Tko planira i radi na bebi- treci nastavak

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Mokoš

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    Napravila sam test s popodnevnim urinom, 2 dana prije M, negativan je. Sad se opet tjesim da je prerano i dalje se nadam, znaci na istom sam kao i prije testa 😅

  • Avatar Bella🌟

    Bella🌟

    Broj poruka: 2899

    Prijavi adminu

    Što se tiče folikulometrije.. mene je doktor nakon što bi detektirali ovulaciju, tjedan dana posle O slao vaditi estrogen/ progesteron da se vidi jel ovulacija nastupila i jel bilo ok.
    Za sve cure koje piskite sretno, držim fige da ugledate +🤞♥️

  • Deleted user

    Broj poruka: 301

    Prijavi adminu

    Pupetta imala sam vješticu 20.06. 
    Onda smo se hopsali ovako onako (da ne pišem puno brojki) pa smo 02.07. 
    04.07. I 05.07. Nekako kalendarski je trebala O bit 6-7.07.nisam pratila jer sam ostala bez trakica a M je morao na teren, sad se hopsamo kad on dođe doma 
    10.07. Sam imala smeđi iscjedak i to je bilo to 
    Ali mislim da od T ništa jer zaista imam sve simptome kao da ću svaki tren dobiti, bas ona nadolazeća bol glupa 
    Valjd će bit već jednom 😊😘😊🥰 
    Ako mi slučajno kasnila bude budem napravila test, al vjerujem da se vještica priprema 🥺🥺

  • Avatar Missy87

    Missy87

    Broj poruka: 451

    Prijavi adminu

    Koliko dugo radite na bebici?
    Kod nas je tek 4mj..i jos moram naci novog ginekologa, preselili smo se, pa zato. 
    Vec sam zvala 5 njih i nitko ne prima nove pacijente. 
    I to u 3 zupanije sam zvala. 
    Imate jos kakvih savjeta? 

    ❤️🙏🏻

  • Deleted user

    Broj poruka: 301

    Prijavi adminu

    Mi smo u travnju počeli raditi ali nama je problem teren mužev pa ni ne možemo toliko hopsat 🥺🥺

  • Avatar Sanjarka88

    Sanjarka88

    Broj poruka: 15651

    Prijavi adminu

    anci00

    Pupetta imala sam vješticu 20.06.
    Onda smo se hopsali ovako onako (da ne pišem puno brojki) pa smo 02.07.
    04.07. I 05.07. Nekako kalendarski je trebala O bit 6-7.07.nisam pratila jer sam ostala bez trakica a M je morao na teren, sad se hopsamo kad on dođe doma
    10.07. Sam imala smeđi iscjedak i to je bilo to
    Ali mislim da od T ništa jer zaista imam sve simptome kao da ću svaki tren dobiti, bas ona nadolazeća bol glupa
    Valjd će bit već jednom 😊😘😊🥰
    Ako mi slučajno kasnila bude budem napravila test, al vjerujem da se vještica priprema 🥺🥺


    To sta imas naznake m ti apsolutno nista ne znaci 
    Tako izgleda i t 🤞🤞🤞

    “ S ljubavlju neba stvarao te Bog ”💜💙💙

    [tickerfactory.com]

    🌈 Lista jesenskih beba na 407. Str. 🌈

  • Avatar Sanjarka88

    Sanjarka88

    Broj poruka: 15651

    Prijavi adminu

    Mokoš

    Napravila sam test s popodnevnim urinom, 2 dana prije M, negativan je. Sad se opet tjesim da je prerano i dalje se nadam, znaci na istom sam kao i prije testa 😅


    Ima nade sve dok m ne dode 🤞

    “ S ljubavlju neba stvarao te Bog ”💜💙💙

    [tickerfactory.com]

    🌈 Lista jesenskih beba na 407. Str. 🌈

  • Avatar Sanjarka88

    Sanjarka88

    Broj poruka: 15651

    Prijavi adminu

    anci00

    Sanjarka88

    anci00

    Sanjarka88

    Ajmo testice za ekipu 😅🤣
    Ako kome sta znaci, meni je taj 7 dana prije ocekivane bio pozitivan i to sa popodnevnim urinom 🤞🤞🤞
    Tako da samo piskite, to vas ako ne nista malo opusti 😊

    Ja ako napravim sutra ujutro test, kakav god rezultat bio necu moc radit

    🤣
    Onda piski popodne 🤞

    ma bude samo kojih 100-tinjak kunica potrosila vidjet cu kak cu popodne raspolozena bit :D


    Joj tako sam se i ja zeznula kad smo radili na prosloj t, koliko sam novaca potrosila 😬
    Sad sam pametnija, stigli kinezi neki dan. Ima da piskim od 1dpo 😅🤣

    “ S ljubavlju neba stvarao te Bog ”💜💙💙

    [tickerfactory.com]

    🌈 Lista jesenskih beba na 407. Str. 🌈

  • Avatar Missy87

    Missy87

    Broj poruka: 451

    Prijavi adminu

    Mi smo u ozujku poceli. Trenutno trazim ginekologa, moja zatvara i kao za vraga nitko ne prima pacijente. 
    Radite svaki drugi dan kada je ovulacija?

    ❤️🙏🏻

  • Avatar watson009

    watson009

    Broj poruka: 1160

    Prijavi adminu

    Andela111

    Hej cure , danas bila na pregledu, folikul 14,8mm fino se razvija na levom jajniku tako da sve izgleda top znaci ovulacija ce nastupiti kroz dva do tri dana… kako sam i mislila… eto bila i sve ok kaze sve uredno.Sad bi trebala otici kroz dva do tri dana da vidim jel pukao ali doktorica kaze nema potrebe ona vidi da je sve ok… i rekla mi da propratim O sama sa trakicama.


    Ej super pa si isla ,dakle ovaj ciklus vise nema potrebe da ides na folik.ili?
    Kako ti je tempirala odnose,svaki drugi dan ili? 
    Meni je moj gin rekao da folikul puca kada dode na 25mm.

    🙎🙇 oboje 31 god.
    u postupku za MPO❤

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.