Tko planira i radi na bebi- treci nastavak

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Sanjarka88

    Sanjarka88

    Broj poruka: 15651

    Prijavi adminu

    Zara92

    Sanjarka88 🦋

    Zara92

    Pozdrav cure, nova sam ovdje ali vas pratim vec jako dugo, a nikako da se javim🤣
    Pokusavam zatrudnjet vec godinu dana. Pratim ovulaciju testovima i po cervikalnoj sluzi. Test za ovulaciju bio je pozitivan 28.07 i imali smo s.o skoro sve plodne dane i dan ovulacije. Sljedecu menstruaciju trebala bi dobit 12 ili 14.08, ciklus mi varira oko 28,29 dana rijetko kad 27 dana.
    Jucer popodne imala sam vodenasti iscjedak, nakon kojeg sam dobila mali smedi iscjedak i jako slabe grceve koji traju 5min pa se smire, pa za par sati opet al samo na kratko, par puta kad bi se obrisala bila bi prisutna smeda krv na papiru al jedva primjetna.. Danas nemam nikakvih grceva niti krvi, ujutro sam se obrisala i opet je bila prisutna smeda krv na papiru jako malo, svijetla, jedva primjetna. Danas ujutro napravila sam test clear blue obican i bio je negativan, ako se radi o implatacijskom kada bi test trebao pokazati +? Dal mi se isplati ic vadit betu danas? Hvala puno na odgovoru i svim curkama zelim jedan debeli +, a drugim cestitam na + ❤️😘

    Koliko ti je inace lutealna faza?

    Zadnja m je bila 16.07 i trajala do 20.07 lutealna je 14 dana, po tome bi onda danas trebala dobit? Onda je to najvjerojatnije m a ne implatacijsko, nikad nisam imala tako nesto, obicno odma nakon smedeg iscjedka pocinjem curit


    Ako ti je inace lutealna 14 dana onda bi danas trebala dobiti da, pa je to krvarenje smeđarenje znak m a mozda i nije 😊 ponovi test za 2 dana 🤞🤞🤞

    “ S ljubavlju neba stvarao te Bog ”💜💙💙

    [tickerfactory.com]

    🌈 Lista jesenskih beba na 407. Str. 🌈

  • Avatar Sanjarka88

    Sanjarka88

    Broj poruka: 15651

    Prijavi adminu

    Leoni

    Jel da? Mene plasi sto je tako zuckasto, a kada uzmem izmedju prstiju bude kao neke bele, mlecne linije, a ne zute. Danas cu raditi trakicu.
    Do sada mi je uvek bio providan, kao pravo belance


    Izgleda bas kao ovulacijski sekret 🤞

    “ S ljubavlju neba stvarao te Bog ”💜💙💙

    [tickerfactory.com]

    🌈 Lista jesenskih beba na 407. Str. 🌈

  • Avatar Sanjarka88

    Sanjarka88

    Broj poruka: 15651

    Prijavi adminu

    MisicaMia

    Evo cure ja bas sa mojom prvom sjedim na kavi i gledam izbio jedan pristic tako da cini mi se da stize M.
    Iscjedak je nestao a grudi postale bas bolne i sastrane.


    Nista to ne znaci, pristic moze jednako biti i u t zbog hormona 🤞🤞🤞

    “ S ljubavlju neba stvarao te Bog ”💜💙💙

    [tickerfactory.com]

    🌈 Lista jesenskih beba na 407. Str. 🌈

  • Avatar Sanjarka88

    Sanjarka88

    Broj poruka: 15651

    Prijavi adminu

    Leoni

    Hvala vam, sad mi jelakse. Pokazacu sliku danas i doktoru 🙈
    Pa kako sada, LH visi od FSH znaci da nema O. Ja imam folikul veliki, bockanje u jajniku i ovul. sekret. Sve mi je ovo cudno 🙄


    Pitaj sve dr da ti objasni 

    “ S ljubavlju neba stvarao te Bog ”💜💙💙

    [tickerfactory.com]

    🌈 Lista jesenskih beba na 407. Str. 🌈

  • Avatar MisicaMia

    MisicaMia

    Broj poruka: 171

    Prijavi adminu

    Sanjarka88 🦋

    MisicaMia

    Evo cure ja bas sa mojom prvom sjedim na kavi i gledam izbio jedan pristic tako da cini mi se da stize M.
    Iscjedak je nestao a grudi postale bas bolne i sastrane.

