Tko planira i radi na bebi- treci nastavak

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar valentina98

    valentina98

    Broj poruka: 696

    Prijavi adminu

    Sanjarka88 🦋

    valentina_23

    Ja sam danas bas u banani, brat sutra putuje u Englesku zivjeti, i bas sam neka 😪😏
    Ali eto dobra vijest je dosla poslijepodne, dobili smo cetverosoban staaaaaaaaaaan! Vjerojatno poslije godisnjeg selimo 😁

    Zao mi je sto brat ide 😕
    Al drago mi zbog stana 😁 uzivajte 🤗


    Ide kod drugog brata koji je sam u Englrskoj, kedina utjeha je sto taj stariji brat vise nece biti sam.. Tesko je, ali obadvoje jako dobro barataju engleski pa se ne sekiram toliko puno.. Nas je 5,imam 4 brata i ja jedina sestra, svi cemo jednog dana otici na svoje strane.. ❤️
    Hvala tii☺️❤️

    M🩵
    L🩵
    *Ciklusi 30-38 dana
    *10.10 prvi dc

  • Avatar Missy87

    Missy87

    Broj poruka: 451

    Prijavi adminu

    Tinchica🦋

    Missy87

    Nema odustajanja nikada! 😊
    Mozda ovaj ciklus urodi plodom! 🤞🤞🤞❤️❤️❤️
    Kod mene je problem sto sam preselila iz Zg, i ovdje necete vjerovati niti jedan ginekolog/ica ne prima pacijente! U krugu od 50km,nitko!
    I kako da sada ja idem na neke pretrage..
    Mozda bi i platila neke koje su vaznije ali obican pregled nebi, pa placam osiguranje i sve moguce da mogu kod doktora/ginekologa, ma svugdje normalno!
    Joj nadam se da ti nece biti upala!
    Imala sam ju i ja prije 2 mj, ne volim ih nikako!
    Nadam se da ce ti biti plusic velik kao kuca!! 🤞🤞

    Bas mi je zao zbog M, al je super sto ne odustajes, slj ciklus ce sigurno biti dobitan 💪🏻
    Ajme pa kako to da nema nigdje da primaju pacijente?? To ce ti biti zeznuto kad ostanes trudna…Al ako budes prisiljena obavljat privatno cisto da znas da mozes od zdravstva traziti povrat, samo je vazno da ta privatna poliklinika ima ugovoreno za hzzo, i da imas sve racune na uvid i naravno opravdan razlog odlaska privatniku, za sto je u tvom slucaju cvrsto opravdano.


    Evo nemam pojma kako. 
    Zvala sam i naravno pitaju dali sam trudna, kad sam rekla da nisam onda ne primaju pacijente. 
    Da sam trudna morali bi primiti.. 
    Nisam znala da se moze traziti povrat..
    Znam kod opce dr povrat novca ako putujes u neki drugi grad na pretrage i tako to..al za gin nisam znala.
    Hvala ti na savjetu.. 😊
    Mi pocinjemo zadnji dan M pa sve do 2 dana nakon O i nadam se da ce se primiti. 🤞🤞❤️❤️
    Cure samo hopsajte i neka ovaj mj budu samo plusici!! 🤞❤️🤞🤞🤞

    ❤️🙏🏻

  • neznalica

    Broj poruka: 18

    Prijavi adminu

    Leoni

    neznalica

    Pila sam klomifen 7.-11.7. I na uzv 12 i 15. Su bila 4 folikula preko 18mm i dr je reko imati odnose do 19. Redovito i tako je bilo,on je sada na GO i nez sto da radim:/

    Pitanjce 😊
    Zasto su ti prepisali klomifen? Znam da je za stimulacije jajne celije, ali koji je bio uzrok da ti ga daju? Jel se vidlo kroz krvi ili si isla na preglede? Ako nije iz krvi, koje si pretrage radila?
    Ja se tako plasim da nemam O, u petak je bio folikul 16mm, ne znam da li je “prazan”.


