Tko planira i radi na bebi- drugi nastavak

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Rita88

    Rita88

    Broj poruka: 1112

    Prijavi adminu

    pticatrkacica

    Rita88

    pticatrkacica

    A nemam pcos. A bila je jednako tamna kao kontrolna. Cudno je sto ovaj mjesec mi se gade neke stvari tipa ne mogu oprat zube,povraca mi se na cetkicu. Neke okuse i mirise isto ne mogu podnijeti. Stalno mi se i piski i kaki. I spavala bi,valjda cijeli dan i noc. Grudi iste kao pred M. Eto sluzbeno kasni jedan dan. Samo mi se jedanput desilo da kasni,tad dva dana. I da,prvi put u zivotu imam spooting ili je to implantacija. Nisam pametna. Malo smedjarenja kad se obrisem vec drugi dan,a na dnevnom nema nista. Nisam pametna,ne zelim da se vele nadam,kupujem test sutra. Drzite fige,pa sta bude

    ja mislim da si trudna 🤗🤗 daj kupi danas test i napravi popodne, ko ce docekat jutro (bitno da sam ti ja ranije napisala da radis ujutro). Ajde po test mig mig

    A nije prvi put da se zaletim,pa onda placi danima,cekat cu jutro. Svakako sam na poslu i ne mogu sad nista. Kupim kad krenem kuci pa ujutro odradim. Ja samo ponavljam mrvice ako si tu mama te ceka i silno zeli,cuvaj mi se!


    cekamo onda sutra lijepe vijesti 🤗🤗

    [lilypie.com]
    Ja- 34 god, muz-38 god
    Ena 25.03.2021 ❣
    [lilypie.com]

  • Avatar MaybeBaby 😘

    MaybeBaby 😘

    Broj poruka: 128

    Prijavi adminu

    pticatrkacica

    Rita88

    pticatrkacica

    A nemam pcos. A bila je jednako tamna kao kontrolna. Cudno je sto ovaj mjesec mi se gade neke stvari tipa ne mogu oprat zube,povraca mi se na cetkicu. Neke okuse i mirise isto ne mogu podnijeti. Stalno mi se i piski i kaki. I spavala bi,valjda cijeli dan i noc. Grudi iste kao pred M. Eto sluzbeno kasni jedan dan. Samo mi se jedanput desilo da kasni,tad dva dana. I da,prvi put u zivotu imam spooting ili je to implantacija. Nisam pametna. Malo smedjarenja kad se obrisem vec drugi dan,a na dnevnom nema nista. Nisam pametna,ne zelim da se vele nadam,kupujem test sutra. Drzite fige,pa sta bude

    ja mislim da si trudna 🤗🤗 daj kupi danas test i napravi popodne, ko ce docekat jutro (bitno da sam ti ja ranije napisala da radis ujutro). Ajde po test mig mig

    A nije prvi put da se zaletim,pa onda placi danima,cekat cu jutro. Svakako sam na poslu i ne mogu sad nista. Kupim kad krenem kuci pa ujutro odradim. Ja samo ponavljam mrvice ako si tu mama te ceka i silno zeli,cuvaj mi se!


    Ovo opasno dobro zvučiiiii 😍😍😍 čekamo jutro s tobommmm

    Svi smo mi figure na sahovskoj ploci zivota.. netko je lovac, netko je kralj, a netko konj…😉

  • Avatar Ivonal

    Ivonal

    Broj poruka: 77

    Prijavi adminu

    Grizli

    Usla sam u nastavak vol. 2 samo da kazem Ivonal da ce uskoro zatrudniti! 😂😂😂😂 Nisam baba vanga, nego vise puta se dogodilo da bas cura koja je otvorila temu je vrlo brzo zatrudnila. Pa smo se na drugoj temi i zezale da cemo sve pootvarat nastavke samo da uspijemo.
    U svakom slucaju sretno svim curama na temi.


