Tko planira i radi na bebi- treci nastavak

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Sandricak1

    Sandricak1

    Broj poruka: 207

    Prijavi adminu

    Heej devojke.  Evo jedno pitanjce, znate li mozda odgovor.  😏
    Da li odnos u kadi sa onako lepom mlakom vodom ,ni previše vruca ni previse hladna,moze da utice na to da do začeća npr ne dodje.? Msm kako sam čitala,voda kao ubija spermice,sad se nadam da nije tako 🤭🤭

    [lilypie.com]
    👩-27
    👦-39
    👰🤵-1g 7m
    Pokušavamo - 3/2020

  • Avatar pupetta

    pupetta

    Broj poruka: 1083

    Prijavi adminu

    anci00

    Pupetta imala sam vješticu 20.06.
    Onda smo se hopsali ovako onako (da ne pišem puno brojki) pa smo 02.07.
    04.07. I 05.07. Nekako kalendarski je trebala O bit 6-7.07.nisam pratila jer sam ostala bez trakica a M je morao na teren, sad se hopsamo kad on dođe doma
    10.07. Sam imala smeđi iscjedak i to je bilo to
    Ali mislim da od T ništa jer zaista imam sve simptome kao da ću svaki tren dobiti, bas ona nadolazeća bol glupa
    Valjd će bit već jednom 😊😘😊🥰
    Ako mi slučajno kasnila bude budem napravila test, al vjerujem da se vještica priprema 🥺🥺


    Drzim fige da M ne dode, ti simptomi stvarno svasta mogu znaciti. Strpi se jos malo do piskenja pa ces znati na cemu si 🙌🏻 brzo ce to doci! 😊
    P.S. i mi smo poceli raditi na bebi od 4.mj.

    Baby P 03/21 💙

  • Avatar Sanjarka88

    Sanjarka88

    Broj poruka: 15651

    Prijavi adminu

    Na čekanju ➕🤞 :
    pupetta - 5 dana kasni 🤞
    Pupa - 20.07
    ancioo -  21.07.
    Maša25 - 26.07
    MAja1102 -  28.07.
    Watson- 28.07.
    Irena0809 - 28.07.
    Hope - 29.07.
    Kona13 - 30.07
    Doka1 - 31 .07. 

    U novom su ciklusu❤️ 🤞:

    Sandricak - 01.08.
    Andela111 - 02.08
    Zara01 -  03./04.08.
    Jagodica125 -03./04.08.
    Mare. su 09.08.

    Uskoro nam se pridruzuju:
    Sanjarka88 
    Tinchica
    PeaceLily

    ☕☕☕☕

    “ S ljubavlju neba stvarao te Bog ”💜💙💙

    [tickerfactory.com]

    🌈 Lista jesenskih beba na 407. Str. 🌈

  • Deleted user

    Broj poruka: 301

    Prijavi adminu

    jutrooooo
    kod mene je stanje takvo da se od grceva pomaknut ne mogu, znaci vjestica dolazi za koji dan, najavljuje svoj dolazak
    medutimmm PETAAAK je, ajme kave na stolice i uzivanjeeee

  • Avatar Jagodica125

    Jagodica125

    Broj poruka: 1751

    Prijavi adminu

    Dobro jutro, curkeee 😇 Vani kisica lijepo pada, dragi me probudio oko 5h40 - jedno spontano jutarnje hopsanje za dobar dan 🤣 9 dan ciklusa. Prema aplikaciji trebam ovulirati za 3 dana, 20.07., dakle hopsamo naredna 3 dana do O i za svaki slucaj 2 dana poslije O🤣🤦‍♀️ nekako sam ovaj mjesec opustenija. Svakako zelim(o) pokriti sve plodne dane, ali nismo sad u nekom grcu “moramo”. Jucer smo se navecer poceli maziti na kaucu i oboje sami od sebe stali, jer nam se nije dalo vise 🤷‍♀️ tako da definitivno meni vise odgovara ovaj nacin - ne analiziram svaki simptom,  ako mi se ne hopsa, ne hopsam, zabavljena sam drugim stvarima. Hopsanje je uzitak, a ne projekt👌🥳

  • Avatar Jagodica125

    Jagodica125

    Broj poruka: 1751

    Prijavi adminu

    Puppeta - a da ponovis testic?🤔

  • Avatar watson009

    watson009

    Broj poruka: 1160

    Prijavi adminu

    Dobro jutro svima uz kavicu, koji dan za spavanje !!!! Blago onome tko moze 😭
    Jagodica125 istina,nije to projekt,mi smo si na prvom mjestu a onda sve ostalo! Hopsali smo kako je dr rekao,makar i prehladeni dalo nam se,nije bilo napora da se nesto “mora”ali nismo ni htjeli izgubiti ciklus
    Ancioo nemoj odmah crne misli,znas da ovdje sve kazemo da nista nije izgubljeno dok vjetica ne dode

    🙎🙇 oboje 31 god.
    u postupku za MPO❤

  • Avatar Sanjarka88

    Sanjarka88

    Broj poruka: 15651

    Prijavi adminu

    Jagodica125

    Dobro jutro, curkeee 😇 Vani kisica lijepo pada, dragi me probudio oko 5h40 - jedno spontano jutarnje hopsanje za dobar dan 🤣 9 dan ciklusa. Prema aplikaciji trebam ovulirati za 3 dana, 20.07., dakle hopsamo naredna 3 dana do O i za svaki slucaj 2 dana poslije O🤣🤦‍♀️ nekako sam ovaj mjesec opustenija. Svakako zelim(o) pokriti sve plodne dane, ali nismo sad u nekom grcu “moramo”. Jucer smo se navecer poceli maziti na kaucu i oboje sami od sebe stali, jer nam se nije dalo vise 🤷‍♀️ tako da definitivno meni vise odgovara ovaj nacin - ne analiziram svaki simptom, ako mi se ne hopsa, ne hopsam, zabavljena sam drugim stvarima. Hopsanje je uzitak, a ne projekt👌🥳


    Tako i treba 💪 uostalom tek ste krenuli, ima vremena za opterećenja, no 🤞🤞🤞 da uopce ne bude potrebe za tim 

    “ S ljubavlju neba stvarao te Bog ”💜💙💙

    [tickerfactory.com]

    🌈 Lista jesenskih beba na 407. Str. 🌈

  • Deleted user

    Broj poruka: 301

    Prijavi adminu

    Tako je, tak je meni prosli put M rekao prije neg je krenuo na teren, necemo na silu nego se valja opustiti
    kad bude bit ce
    Meni nema ljepseg budenja od jutarnjeg hopsanja :D tako da jagodice samo hopsaj mi smo na GO u 8MJ i jedvaaa cekam
    Watson - nadam se da ima onih koje spavaaaajuuu i mogu cijeli dan spavat hihihi

  • Avatar valentina98

    valentina98

    Broj poruka: 696

    Prijavi adminu

    Sandricak1

    Heej devojke. Evo jedno pitanjce, znate li mozda odgovor. 😏
    Da li odnos u kadi sa onako lepom mlakom vodom ,ni previše vruca ni previse hladna,moze da utice na to da do začeća npr ne dodje.? Msm kako sam čitala,voda kao ubija spermice,sad se nadam da nije tako 🤭🤭


    Ubija ih bas jako vruca voda.. Citala sam po internetu sada koliko ih je zatrudnilo u bazenu😂 tako da pretpostavljam da bas vruca voda utice na spermice..  Drzim fige 🤞🤞

    M🩵
    L🩵
    *Ciklusi 30-38 dana
    *10.10 prvi dc

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.