    Nista to ne znaci, pristic moze jednako biti i u t zbog hormona 🤞🤞🤞


    Znam,evo jedino sto jos kuzim je nekakva tupa bol u ledjima i kuku i siri se u desnu nogu 😂😂 mozda sam samo vec u godinama 😂😂

    Mia 2014 🐰
    samo nas dvije❤..i sada netko treci ❤

  • Avatar Sanjarka88

    Sanjarka88

    Broj poruka: 15651

    Prijavi adminu

    MisicaMia

    Sanjarka88 🦋

    MisicaMia

    Evo cure ja bas sa mojom prvom sjedim na kavi i gledam izbio jedan pristic tako da cini mi se da stize M.
    Iscjedak je nestao a grudi postale bas bolne i sastrane.

    Nista to ne znaci, pristic moze jednako biti i u t zbog hormona 🤞🤞🤞

    Znam,evo jedino sto jos kuzim je nekakva tupa bol u ledjima i kuku i siri se u desnu nogu 😂😂 mozda sam samo vec u godinama 😂😂


    🤣 🤣 🤣 🤣 

    “ S ljubavlju neba stvarao te Bog ”💜💙💙

    [tickerfactory.com]

    🌈 Lista jesenskih beba na 407. Str. 🌈

  • Avatar Missy87

    Missy87

    Broj poruka: 451

    Prijavi adminu

    Ja svako malo osjetim neke nove simptome pa na kraju nista sto bi znacilo T..
    Pripisujem to svojoj masti sa stvarnim simptomima 🤪

    ❤️🙏🏻

  • Avatar Sanjarka88

    Sanjarka88

    Broj poruka: 15651

    Prijavi adminu

    Missy87

    Ja svako malo osjetim neke nove simptome pa na kraju nista sto bi znacilo T..
    Pripisujem to svojoj masti sa stvarnim simptomima 🤪


    To je normalno i svima nam je tako 
    Mislim da to nisu uopce novi simptomi nego prije nismo obracali paznju na njih 
    Zato ja ovdje sve pisem da posli znam da taj simptom ne znaci nista 

    “ S ljubavlju neba stvarao te Bog ”💜💙💙

    [tickerfactory.com]

    🌈 Lista jesenskih beba na 407. Str. 🌈

  • Avatar Missy87

    Missy87

    Broj poruka: 451

    Prijavi adminu

    Ja uvijek zapisujem u svoj app za menstruaciju.. Da znam za ubuduće 😊
    Nego, dosle su mi lh trakice, prvi put cu ih koristi pa me molim vas uputite kako, sta i gdje.. 
    Citam kad krene O da pocnem.. Kad bude tamna 2 crtica da je krenula..? 

    ❤️🙏🏻

  • Avatar Sanjarka88

    Sanjarka88

    Broj poruka: 15651

    Prijavi adminu

    Missy87

    Ja uvijek zapisujem u svoj app za menstruaciju.. Da znam za ubuduće 😊
    Nego, dosle su mi lh trakice, prvi put cu ih koristi pa me molim vas uputite kako, sta i gdje..
    Citam kad krene O da pocnem.. Kad bude tamna 2 crtica da je krenula..?


    Bilo bi dobro da krenes odmah iza m testirat za prvi ciklus pracenja. Koliko ti je trajao najkraći ciklus a koliko najduži?
    Piskis jednu dnevno dok ne vidis da tamni, onda bar 2 dnevno. 
    Kad su one crte jednake ili testna jaca od kontrolne to je pik, a o slijedi kroz 12-36h

    “ S ljubavlju neba stvarao te Bog ”💜💙💙

    [tickerfactory.com]

    🌈 Lista jesenskih beba na 407. Str. 🌈

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.