Tko planira i radi na bebi- treci nastavak

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji

Leoni 🌸

Broj poruka: 793

Prijavi adminu

Zara01

Idealno je vrlo subjektivna stvar i svatko kao individualac ima razlicit stav oko toga sto je idealno, pocevsi od izgleda, partnera, zivota generalno. Nitko ovdje nije i ne moze biti ljubomoran na zivotni stil anonimca, obzirom da smo to i sami, niti se smije naci slobodan isto komentirati.
    Molim zatvorimo ovu temu i posvetimo se ljepsim stvarima. ❤️

Skidam kapu Zara. 
    Daj reci, kako si ti? Jel imas kakvih simptoma? 😊

🙋🏻‍♀️ - 26 god. (75mg Thyrex (Hypo/no Hashi), Folna, D3)
    🙋🏻‍♂️ - 26 god. (Pivo)
    Nalazi uredni ✔️✔️✔️
    👩‍❤️‍💋‍👨-8 godina 👰🏻🤵🏻-4 godina
    15. Januar - zadnja pilula kontracepcije (uzimala dve godine).

Pupa

Broj poruka: 322

Prijavi adminu

Drage sve, svaka ima svoja vjerovanja, probleme, ciljeve itd. No, najbitnije je da smo sve ovdje s istim  razlogom, a to je biti jedna drugoj podrška i veseliti se plusićima. Želim vam ugodan dan 😘❤️

Ja - elenatal
    MM - Fertil up
    Pokušavamo od 2018.

Kona13

Broj poruka: 346

Prijavi adminu

Pupa

Drage sve, svaka ima svoja vjerovanja, probleme, ciljeve itd. No, najbitnije je da smo sve ovdje s istim razlogom, a to je biti jedna drugoj podrška i veseliti se plusićima. Želim vam ugodan dan 😘❤️

Nisam pročitala prije nigdje ili nisam zapamtila🙈, jesi ti neke nalaze radila? 

Vidim, piješ folnu kiselinu… jesi možda čitala o folna vs folat? 

[lilypie.com]

👦2012💙

Zara01

Broj poruka: 143

Prijavi adminu

Hvala, draga! 
    Ja sam super, od simptoma jedino osjetljive grudi, ustajem se mokriti nocu x2 i odlicno raspolozenje. 🤣 
    Inace sam pred M teska psihoza 🙈

Povremeno imam blage grceve slicne menstruacijskim, traju 15ak minuta i blazeg su intenziteta. 
    Ali, da nisam radila test, ne bi pojma imala da sam trudna sto se simptoma tice tako da stvarno probajte ne misliti previse o tome. 
    Sjecate se da sam ja bila uvjerena da nisam trudna jer nisam imala nikakve simptome.. 

Kona13

Prijavi adminu

Zara01

Idealno je vrlo subjektivna stvar i svatko kao individualac ima razlicit stav oko toga sto je idealno, pocevsi od izgleda, partnera, zivota generalno. Nitko ovdje nije i ne moze biti ljubomoran na zivotni stil anonimca, obzirom da smo to i sami, niti se smije naci slobodan isto komentirati.
    Molim zatvorimo ovu temu i posvetimo se ljepsim stvarima. ❤️

👏👏
    Bravo!
    Uopće ne vidim potrebu nečiji da otvara ovakvu temu?!

Nego, kad ideš na pregled? 

[lilypie.com]

👦2012💙

Leoni 🌸

Prijavi adminu

Zara01

Hvala, draga!
    Ja sam super, od simptoma jedino osjetljive grudi, ustajem se mokriti nocu x2 i odlicno raspolozenje. 🤣
    Inace sam pred M teska psihoza 🙈

Povremeno imam blage grceve slicne menstruacijskim, traju 15ak minuta i blazeg su intenziteta.
    Ali, da nisam radila test, ne bi pojma imala da sam trudna sto se simptoma tice tako da stvarno probajte ne misliti previse o tome.
    Sjecate se da sam ja bila uvjerena da nisam trudna jer nisam imala nikakve simptome..

Najbolje je kada bi moglo da se ne misli 😊 da se covek opusti, ali nemaaaa, moja glava luda 😬🤔
    Hihi, znam, znam, ja rekoh samo da vidim da li ce O da bude ovaj mesec pa merim Temp. Malo mi stvara pritisak, ali navici cu se. 

🙋🏻‍♂️ - 26 god. (Pivo)
    Nalazi uredni ✔️✔️✔️

Pupa

Broj poruka: 322

Prijavi adminu

Kona13

Pupa

Drage sve, svaka ima svoja vjerovanja, probleme, ciljeve itd. No, najbitnije je da smo sve ovdje s istim razlogom, a to je biti jedna drugoj podrška i veseliti se plusićima. Želim vam ugodan dan 😘❤️

Radila sam briseve, hormone, hsg i išla na konzultacije na humanu. Čekamo jesen za postupak, ali moram napraviti opet briseve, krvnu grupu itd.
    Pijem folnu kiselinu od Natural Wealtha, a prije sam pila od Twinlaba i Solgara. 

Ja - elenatal
    MM - Fertil up
    Pokušavamo od 2018.

Leoni 🌸

Prijavi adminu

Cure, jel pila neka od vas kontraceptivne pilule ranije? 
    Jel mi mozete reci kako je vase telo reagovalo nakon njih? 

🙋🏻‍♂️ - 26 god. (Pivo)
    Nalazi uredni ✔️✔️✔️

Zara01

Broj poruka: 143

Prijavi adminu

Prvi pregled mi je u ponedjeljak, nadam se da ce sve biti u redu. ❤️
    Ispricavam se sto vas ne citiram, da se poruke vide iznad moje, ali mi se sve izremeti kad odgovaram na mobu.. 

Leoni, ja sam pilule uzimala vrlo kratko vremena prije 3-4 godine i tako sam grozno reagirala da sam ih se ostavila gotovo odmah: zadrzavanje vode, promjene raspolozenja, tromost, bol u listovima- ma uzas. 
    Ali cujem da je lakse ostati trudna nakon prestanka uzimanja pilula jer se zna dogoditi da se izbaci vise jajnih stanica odjednom.. 🤷🏻‍♀️

Kona13

Prijavi adminu

Pupa

Kona13

Pupa

Radila sam briseve, hormone, hsg i išla na konzultacije na humanu. Čekamo jesen za postupak, ali moram napraviti opet briseve, krvnu grupu itd.
    Pijem folnu kiselinu od Natural Wealtha, a prije sam pila od Twinlaba i Solgara.

Cijeli krug si prošla. 
    Znam da na humanoj su radili nalaze za mthfr mutacije.
    Folna kis.moze imat utjecaj ukoliko imaš mutaciju. 
    Evo ti jedan tekst, lagani za folna vs folat 
    https://www.drfuhrman.com/elearning/eat-to-live-blog/16/why-you-need-folate-and-not-folic-acid [drfuhrman.com]

[lilypie.com]

👦2012💙

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.