Tko planira i radi na bebi- drugi nastavak

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar sneguljica1

    sneguljica1

    Broj poruka: 675

    Prijavi adminu

    Fever

    Joj cure nadam se da nisam dosadna, sada 7 dana prije menge ili +, vaginalno temp mi je 37.4C, kada obicno krene padati?


    To je individualno,nekome 2-3 dana prije menge,a nekome na sam dan pocetka menge..pretpostavljam da nisi pratila ranije ali sad proprati,🤞🤞🤞🤞🤞

  • Avatar sneguljica1

    sneguljica1

    Broj poruka: 675

    Prijavi adminu

    Fever

    sneguljica1

    Fever

    Super, i mislim si znam da sam imala, kak sad opet.. hvala na pomoci!

    Daa…i mene je prvi put zbunilo..ali posls u upustvu vidim o cemu se radi 😉😉😉😉

    Na mojima iz kine ih nema🙈


    Hahahh a i da ima tesko da bi sve mi da se sastavimo mogle procitati 😂😂😂 slaba sam sa kinezima ..a MaybeBaby je u pravom ratu sa njima 😂😂😂

  • Avatar Fever

    Fever

    Broj poruka: 1084

    Prijavi adminu

    Hvala na brzim i detaljnim odgovorima! Pratim dalje i javljam svoje novosti!

    [lilypie.com]

    It’s a baby boy💙

  • Avatar MaybeBaby 😘

    MaybeBaby 😘

    Broj poruka: 128

    Prijavi adminu

    sneguljica1

    Fever

    sneguljica1

    Fever

    Super, i mislim si znam da sam imala, kak sad opet.. hvala na pomoci!

    Daa…i mene je prvi put zbunilo..ali posls u upustvu vidim o cemu se radi 😉😉😉😉

    Na mojima iz kine ih nema🙈

    Hahahh a i da ima tesko da bi sve mi da se sastavimo mogle procitati 😂😂😂 slaba sam sa kinezima ..a MaybeBaby je u pravom ratu sa njima 😂😂😂


    Meni ih ne spominji 😂😂

    Svi smo mi figure na sahovskoj ploci zivota.. netko je lovac, netko je kralj, a netko konj…😉

  • Avatar sneguljica1

    sneguljica1

    Broj poruka: 675

    Prijavi adminu

    MaybeBaby 😘

    sneguljica1

    Fever

    sneguljica1

    Fever

    Super, i mislim si znam da sam imala, kak sad opet.. hvala na pomoci!

    Daa…i mene je prvi put zbunilo..ali posls u upustvu vidim o cemu se radi 😉😉😉😉

    Na mojima iz kine ih nema🙈

    Hahahh a i da ima tesko da bi sve mi da se sastavimo mogle procitati 😂😂😂 slaba sam sa kinezima ..a MaybeBaby je u pravom ratu sa njima 😂😂😂

    Meni ih ne spominji 😂😂


    Hahahahha vise  kod njih ni balone ne kupujemo 😂😂😂😂 grdne nacije majko mila 😂😂😂

  • Deleted user

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Pozdrav svima. Nova sam na forumu.
    Molim 

  • Avatar tufnica1602

    tufnica1602

    Broj poruka: 334

    Prijavi adminu

    Oh tu smo sada se prebacili, evo mi dva dana iza ovulacije uhvacene trakicama odbrojavamo jos 12 dana do menge. Kako ste mi vi sve? Jeste dobro? ❤️ Ima li koja prijaviti da ceka plusic ovih dana? 

  • Avatar Fever

    Fever

    Broj poruka: 1084

    Prijavi adminu

    Jaaaa! Cekam M ili plus. 30.8 treba doći M, nisam koristila trakice a hopsali smo kad smo stigli oko plodnih dana.
    Bazalna vaginalno danas 37,4
    Naduta ko 🐄
    I grudi su mi zadnja tri dana nabujale
    Ostalih simptoma nemam, 7 dana do M ili +
    Ne nadam se previse, iduci ciklus sam mislila krenuti s LH cisto da upoznam sebe ( bila na kontracepcijskim 6 godina- od 18te)

    [lilypie.com]

    It’s a baby boy💙

  • Deleted user

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Pozdrav svima, nova sam na forumu.
    Moja situacija je slijedeca, zadnju menstruaciju sam imala 21.7, ciklusi mi traju 28-30 dana. Vec 10-ak dana se cudno osjecam, ledja odnosno kriza me uzasno bole, grudi su mi porasle, vene su izrazenije, a na areolama su mi se pojavili pristici (mislim da su to montgomeryjeve zlijezde), smetaju mi neki mirisi… Trebala sam dobiti najkasnije 21.8, ali sam bila nestrpljiva i test uradila 19.8, bio je negativan. Danas mi se pojavio smedji iscjedak. Ne znam da li mi se ciklus poremetio ili je moguca trudnoca.
    Da li je neko imao slicno iskustvo?

  • Avatar Smiley

    Smiley

    Broj poruka: 113

    Prijavi adminu

    Pozdrav cure. Nije me bilo dugo. Nešto sam vas uspjela pohvatat.  Čestitam curama koje su ugledale svoje plusiće i želim im lijepu trudnoću ostalima sretno da se i njima desi. Ja obavila dosta pregleda i dobili opet dozvolu da možemo u akciju i eto uhvatilo se, jučer sam bila na prvom pregledu 5+1 i vidjela se gestacijska i žumanjčana i nazirao se plod, dobila fragmin injekcije i andol 100 jer mi jedan nalaz za trombofilne faktore bio pozitivan. Nadam se da će biti treća sreća, dosta me strah al pokušavam pozitivno razmišljati. U petak opet na kontrolu 

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.