    Kroz krv samo za sad

  • Avatar anabelaaaa

    anabelaaaa

    Broj poruka: 1008

    Prijavi adminu

    Leoni

    anabelaaaa

    https://ibb.co/pQZJTGj [ibb.co] jutro zenice…sta mislite o mom grafu,jos ista temp..kad se treba onaj pad dogoditi?

    Ja se bas ne razumem toliko, ali kod tebe vidim na 18dc mali pad (mogla bi tad biti implantacija) a ako nakon 21dc padne temp onda dolazi M, ako ne padne ima nade. Tako sam citala.


    I ja sam tako kontala ali sam procitala negdje da 21 dan qko je doslo do trudnoce temp mora biti najvisa zabiljezena I onda takva ostati do kraja…Ali vidjecemo…mada sam vidjela svakako grafikone koje su zavrsile trudnocom. Ne smijem se puno nadati,sto manje nade ,manje razocarenja….

    38god.
    Hormoni✔AMH-0,053 ng/ml(Odlican amh kad pogledamo rezultate ispod)❤
    Spermio✔endo operisana 2011g.
    Predlozen ivf,UZ 20.02'21
    I Ivf; 6 j.celija.4 oplodjene..
    2 blastociste 🐧🐧, 2 prestale s razvojem u ranom stadiju blastociste.
    Stimulacija: Menopur,femare,cetrotide,ovitrele.
    28.04 2021 transfer-fet(vracene 2 blastice)
    Beta 10.05. Negativna,2,1
    Nemamo vise smrzlica…😏

  • Deleted user

    Broj poruka: 162

    Prijavi adminu

    anabelaaaa

    https://ibb.co/pQZJTGj [ibb.co] jutro zenice…sta mislite o mom grafu,jos ista temp..kad se treba onaj pad dogoditi?


    Tebi je graf bas dobar, ne znam kad se taj pad treba tj.ne treba dogoditi, al ovo se cini bas dobro, dok pogle moj, ne zna se ko pije a ko placa, zbrda zdola 😂😂 Meni nesto s hormonima opet ne valja cini mi se, dns opet blijeda trakica, sutra se narucujem svom G, pa kad odem na pregled bas cu mu pokazat ovaj svoj graf 
    https://ibb.co/x7FG7pz [ibb.co]

  • Avatar Bella🌟

    Bella🌟

    Broj poruka: 2899

    Prijavi adminu

    Andela111

    Watsoon , a i svim drugim devojkama zelim da ovaj mesec ugledamo sve do jedne pluseve! Ovo je prvi mesec kada cu i ja uzeti i napraviti test deset dana nakon O….hahahaha definitivno ne cekam M. jer nece doci ovaj mesec🥳


    ♥️♥️♥️
    Missy šteta za M. Idemo dalje u nove pobjede, neka ovaj mjesec bude tvoj💪😁
    Jagodice, sretno na pregledu💕javi kako je prošlo. Ako smijem pitati,tko ti je operirao endometriozu?

  • Avatar watson009

    watson009

    Broj poruka: 1160

    Prijavi adminu

    Andela ma nemam ni ja sto pametno pisati a i malko mi je lakse da nisan stalno ovdje, onda su mi stalno misli u trudnoci,ciklusima itd…umorih se vec.
    I da, vrijeme je da i nas dvije odemo na ljepsu temu cekalica ♥ ipak smo nas dvije ovdje medu veterankama jaooo hehe! I mi hopsami svaki drugi dan,trenutno su plodni dani,ne pratim O s nicime ovaj mjesec nego opusteno! Idemo i na more pa su mi misli u spremanju,kombiniranju odjece itd.
    I jedino sam pocela piti Novalac,to je novost.
    Sretno svim curkama 🙌♥

    🙎🙇 oboje 31 god.
    u postupku za MPO❤

  • neznalica

    Broj poruka: 18

    Prijavi adminu

    Leoni

    neznalica

    Leoni

    neznalica

    Pila sam klomifen 7.-11.7. I na uzv 12 i 15. Su bila 4 folikula preko 18mm i dr je reko imati odnose do 19. Redovito i tako je bilo,on je sada na GO i nez sto da radim:/

    Pitanjce 😊
    Zasto su ti prepisali klomifen? Znam da je za stimulacije jajne celije, ali koji je bio uzrok da ti ga daju? Jel se vidlo kroz krvi ili si isla na preglede? Ako nije iz krvi, koje si pretrage radila?
    Ja se tako plasim da nemam O, u petak je bio folikul 16mm, ne znam da li je “prazan”.

