Tko planira i radi na bebi- drugi nastavak

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar sneguljica1

    sneguljica1

    Broj poruka: 675

    Prijavi adminu

    Fever

    Pozz cure, kao sto znate nismo jos krenuli strogo paziti na dane, imamo za dva mj svatove, ali ono ne pazimo vec mj dana.
    Narucila ja LH trakice, dosle one danas iz kine, za 7 dana moram dobiti mengu al idem ja pišnit samo da vidim kak funkcionira, evo fotka, znam da je kontrolna tamna, a što je ova svijetlija krajem? Mislila sam da mi je ovulacija prošla 🙄


    Pa one se u vecini slucajeva pojave obadvije..ali pozitivan ti je tek kad su iste boje,ili cak testna tamnija..kad je svijetla to znaci da O nece jos 😍nadam se da neces dobiti mengu vec veliki plusic🤗🤗

  • Avatar Fever

    Fever

    Broj poruka: 1084

    Prijavi adminu

    https://ibb.co/FDkSzYv [ibb.co]

    [lilypie.com]

    It’s a baby boy💙

  • Avatar sneguljica1

    sneguljica1

    Broj poruka: 675

    Prijavi adminu

    Fever


    No sikiriki,to je negativno..kad su iste boje onda znaci da ce u naredne 24-36 h biti O..😉😉😉

  • Avatar Fever

    Fever

    Broj poruka: 1084

    Prijavi adminu

    https://ibb.co/ZXC3kZM [ibb.co]

    [lilypie.com]

    It’s a baby boy💙

  • Avatar Fever

    Fever

    Broj poruka: 1084

    Prijavi adminu

    Super, i mislim si znam da sam imala, kak sad opet.. hvala na pomoci!

    [lilypie.com]

    It’s a baby boy💙

  • Avatar sneguljica1

    sneguljica1

    Broj poruka: 675

    Prijavi adminu

    Fever

    Super, i mislim si znam da sam imala, kak sad opet.. hvala na pomoci!


    Daa…i mene je prvi put zbunilo..ali posls u upustvu vidim o cemu se radi 😉😉😉😉

  • Avatar Fever

    Fever

    Broj poruka: 1084

    Prijavi adminu

    sneguljica1

    Fever

    Super, i mislim si znam da sam imala, kak sad opet.. hvala na pomoci!

    Daa…i mene je prvi put zbunilo..ali posls u upustvu vidim o cemu se radi 😉😉😉😉


    Na mojima iz kine ih nema🙈

    [lilypie.com]

    It’s a baby boy💙

  • Avatar Grizli

    Grizli

    Broj poruka: 8261

    Prijavi adminu

    Pticatrkacica pricekaj onda jos 1-2 dana pa napravi test najbolje. Sretno
    Rita ma super sam sitne tegobe al sve prolazi dobro. Ne znam jos spol nije se vidio neki dan jer je beba ko skakavac ludovala po trbuhu i poslije se vrtila ko prase na raznju. Moj nemir je to.
    Ivonal 🤞🤞🤞

    [tickerfactory.com]

  • Avatar Fever

    Fever

    Broj poruka: 1084

    Prijavi adminu

    Joj cure nadam se da nisam dosadna, sada 7 dana prije menge ili +,  vaginalno temp mi je 37.4C, kada obicno krene padati?

    [lilypie.com]

    It’s a baby boy💙

  • Avatar Raštika

    Raštika

    Broj poruka: 1204

    Prijavi adminu

    Di ste zene? 🙋🏽
    Evo mene nakon par dana, iscitala sam sve zaostatke, nista nisam upamtila ko je sta pisao 😂😂😂😂ali prvo cestitke Reni! Rto vidis da je sve ok na kraju. 😉❤️❤️ Bas mi je drago! 
    Hope, nadam se da ti je sve maknuo biopsijom, meni nije nista rekao za odmor od odnosa ali sam nasla podatak da treba 10ak dana se pazit i s tamponima i vaginaletama… pa je valjda tako i za sex. Ja sam pricekala 12 dana i pocela vaginalete stavljat a sex nisam ni uspjela imati jer mi se fakat nije dalo dok sam cekala rezultate biopsije i onda je i menga odmah dosla… tako da, sex sta je to? 😂😉😉 
    Danas mi je 5 dan menge u pon zovem za termin za operaciju. 😉
    Pticatrkacica, bit ce to pozitivan test, drzim fige! 🤞🏼❤️❤️

    Ja 🧜‍♀️35 on🦸‍♀️39
    Skoro 3 god pokusavanje
    On sve super, ja lijevi jajovod neprohodan, ostalo sve okej
    Miomi, polipi… Miomi ne smetaju🤘
    S novom godinom krecemo s novim nadama🤞❤️

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.