Tko planira i radi na bebi- treci nastavak

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar MisicaMia

    MisicaMia

    Broj poruka: 171

    Prijavi adminu

    Cure bacam malo pozitive na vas sve,moja sogorica je danas saznala da je trudna nakon 11,5 godina pokusavanja 😍😍😍😍😍 pa evo da vas razveselim malo i pozelim srecu svima.

    Ja prijavljujem gumeni iscjedak bez boje mirisa i icega,11 DPO danas 🙈

    Mia 2014 🐰
    samo nas dvije❤..i sada netko treci ❤

  • Avatar Maša🤰🏼

    Maša🤰🏼

    Broj poruka: 2138

    Prijavi adminu

    Jagodice kako je bilo na pregledu? 🤩

    👩🏼 27 g, 👦🏻 34 g

    12/2020 missed 6tt
    Baby Vito 🩵 37+3 ( 19.12.2021)
    12.07.2022. ➕
    Panorama low risk ✅ It’s a girl 🎀

    [tickerfactory.com]

  • Avatar anabelaaaa

    anabelaaaa

    Broj poruka: 1008

    Prijavi adminu

    Kona13

    anabelaaaa

    https://ibb.co/pQZJTGj [ibb.co] jutro zenice…sta mislite o mom grafu,jos ista temp..kad se treba onaj pad dogoditi?

    Ne treba bit pad, ja ga nisam imala


    Jesi pratila temp?Imas li dobitni graf?😊

    38god.
    Hormoni✔AMH-0,053 ng/ml(Odlican amh kad pogledamo rezultate ispod)❤
    Spermio✔endo operisana 2011g.
    Predlozen ivf,UZ 20.02'21
    I Ivf; 6 j.celija.4 oplodjene..
    2 blastociste 🐧🐧, 2 prestale s razvojem u ranom stadiju blastociste.
    Stimulacija: Menopur,femare,cetrotide,ovitrele.
    28.04 2021 transfer-fet(vracene 2 blastice)
    Beta 10.05. Negativna,2,1
    Nemamo vise smrzlica…😏

  • Avatar anabelaaaa

    anabelaaaa

    Broj poruka: 1008

    Prijavi adminu

    Angeleyes

    anabelaaaa

    Leoni

    Ja danas po kalendaru ulazim u plodne dane… Videcemo da li ce biti O.
    Koliko dugo lezite nakon hopsanja? Jel dizete kukove?
    Ja sam prvi mesec dizala i onda sam se pitala da li ima uopste smisla, jer mene bole onda ledja kada su mi guzovi na jastuku… Neka od vas je pisala kako dize noge, jel to samo noge ili celokupnu karlicu?

    Meni je dr rekao samo jastuk pod guzu,nista dizanje nogu…Ali to se uglavnom preporucuje zenama koje imaju zavaljenu maternicu. Ipak ja mislim da treba malo odlezati,Nije tesko😁a nema se sta izgubiti.

    Mislim da ovo nema veze bas. Bilo bi nas na svitu upola manje ako je ovo neki uvjet. Meni je nemoguca misija ostat lezat svaki put, jednostavno ne ide.
    Cure koje su vec radjale mogu napisati iskustva, jesu li strogo lezale ili se odmah ustale. I ako su lezale, koliko su lezale. Svejedno sve iscuri, kad god se ustale…


    Nije uvjet ali olaksava spermijima ulaz kod maternice koja nije u normalnom polozaju.Za one koje nemaju ne mislim da treba lezati satima ali bar nekih 15 min nije na odmet da to sve fino upije 😁Mada ako su spermiji dovoljno brzi u pitanju su sekunde da jedan dodje koji ce se smjestiti gdje treba a uz to znamo da sluz koja je dovoljno kvalitetna spermijima omogucava prezivljavanje.Svakaa od nas koja je ovdje ili ima neki mali problemcic ili je samo psiha problem..U svakom slucaju ako pokusavamo vise od tri mjeseca treba probati stosta.Barem sam ja tog stava.Naravno,opet je sve u Bozijim rukama.🤗

    38god.
    Hormoni✔AMH-0,053 ng/ml(Odlican amh kad pogledamo rezultate ispod)❤
    Spermio✔endo operisana 2011g.
    Predlozen ivf,UZ 20.02'21
    I Ivf; 6 j.celija.4 oplodjene..
    2 blastociste 🐧🐧, 2 prestale s razvojem u ranom stadiju blastociste.
    Stimulacija: Menopur,femare,cetrotide,ovitrele.
    28.04 2021 transfer-fet(vracene 2 blastice)
    Beta 10.05. Negativna,2,1
    Nemamo vise smrzlica…😏

  • Avatar Kona13

    Kona13

    Broj poruka: 350

    Prijavi adminu

    anabelaaaa

    Angeleyes

    anabelaaaa

    Leoni

    Ja danas po kalendaru ulazim u plodne dane… Videcemo da li ce biti O.
    Koliko dugo lezite nakon hopsanja? Jel dizete kukove?
    Ja sam prvi mesec dizala i onda sam se pitala da li ima uopste smisla, jer mene bole onda ledja kada su mi guzovi na jastuku… Neka od vas je pisala kako dize noge, jel to samo noge ili celokupnu karlicu?

