Tko planira i radi na bebi- treci nastavak

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar INA 🧸

    INA 🧸

    Broj poruka: 104

    Prijavi adminu

    Sanjarka88 🦋

    Vidim svakakvih simptomcica, neka neka 🤞🤞🤞
    Btw cesto piskenje je jedan od najranijih simptoma t 💪
    Kod mene samo neko lagano boluckanje za sada i te cice lude. Bole na dodir i onako dok trcim npr
    Kremasti iscjedak prestao
    Ja se nacistila apartmana danas 😩
    Sad cemo se malim do grada da malo obiljezimo godisnjicu 😊


    Pa super su ti simptomiii ;) 
    Uzivajte u gradu🧡❤

    [tickerfactory.com]

    🧔31 👩30 🧒4 👶1

  • neznalica

    Broj poruka: 18

    Prijavi adminu

    Inana1

    NeznalicaJel ti kasni m? Ako kasni, svaki ce ti najvjerojatnije pokazati tocno, a ako ne - clearblue (pokazuje rezultat i do 5 dana prije m)


    Kasni 9 dana ali radila 2 testa prije 5 i oba neg… samo da bude sada poz 🙏🏻🤞🏼🤞🏼

  • Deleted user

    Broj poruka: 162

    Prijavi adminu

    Ja javljam da sam danas bila sva fucked up🥴 Sad sam malo bolje, osjecala sam se slabo i cijelo tijelo me boljelo, grudi takoder, uz onu temp sto je naglo skocila, ko da cu se razbolit svaki cas, al nije ipak. Trakica se nesto potamnila dns opet al nije pik jos, zafrkava me, al bas me briga, mi pokrivamo sve dane tak da me ne bude zeznula sve i da hoce 😄

  • Avatar valentina98

    valentina98

    Broj poruka: 696

    Prijavi adminu

    Ja sam danas bas u banani, brat sutra putuje u Englesku zivjeti, i bas sam neka 😪😏
    Ali eto dobra vijest je dosla poslijepodne, dobili smo cetverosoban staaaaaaaaaaan! Vjerojatno poslije godisnjeg selimo 😁

    M🩵
    L🩵
    *Ciklusi 30-38 dana
    *10.10 prvi dc

  • Avatar INA 🧸

    INA 🧸

    Broj poruka: 104

    Prijavi adminu

    valentina_23

    Ja sam danas bas u banani, brat sutra putuje u Englesku zivjeti, i bas sam neka 😪😏
    Ali eto dobra vijest je dosla poslijepodne, dobili smo cetverosoban staaaaaaaaaaan! Vjerojatno poslije godisnjeg selimo 😁


    Cestitammmm, sad ce svatko imat svoju sobu :)

    [tickerfactory.com]

    🧔31 👩30 🧒4 👶1

  • Avatar valentina98

    valentina98

    Broj poruka: 696

    Prijavi adminu

    Inana1

    valentina_23

    Ja sam danas bas u banani, brat sutra putuje u Englesku zivjeti, i bas sam neka 😪😏
    Ali eto dobra vijest je dosla poslijepodne, dobili smo cetverosoban staaaaaaaaaaan! Vjerojatno poslije godisnjeg selimo 😁

    Cestitammmm, sad ce svatko imat svoju sobu :)


    Dok se beba ne napravi iiii ne rodi muza posaljem u drugu sobu spavat kad se posvađamo😆

    M🩵
    L🩵
    *Ciklusi 30-38 dana
    *10.10 prvi dc

  • Avatar Kontesa1

    Kontesa1

    Broj poruka: 156

    Prijavi adminu

    Inana1

    Kontesa1

    Inana1

    Kontesa1

    Ja prijavljujem neobično velike bradavice i aureolu okolo,ne bole zasad ništa. Možda od vrućine,ne znam 🙄 I piša mi se svako malo. To bih mogla pripisati nekoj prehladi mjehura.

    Uuu ovo mi mirise na dobro, a ne na prehladu mjehura :)

    Nekako me strah previše se ponadati da se ne razočaram. A kako si ti? Tebi kasni već dosta. Kad radiš test? Hoćemo plusiće 🥳😀

    Sve znam, tako je i meni pa odgadam test, al ave sam vise sigurna da ce doc sutra 😥 kad ti trebas dobit?


    15.08. bi trebala dobit po aplikaciji. Ali O je došla dan kasnije,znam jer sam pratila trakicama. Tako da zapravo ne očekujem vješticu 16.08. Neću žuriti s testom,smatram da nema razloga. Tek ako zakasni, a tri dana joj dajem rok 🤣 onda ću napravit test. 

    + 18.08. 👶🤰💗
    Blizanci 💞

  • Avatar Sanjarka88

    Sanjarka88

    Broj poruka: 15651

    Prijavi adminu

    Tinchica🦋

    Ja javljam da sam danas bila sva fucked up🥴 Sad sam malo bolje, osjecala sam se slabo i cijelo tijelo me boljelo, grudi takoder, uz onu temp sto je naglo skocila, ko da cu se razbolit svaki cas, al nije ipak. Trakica se nesto potamnila dns opet al nije pik jos, zafrkava me, al bas me briga, mi pokrivamo sve dane tak da me ne bude zeznula sve i da hoce 😄


    Samo vi pokrivajte 💪💪💪😎

    “ S ljubavlju neba stvarao te Bog ”💜💙💙

    [tickerfactory.com]

    🌈 Lista jesenskih beba na 407. Str. 🌈

  • Avatar Sanjarka88

    Sanjarka88

    Broj poruka: 15651

    Prijavi adminu

    valentina_23

    Ja sam danas bas u banani, brat sutra putuje u Englesku zivjeti, i bas sam neka 😪😏
    Ali eto dobra vijest je dosla poslijepodne, dobili smo cetverosoban staaaaaaaaaaan! Vjerojatno poslije godisnjeg selimo 😁


    Zao mi je sto brat ide 😕
    Al drago mi zbog stana 😁 uzivajte 🤗

    “ S ljubavlju neba stvarao te Bog ”💜💙💙

    [tickerfactory.com]

    🌈 Lista jesenskih beba na 407. Str. 🌈

  • Avatar Sanjarka88

    Sanjarka88

    Broj poruka: 15651

    Prijavi adminu

    Leoni

    Ja tako radim kada dodju moji cudesni pms momenti 😅
    Ja radila lh trakicu, negativna. A skok temp je bas vidljiv. Nemoguce da je bila O ovako rano, dr bi juce vidla 🤦🏻‍♀️


    Nije ti temp porasla. Imala si i vecu prije par dana 
    Ajde malo prouci moj graf, poprilicno je skolski ovaj mjesec pa vidi temp prije o i nakon o da dobijes sliku kako to otprilike izgleda 

    “ S ljubavlju neba stvarao te Bog ”💜💙💙

    [tickerfactory.com]

    🌈 Lista jesenskih beba na 407. Str. 🌈

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.