    Kroz krv samo za sad

    Meni je ovaj mesec LH visi od FSH (9:7), Testosternon i prolaktin poviseni.
    Pre 2 meseca je bilo sve to u redu, al eto sad nije vise.
    Jel mi mozes pomoci i napisati sta je bilo kod tebe odlucujuce?


    Problem sa hipofizom,bez hormonalne terapije menstruacije nije bilo,prošli mj sam pila estrofem,duphaston i dylette te na uzv sve bilo kako treba i tada je dao klomifen da bude ovulacije da smo sigurni jer radimo na bebi
    Mi smo tek u početku tako da dr pretrage nisam radila 
    Sad me najviše ovo buni sto m nema a Testovi bili neg 

  • Avatar anabelaaaa

    anabelaaaa

    Broj poruka: 1008

    Prijavi adminu

    Tinchica🦋

    anabelaaaa

    https://ibb.co/pQZJTGj [ibb.co] jutro zenice…sta mislite o mom grafu,jos ista temp..kad se treba onaj pad dogoditi?

    Tebi je graf bas dobar, ne znam kad se taj pad treba tj.ne treba dogoditi, al ovo se cini bas dobro, dok pogle moj, ne zna se ko pije a ko placa, zbrda zdola 😂😂 Meni nesto s hormonima opet ne valja cini mi se, dns opet blijeda trakica, sutra se narucujem svom G, pa kad odem na pregled bas cu mu pokazat ovaj svoj graf
    https://ibb.co/x7FG7pz [ibb.co]


    Pa nije ni kod tebe los..po ovome 16 dan ti bila ovulacija,imas skok,sad samo da tri budu vise…I napravice ti se presjek…Ovaj zadnji pad ne mora nista da znaci…Cekamo naredna tri dana, I meni su kljucna… 🤗

    38god.
    Hormoni✔AMH-0,053 ng/ml(Odlican amh kad pogledamo rezultate ispod)❤
    Spermio✔endo operisana 2011g.
    Predlozen ivf,UZ 20.02'21
    I Ivf; 6 j.celija.4 oplodjene..
    2 blastociste 🐧🐧, 2 prestale s razvojem u ranom stadiju blastociste.
    Stimulacija: Menopur,femare,cetrotide,ovitrele.
    28.04 2021 transfer-fet(vracene 2 blastice)
    Beta 10.05. Negativna,2,1
    Nemamo vise smrzlica…😏

  • Deleted user

    Broj poruka: 162

    Prijavi adminu

    anabelaaaa

    Tinchica🦋

    anabelaaaa

    https://ibb.co/pQZJTGj [ibb.co] jutro zenice…sta mislite o mom grafu,jos ista temp..kad se treba onaj pad dogoditi?

    Tebi je graf bas dobar, ne znam kad se taj pad treba tj.ne treba dogoditi, al ovo se cini bas dobro, dok pogle moj, ne zna se ko pije a ko placa, zbrda zdola 😂😂 Meni nesto s hormonima opet ne valja cini mi se, dns opet blijeda trakica, sutra se narucujem svom G, pa kad odem na pregled bas cu mu pokazat ovaj svoj graf
    https://ibb.co/x7FG7pz [ibb.co]

    Pa nije ni kod tebe los..po ovome 16 dan ti bila ovulacija,imas skok,sad samo da tri budu vise…I napravice ti se presjek…Ovaj zadnji pad ne mora nista da znaci…Cekamo naredna tri dana, I meni su kljucna… 🤗


    Drzim ti figeee🤞🏻

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.