    Meni je dr rekao samo jastuk pod guzu,nista dizanje nogu…Ali to se uglavnom preporucuje zenama koje imaju zavaljenu maternicu. Ipak ja mislim da treba malo odlezati,Nije tesko😁a nema se sta izgubiti.

    Mislim da ovo nema veze bas. Bilo bi nas na svitu upola manje ako je ovo neki uvjet. Meni je nemoguca misija ostat lezat svaki put, jednostavno ne ide.
    Cure koje su vec radjale mogu napisati iskustva, jesu li strogo lezale ili se odmah ustale. I ako su lezale, koliko su lezale. Svejedno sve iscuri, kad god se ustale…

    Nije uvjet ali olaksava spermijima ulaz kod maternice koja nije u normalnom polozaju.Za one koje nemaju ne mislim da treba lezati satima ali bar nekih 15 min nije na odmet da to sve fino upije 😁Mada ako su spermiji dovoljno brzi u pitanju su sekunde da jedan dodje koji ce se smjestiti gdje treba a uz to znamo da sluz koja je dovoljno kvalitetna spermijima omogucava prezivljavanje.Svakaa od nas koja je ovdje ili ima neki mali problemcic ili je samo psiha problem..U svakom slucaju ako pokusavamo vise od tri mjeseca treba probati stosta.Barem sam ja tog stava.Naravno,opet je sve u Bozijim rukama.🤗


    Kažu da kod zabacenih i visokih je najbolje da žena doživi orgazam nakon što su spermiji unutra

    [lilypie.com]

    👦2012💙

  • Avatar Kona13

    Kona13

    Broj poruka: 350

    Prijavi adminu

    anabelaaaa

    Kona13

    anabelaaaa

    https://ibb.co/pQZJTGj [ibb.co] jutro zenice…sta mislite o mom grafu,jos ista temp..kad se treba onaj pad dogoditi?

    Ne treba bit pad, ja ga nisam imala

    Jesi pratila temp?Imas li dobitni graf?😊


    Evo 

    https://ibb.co/8gyLvXv [ibb.co]

    [lilypie.com]

    👦2012💙

  • Avatar Kona13

    Kona13

    Broj poruka: 350

    Prijavi adminu

    Ovo ma 4dpo je corpus luteum dip

    [lilypie.com]

    👦2012💙

  • Avatar Kona13

    Kona13

    Broj poruka: 350

    Prijavi adminu

    Leoni

    Kona koja je ovo aplikacija?


    Premom

    [lilypie.com]

    👦2012💙

  • Avatar anabelaaaa

    anabelaaaa

    Broj poruka: 1008

    Prijavi adminu

    Kona13

    anabelaaaa

    Kona13

    anabelaaaa

    https://ibb.co/pQZJTGj [ibb.co] jutro zenice…sta mislite o mom grafu,jos ista temp..kad se treba onaj pad dogoditi?

    Ne treba bit pad, ja ga nisam imala

    Jesi pratila temp?Imas li dobitni graf?😊


    Kona13

    anabelaaaa

    Kona13

    anabelaaaa

    https://ibb.co/pQZJTGj [ibb.co] jutro zenice…sta mislite o mom grafu,jos ista temp..kad se treba onaj pad dogoditi?

    Ne treba bit pad, ja ga nisam imala

    Jesi pratila temp?Imas li dobitni graf?😊


    Hvala 🤗Jeli ovaj sa plavim slovima.? Jeli nisi dalje mjerila I jesi imala plus vec 12 dan od ovulacije?

    38god.
    Hormoni✔AMH-0,053 ng/ml(Odlican amh kad pogledamo rezultate ispod)❤
    Spermio✔endo operisana 2011g.
    Predlozen ivf,UZ 20.02'21
    I Ivf; 6 j.celija.4 oplodjene..
    2 blastociste 🐧🐧, 2 prestale s razvojem u ranom stadiju blastociste.
    Stimulacija: Menopur,femare,cetrotide,ovitrele.
    28.04 2021 transfer-fet(vracene 2 blastice)
    Beta 10.05. Negativna,2,1
    Nemamo vise smrzlica…😏

  • Avatar Kona13

    Kona13

    Broj poruka: 350

    Prijavi adminu

    anabelaaaa

    Kona13

    anabelaaaa

    Kona13

    anabelaaaa

    https://ibb.co/pQZJTGj [ibb.co] jutro zenice…sta mislite o mom grafu,jos ista temp..kad se treba onaj pad dogoditi?

    Ne treba bit pad, ja ga nisam imala

    Jesi pratila temp?Imas li dobitni graf?😊

    Kona13

    anabelaaaa

    Kona13

    anabelaaaa

    https://ibb.co/pQZJTGj [ibb.co] jutro zenice…sta mislite o mom grafu,jos ista temp..kad se treba onaj pad dogoditi?

    Ne treba bit pad, ja ga nisam imala

    Jesi pratila temp?Imas li dobitni graf?😊

    Hvala 🤗Jeli ovaj sa plavim slovima.? Jeli nisi dalje mjerila I jesi imala plus vec 12 dan od ovulacije?


    Ova app me prebacila na trudnoću. Mjerim i dalje temp. Pala je jedan dan na 36.95 i vratila se na 37.05 o tak je sada 4 dana.
    Imala sam + već na 9DPO 

    [lilypie.com]

    👦2012💙

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.