Tko planira i radi na bebi- treci nastavak

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Jagodica125

    Jagodica125

    Broj poruka: 1751

    Prijavi adminu

    watson009

    Jagodica sretno sutra na UZV, ti to nesto privatno ides ako smije odmah i muzic s tobom? Javi nam detalje :) i da rekla si da ces “recept” podijeliti s nama 😂


    Dobro jutro, curke!😇 Bome da, danas je dan naseg prvog pregleda. Ne idem privatno, nego kod svog ginekologa koji mi je 2017. operirao endometriozu jajnika i sad idem kod njega na te kontrole da vidi kako “dolje” stvati stoje. Idem danas, jer mi je ponudio termin sljedeci tjedan u cetvrtak oko 18h, a ja sam sljedeci tjedan do 20h na poslu, a danas je dezuran citav dan, pa je rekao da mogu doc. Decko me vozi, sad cemo vidjeti hoce li smijet samnom uopce u bolnicu radi te corone-morone😠 ali mogu ja to sama.obaviti sa svojom mrvicom. Tocno mi zadnjaje M bila prije 4 tjedna i 1 dana, pa ne znam hoce li se uopce nesto vidjeti🤷‍♀️ rekle su mi frendice da je 4 tjedna jos jako rano, naravno na ne ocekujem sad odmah sliku djeteta u 4D prikazu😅 ali nesto ce doktor valjda vidjeti sto uzrokuje sa me sise peku ko' sasave🙏 Podjelim recept sa vama. Naravno🤗 bit ce sve u redu. Drzite mi fige, curke. Vidim da zadnjih par stranica nije bilo plusica ili je M dosla - samo hrabro dalje, to je zatisje pred Buru☝️🥰😅

  • Avatar Mokosh

    Mokosh

    Broj poruka: 681

    Prijavi adminu

    Missy87 bas mi je zao, no nema odustajanja!
    Evo meni po aplikaciji od danas krecu plodni dani, a vec dva dana osjecam dolje kao da krece neka upala, kao da bridi. To mi bas sad nije trebalo. 😒

    👭 dvije Carice 2016g i 2018g
    ➕ 01.01.2021. 💙🤰
    [lilypie.com]

  • Avatar Missy87

    Missy87

    Broj poruka: 451

    Prijavi adminu

    Nema odustajanja nikada! 😊
    Mozda ovaj ciklus urodi plodom! 🤞🤞🤞❤️❤️❤️
    Kod mene je problem sto sam preselila iz Zg, i ovdje necete vjerovati niti jedan ginekolog/ica ne prima pacijente! U krugu od 50km,nitko! 
    I kako da sada ja idem na neke pretrage.. 
    Mozda bi i platila neke koje su vaznije ali obican pregled nebi, pa placam osiguranje i sve moguce da mogu kod doktora/ginekologa, ma svugdje normalno! 
    Joj nadam se da ti nece biti upala! 
    Imala sam ju i ja prije 2 mj, ne volim ih nikako! 
    Nadam se da ce ti biti plusic velik kao kuca!! 🤞🤞

    ❤️🙏🏻

  • neznalica

    Broj poruka: 18

    Prijavi adminu

    Sanjarka88 🦋

    neznalica

    Inana1

    NeznalicaJel ti kasni m? Ako kasni, svaki ce ti najvjerojatnije pokazati tocno, a ako ne - clearblue (pokazuje rezultat i do 5 dana prije m)

    Kasni 9 dana ali radila 2 testa prije 5 i oba neg… samo da bude sada poz 🙏🏻🤞🏼🤞🏼

    Simptomi? 🤞🤞🤞🤞


    Ceste mučnine,cigarete ne mogu podnjet,apetit velik,umor,bolne grudi ponekad,bjelkasti iscjedak ali oskudan zadnja 2 dana🤞🏼🙏🏻

  • Avatar MisicaMia

    MisicaMia

    Broj poruka: 171

    Prijavi adminu

    Jutro svim curama :)
    Missy87 bas mi zao ali iduci ciklus je tvoj.

    Ja nemam sta posebno prijaviti,iscjedak skroz nestao,grudi i dalje bolne jako u sredini i pocinju i sastrane boliti.
    Tu i tamo dolje zaboli i to je to.

