilypie.com]
    ___________________________
    “I’m not telling you it’s going to be easy, I’m telling you it’s going to be worth it.”

  • Avatar Tissa

    Tissa

    Broj poruka: 25

    Prijavi adminu

    Leoni

    Tissa

    Cure, da li je neka od vas koristila digitalni clearblue test za ovulaciju? (Watson, javi se ako čitaš, mislim da sam upamtila da si ga ti koristila🤔)
    Uglavnom, meni je danas 14.dan, koristim ga sa prvim jutarnjim urinom, od lh pika još ni p, a najviše me iznerviralo što sjene ne mogu ni usporediti po danima jer brzo nakon testiranja ful izblijede… Znači mogu se osloniti jedino na onaj smajlić koji se pojavi… Ako će mi se uopće pojaviti 🙄🙄
    Poludit ću od svega ovog više 😁😁
    Ja sam koristila i mogu ti reci da je precizan bio. Koristila sam uporedo sa onim jeftinim sa amazona i isto su mi pokazivali pik, zato ne korisim Clearblue vise 🙈
    Zasto pravis sa prvim urinom? Koliko znam lh se ne radi sa prvim urinom.


    Leoni, znam da se obično ne rade sa prvim jutarnjim ali na clearblue u uputstvima piše da se može u bilo koje doba dana. Meni sad kroz ljeto najviše odgovara rano u jutro jer obično pijem puno tekućine kroz dan 😏

    👱‍♀️32|🙎‍♂️42
    Trudimo se oko godinu dana za 👶no.1
    Obavljene pretrage:
    👱‍♀️ Uzv✅,Papa✅,Hormoni✅
    Sljedeći koraci: Spermiogram, Hsg, Mpo?

  • Avatar Pupa

    Pupa

    Broj poruka: 425

    Prijavi adminu

    Sanjarka88 🦋

    Lovci na sjene gdje ste?

    https://ibb.co/zQfXmQc [ibb.co]


    Vidi seeee 😍😍😍😍😍

    🙎‍♀️ 29 god. 🙎‍♂️ 37 god.
    MM - Fertil up
    Ja - elenatal, Crinone gel, lactogyn

    9 / 2020 vanmaternična trudnoća
    6 / 2021 prirodni IVF

  • Avatar watson009

    watson009

    Broj poruka: 1160

    Prijavi adminu

    Doka1 pa gdje si nam zeno? Kakvi su simptomici? Koliko sam upamtila ti ovaj tjedan ides na 1.pregled?♥
    Tissa da,da ja sam ga 2.mj koristila ali uvijek sa popodnevnim urinom, 2-3 h nisam piskila i smajlic je bio cini mi se 1.mjesec na 11.dan ciklusa a 2.mjesec na 13.dan ciklusa,hopsali smo maximalno te dane ali eto nije se primilo.
    Ja nemam bas oko za LH trakice ,ovo mi je bilo prakticnije.
    Sanjarka88 ponovi svakako za 2-3 dana da dobijes lijepi plusic pa nam se pohvali ovdje ♥

    🙎🙇 oboje 31 god.
    u postupku za MPO❤

  • Avatar Nadi_

    Nadi_

    Broj poruka: 184

    Prijavi adminu

    Divna_Sa

    Nadi_

    Divna_Sa

    Cao cure. Nova sam, ali vas pratim i citam redovno.
    Danas mi je 23 dc, inace su mi ciklusi 26-27 dana.
    Trudimo se vec skoro godinu dana. Od sljedeceg mjeseca krecem sa folikulometrijom i ciljanim odnosima. Zelim vas svima srecu i da sto prije ugledate plusice 🤞🙏Nekad je stvarno tesko pricati o ovome pa forum bude neka utjeha da nisi sam. ❤

    Divna, i ja uzimam Inofolic po preporuci ginekologa. Ovo mi je tek prvi mjesec, ovulacija mi je bila na vrijeme ovaj mjesec, ali pijem i vrkutu paralelno. Koliko dugo ga ti uzimas, jesi li primijetila neke efekte?

    Ja ga pijem vec 5 mjeseci, citala sam da tek nakon 3 mjeseca pa cak i 6 vide rezultati. Ne vidim neke promjene, mozda je to sto ovulacija pomjerila par dana ( sa 9 do 12 dc), ali cu mu dati sansu jos par ciklusa. Vrkutu sam pila 3 mjeseca, pa sam napravila pauzu.


    Hvala ti na odg, a kakve rezultate ocekujes? Pomazu ti samo u ostvarivanju T, ili imas jos neke tegobe?

    Ja imam neuredne cikluse i mikrocisticne jajnike, zbog toga mi ih je gin preporucio.

    [lilypie.com]
    👰 28 g.
    🤵 33g.
    🤵👰 2 g.
    12.8. ➕❤

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.