    Hahahhaha Drzim te za rijec ako pogodis stvarno bi trebala bit vidovita baba grizli…ja isto imam neki filing da jesam i to bas u ned kad smo al nikakvih simptoma nema vjer rano pa zato al nadam swda cebit nesta uskorooooo 🤞🤞🤞🤞🤞🤞🤞🤞

  • Avatar Ivonal

    Ivonal

    Broj poruka: 77

    Prijavi adminu

    Inace kad se idem kupat nekad  stanem pa gledam sise i to kakve su kako izgledaju jel sve ok i ajmo rec vec dva dana vidim da su plave zilice jako izrazene i da se jako vide i po sisama i malo prema gore a tako nije bilo nikada mi…..🤔🤔

  • Avatar sneguljica1

    sneguljica1

    Broj poruka: 675

    Prijavi adminu

    Cure nisam odradila papu,jos mi po malo curka 😣😣😣 u ponedeljak da se javim…smor…

  • Avatar blossom

    blossom

    Broj poruka: 390

    Prijavi adminu

    Da vam mahnem i prijavim se i na treći dio teme - nadam se da ne budem prisustvovala otvaranju 4 
    IvonaI - pošto si otvorila temu očekujem da se ubrzo i makneš 

    Ja se vratila sa g.o. i sad punom snagom dalje - iduci tjedan idem do dr. da me pošalje sve nalaze vadit, kako su muski malo na guranje za pretrage - nabavila sam hrpu zdravih grickalica, vitamina (zadnja tri dana sam citam sta je za sta i u čemu ga ima) i filam ga time
    Sebi planiram Vitamin D u spreju i tako…veselo…kako zadnjih tjedan bas zdravije jedemo moram priznat da sam primijetila da mi se i štitna malo smanjila (inace mi to uvijek malo nabubreno) - svakako i to idem zahtijevati ne da samo vadim nego i do endokrinologa - jer mom ginicu to nije neka stavka…budala…no sad cu sve u svoje ruke

    sretno svima i ajmo plusice na sunce 

  • Avatar Ivonal

    Ivonal

    Broj poruka: 77

    Prijavi adminu

    blossom

    Da vam mahnem i prijavim se i na treći dio teme - nadam se da ne budem prisustvovalaotvaranju 4
    IvonaI - pošto si otvorila temu očekujem da se ubrzo i makneš

    Ja se vratila sa g.o. i sad punom snagom dalje - iduci tjedan idem do dr. da me pošalje sve nalaze vadit, kako su muski malo na guranje za pretrage - nabavila sam hrpu zdravih grickalica, vitamina (zadnja tri dana sam citam sta je za sta i u čemu ga ima) i filam ga tme
    Sebi planiram Vitamin D u spreju i tako…veselo…kako zadnjih tjedan bas zdravije jedemo moram priznat da sam primijetilada mi se i štitna malo smanjila (inace mi to uvijek malo nabubreno) - svakako i to idem zahtijevati ne da samo vadim nego i doendokrinologa - jer mom ginicu to nije neka stavka…budala…no sad cu sve u svoje ruke

    sretno svima i ajmo plusice na sunce


    Masem i ja tebiiiii i takoder sretno i tebi oko svega da sve bude uredu i da i ti se uskoro maknes odavde s osmjehom na licu i velikim plusicem hehehehehe 

  • Avatar Fever

    Fever

    Broj poruka: 1084

    Prijavi adminu

    Pozz cure, kao sto znate nismo jos krenuli strogo paziti na dane, imamo za dva mj svatove, ali ono ne pazimo vec mj dana. 
    Narucila ja LH trakice, dosle one danas iz kine, za 7 dana moram dobiti mengu al idem ja pišnit samo da vidim kak funkcionira, evo fotka, znam da je kontrolna tamna, a što je ova svijetlija krajem? Mislila sam da mi je ovulacija prošla 🙄

    [lilypie.com]

    It’s a baby boy💙

  • Avatar Fever

    Fever

    Broj poruka: 1084

    Prijavi adminu

    O

    [lilypie.com]

    It’s a baby boy💙

  • Deleted user

    Broj poruka: 1582

    Prijavi adminu

    Evo i mene :)
    ja ovaj mjesec ne pijem folnu, ne mjerim temperaturu, nemam LH trakica, pijem jedino magnezij prije spavanja ali to nevezano za trudnocu :) hranim se tako tako. Pa da vidimo :D

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.