Tko planira i radi na bebi- treci nastavak

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Deleted user

    Broj poruka: 162

    Prijavi adminu

    Leoni

    Ja prijavljujem kao simptom dolazece O nadutost. Jel ima neka od vas nadutost pre O ili za vreme O?


    Imam ja prije O, dosta sam naduta, traje mozda dan dva ili u razmaku, po par sati, uz lagane grcice ili pikanje desnog il lijevog jajnika, samo sto eto ja po trakicama ne mogu locirat O, bar ovaj mjesec nisam mogla, al tijelo je govorilo nesto drugo.

  • Deleted user

    Broj poruka: 162

    Prijavi adminu

    Leoni

    Ja prijavljujem kao simptom dolazece O nadutost. Jel ima neka od vas nadutost pre O ili za vreme O?


    Sorry na srčekima iz FF, sad ispada da sam te kopirala 😄 al jedino mi se to sviđalo pa sam si stavila😄

  • Avatar Pupa

    Pupa

    Broj poruka: 425

    Prijavi adminu

    Leoni

    Ja prijavljujem kao simptom dolazece O nadutost. Jel ima neka od vas nadutost pre O ili za vreme O?


    Kroz cijeli ciklus. Prije O, za vrijeme O, prije M i za vrijeme M 🙈

    🙎‍♀️ 29 god. 🙎‍♂️ 37 god.
    MM - Fertil up
    Ja - elenatal, Crinone gel, lactogyn

    9 / 2020 vanmaternična trudnoća
    6 / 2021 prirodni IVF

  • neznalica

    Broj poruka: 18

    Prijavi adminu

    Je li moguće ako se test radi poslijepodne nakon 9 dana kašnjenja m da da krivi rezultat? 

  • Avatar Missy87

    Missy87

    Broj poruka: 451

    Prijavi adminu

    Koliko cesto idete na to gledanje folikula? Pomaze? 

    ❤️🙏🏻

  • Avatar MisicaMia

    MisicaMia

    Broj poruka: 171

    Prijavi adminu

    Leoni

    Ja prijavljujem kao simptom dolazece O nadutost. Jel ima neka od vas nadutost pre O ili za vreme O?


    Ja!!!

    Mia 2014 🐰
    samo nas dvije❤..i sada netko treci ❤

  • Avatar MisicaMia

    MisicaMia

    Broj poruka: 171

    Prijavi adminu

    Danas prijavljujem zuckasti sluzavi iscjedak..otkud sad to? Idem na wc od popodne svakih sat vremena.

    Mia 2014 🐰
    samo nas dvije❤..i sada netko treci ❤

  • Avatar MisicaMia

    MisicaMia

    Broj poruka: 171

    Prijavi adminu

    Leoni

    Imam opasan problem i nedoumicu 🤷🏻‍♀️
    Danas sam radila test oko 14.00 i bio je nagativan ali se maaalooo sasvim vidla linijica (to je prvi test sa desna), onda sam sad u 22.00 piskila i otvorila novo pakovanje sa testovima i odradila. Na prvi test mi se odmah pokazale obe crte, istog trena, ja pomislim nesto nije ok sa testom i ponovim, kad i drugi tako i odradim treci i treci (prvi sa leva) pokaze slabiju crtu od ova dva, ali jacu od onaj danas. Sta vi mislite? 🤦🏻‍♀️🤷🏻‍♀️
    https://ibb.co/yqCQkyd [ibb.co]


    Ja mislim da je pik blizu,mozda vec nocas ili sutra

    Mia 2014 🐰
    samo nas dvije❤..i sada netko treci ❤

  • Deleted user

    Broj poruka: 162

    Prijavi adminu

    Leoni

    MisicaMia

    Leoni

    Imam opasan problem i nedoumicu 🤷🏻‍♀️
    Danas sam radila test oko 14.00 i bio je nagativan ali se maaalooo sasvim vidla linijica (to je prvi test sa desna), onda sam sad u 22.00 piskila i otvorila novo pakovanje sa testovima i odradila. Na prvi test mi se odmah pokazale obe crte, istog trena, ja pomislim nesto nije ok sa testom i ponovim, kad i drugi tako i odradim treci i treci (prvi sa leva) pokaze slabiju crtu od ova dva, ali jacu od onaj danas. Sta vi mislite? 🤦🏻‍♀️🤷🏻‍♀️
    https://ibb.co/yqCQkyd [ibb.co]

    Ja mislim da je pik blizu,mozda vec nocas ili sutra

    A jel mozda nije u testovima? Jer prvi odradjen je jaci nego treci odradjen. Zar moze LH da naraste toliko za 6,7 sati?


    Moze da, al nije ti jos pik jer crta nigdje nije tamna ko kontrolna ili jos tamnija, al je blizu, trebalo bi kroz dan, dva tri, prati dva puta dnevno.

  • Avatar Sanjarka88

    Sanjarka88

    Broj poruka: 15651

    Prijavi adminu

    Hope   - ➕❤️
    Kona13 -  ➕ ❤️
    Zara01 - ➕❤️
    Jagodica - ➕❤️
    Pixiedust28 - ➕❤️
    Na čekanju ➕🤞 :
    Mare. su 09.08.. 2 dana kasni 🤞 
    MisicaMia 13.08.
    Anabelaaaa 14.08.
    Kontesa1 16.08.
    Sanjarka88 17.08.
    Pupa 19.08.
    Valentina_23 21.08. 
    Tinchica 22.08.
    Mara Kokosica - 23.08.
    Watson- 24.08.
    U novom su ciklusu❤️ 🤞:
    Tissa - 27.08. 
    Mokosh - 28.08.
    Maša25 - 29.08.
    PeaceLily - 03.09.
    Andela111 - 03.09.
    Missy87 - 06.09.
    Inana1 - 08.09.

    “ S ljubavlju neba stvarao te Bog ”💜💙💙

    [tickerfactory.com]

    🌈 Lista jesenskih beba na 407. Str. 🌈

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.