    Mia 2014 🐰
    samo nas dvije❤..i sada netko treci ❤

  • Avatar MisicaMia

    MisicaMia

    Broj poruka: 171

    Prijavi adminu

    neznalica

    Sanjarka88 🦋

    neznalica

    Inana1

    NeznalicaJel ti kasni m? Ako kasni, svaki ce ti najvjerojatnije pokazati tocno, a ako ne - clearblue (pokazuje rezultat i do 5 dana prije m)

    Kasni 9 dana ali radila 2 testa prije 5 i oba neg… samo da bude sada poz 🙏🏻🤞🏼🤞🏼

    Simptomi? 🤞🤞🤞🤞

    Ceste mučnine,cigarete ne mogu podnjet,apetit velik,umor,bolne grudi ponekad,bjelkasti iscjedak ali oskudan zadnja 2 dana🤞🏼🙏🏻


    Neznalice a kad je O bila?mozda je kasnije bila pa su zato testovi bili neg.

    Drzim 🤞🤞🤞🤞🤞

    Mia 2014 🐰
    samo nas dvije❤..i sada netko treci ❤

  • Deleted user

    Broj poruka: 162

    Prijavi adminu

    Missy87

    Nema odustajanja nikada! 😊
    Mozda ovaj ciklus urodi plodom! 🤞🤞🤞❤️❤️❤️
    Kod mene je problem sto sam preselila iz Zg, i ovdje necete vjerovati niti jedan ginekolog/ica ne prima pacijente! U krugu od 50km,nitko!
    I kako da sada ja idem na neke pretrage..
    Mozda bi i platila neke koje su vaznije ali obican pregled nebi, pa placam osiguranje i sve moguce da mogu kod doktora/ginekologa, ma svugdje normalno!
    Joj nadam se da ti nece biti upala!
    Imala sam ju i ja prije 2 mj, ne volim ih nikako!
    Nadam se da ce ti biti plusic velik kao kuca!! 🤞🤞


    Bas mi je zao zbog M, al je super sto ne odustajes, slj ciklus ce sigurno biti dobitan 💪🏻
    Ajme pa kako to da nema nigdje da primaju pacijente?? To ce ti biti zeznuto kad ostanes trudna…Al ako budes prisiljena obavljat privatno cisto da znas da mozes od zdravstva traziti povrat, samo je vazno da ta privatna poliklinika ima ugovoreno za hzzo, i da imas sve racune na uvid i naravno opravdan razlog odlaska privatniku, za sto je u tvom slucaju cvrsto opravdano.

  • Avatar Pupa

    Pupa

    Broj poruka: 425

    Prijavi adminu

    Simptomi danas: grčevi u cijelom abdomenu, umor, pojava prištića na bradi, križobolja. Danas je 20 dc. M (ne) bi trebala doći za 10 dana. 

    🙎‍♀️ 29 god. 🙎‍♂️ 37 god.
    MM - Fertil up
    Ja - elenatal, Crinone gel, lactogyn

    9 / 2020 vanmaternična trudnoća
    6 / 2021 prirodni IVF

  • neznalica

    Broj poruka: 18

    Prijavi adminu

    MisicaMia

    neznalica

    Sanjarka88 🦋

    neznalica

    Inana1

    NeznalicaJel ti kasni m? Ako kasni, svaki ce ti najvjerojatnije pokazati tocno, a ako ne - clearblue (pokazuje rezultat i do 5 dana prije m)

    Kasni 9 dana ali radila 2 testa prije 5 i oba neg… samo da bude sada poz 🙏🏻🤞🏼🤞🏼

    Simptomi? 🤞🤞🤞🤞

    Ceste mučnine,cigarete ne mogu podnjet,apetit velik,umor,bolne grudi ponekad,bjelkasti iscjedak ali oskudan zadnja 2 dana🤞🏼🙏🏻

    Neznalice a kad je O bila?mozda je kasnije bila pa su zato testovi bili neg.

    Drzim 🤞🤞🤞🤞🤞


    Pila sam klomifen 7.-11.7. I na uzv 12 i 15. Su bila 4 folikula preko 18mm i dr je reko imati odnose do 19. Redovito i tako je bilo,on je sada na GO i nez sto da radim:/

  • Avatar anabelaaaa

    anabelaaaa

    Broj poruka: 1008

    Prijavi adminu

    https://ibb.co/pQZJTGj [ibb.co] jutro zenice…sta mislite o mom grafu,jos ista temp..kad se treba onaj pad dogoditi?

    38god.
    Hormoni✔AMH-0,053 ng/ml(Odlican amh kad pogledamo rezultate ispod)❤
    Spermio✔endo operisana 2011g.
    Predlozen ivf,UZ 20.02'21
    I Ivf; 6 j.celija.4 oplodjene..
    2 blastociste 🐧🐧, 2 prestale s razvojem u ranom stadiju blastociste.
    Stimulacija: Menopur,femare,cetrotide,ovitrele.
    28.04 2021 transfer-fet(vracene 2 blastice)
    Beta 10.05. Negativna,2,1
    Nemamo vise smrzlica…😏

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.