Tko planira i radi na bebi -četvrti nastavak 🤰🏻🤰🏼🤰🏽🤰

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji

anci000 🌸💞

Broj poruka: 767

Prijavi adminu

Maso nije valjda opet upala? 

[lilypie.com]
    [secure.fertilityfriend.com]

Bella🍁

Broj poruka: 1559

Prijavi adminu

Joj Mašo 😫popila si cijelu terapiju kaj si trebala?

*Endometrioza, susp. Adenomioza , subserozni miomi
    29 god (Elenatal)
    5/2020 missed ab. 8tt💔🤍
    8/2020 🌈 krenuli u nove pokušaje
    [secure.fertilityfriend.com]

Divna_Sa

Broj poruka: 175

Prijavi adminu

Maso, ako imas brusnice ili persin, napravi caj, barem 2 solje popij, moras izmokriti upalu… zao mi je zaista 😔

👩‍🦰 31 💞 🧔 29 spermiogram ✅
    10/2020 histero i laparo
    Jajovodni prohodni ✅ papa i brisevi ✅

"I’m not telling you it’s going to be easy, I’m telling you it’s going to be worth it.”
    [lilypie.com]

Divna_Sa

Broj poruka: 175

Prijavi adminu

Generalno, za gljivice, u nekoj blazoj varijanti, dobro je piti dosta jogurta, jesti kiselog, smanjiti unos slatka, bijelog brasna i secera.
    Imati kantarionovog ulja pri ruci, najbolje domaceg, ali moze posluziti i iz ljekarni, mazati se  dole, ili nakapati na pamucnu krpu, ili natopiti tampon i umetnuti unutra pred spavanje…
    Takodjer je dobro, malo se prati cajem od nevena ili kamilice…
    Izbjegavati dnevne uloske i mijenati mokar ves…
    To su neke prepruke i domaci lijekovi, koji provjereno funkcioniraju…vjerovatno to vec znate, ali eto nek se nadje za info..

👩‍🦰 31 💞 🧔 29 spermiogram ✅
    10/2020 histero i laparo
    Jajovodni prohodni ✅ papa i brisevi ✅

"I’m not telling you it’s going to be easy, I’m telling you it’s going to be worth it.”
    [lilypie.com]

▪Marty

Broj poruka: 115

Prijavi adminu

mara5

▪Marty

Lisa27

Čestitke curama 😍
    Pinkice napravi test izludit ćeš nas 😁😁
    Meni je danas 7DPO i probudila sam se s jako bolnim cicama, ali neznam da li je to nekakav simptom jer i inace tjedan dana prije M mi bude tako 😑
    Cure koje očekuju ne dobiti 29.11. i 30.11. Pišite svoje simptome 🙂🙂

meni je danas 5 dpo, od “simptoma” primjecujem razdrazljivost, bockanje u lijevom jajniku, jucer sam svakih 1 h hodala piskit, danas vec rijede. i zadnja dva dana osjetim da bas ogladnim, pocne me trbuh boljeti i moram ici jest, a inace mi hrana nije nesto najbitnije u zivotu.. e sad, obzirom da stalno razmisljam o tome dal se primilo il nije, pa cekam te neke simptome, ne znam dal nisam sve umislila. iskreno malo mi je stresno kad stalno razmisljam o tome i probat cu nekamo preusmjerit misli 😯

Ovo je prvo iscekivanje?
    Ja sam u prvom iscekivanju kad se svi nadamo da ce iz prve imala sve simptome, i probadanja i glad i mucnine i vrtoglavice.. sve sto se moze vidjeti u filmovima😅
    Sad u pozitivnom ciklusu nisam imala niti jedan simptom, osim klasicnih menstrualnih tegoba.
    Zaokupila sam se sa bozicnom euforijom i pravljenjem adventskog vjenca.
    Tako da, usmjeri se na nesto drugo izludit ces od simptoma 🤯
    P.s.
    Sipam vam trudnicku prssinu 🧚‍♀️🧚‍♀️🧚‍♀️🧚‍♀️🧚‍♀️🤰🤰🤰👼👼
    A evo i malo bozicne 🎄🎅🎈🎊🍾🎁

ovo je drugo.. prvo je bilo prosli mjesec, i razocarenje.. mislili smo da ce to ici samo tako 😉 kak dugo ste vi pokusavali? 
    opcenito puno zena kaze da konkretniji simptomi krecu tek od 5./6. tjedna, al kad je nama to predugo 🙈 ja sam bas muzu govorila da mi nije jasno zasto nema jednog bas ono konkretnog simptoma taj trenutak dok se jajna stanica oplodi pa da znamo 😁 a ne ovo brojanje, osluskivanje, nerviranje, uzass.. sad cu kao ti, idem u nabavku i izradit cu adventski vijenac i razmisljati o poklonima sto kome kupiti 😊😊 mada, svejedno mi je stalno u glavi. probat cu ne izludit jos ovih desetak dana…🙈 hvala ti na komentaru i na prasini💕💕👣 ti sad uzivaj na najjace, imat ces najljepsi Bozic 😍 a slijedeci jos ljepsi 😊😊😊😊😊 

♀ 29 g
    ♂ 31 g
    Elenatal
    [lilypie.com]

Samoja6

Broj poruka: 110

Prijavi adminu

Cure moje, evo da vam se i ja javim… 
    Kod nas je dosad sve bilo u redu, i sinoć odjednom prokrvarila… 😟🙁☹️😢
    Odmah sam išla u bolnicu, ustanovili su da 💕 i dalje kuca, da je plod u redu… 
    Sad sam na mirovanju i duphastonima… 
    Nemogu vam opisati osjećaje ova 2 dana, traju kao cijela vječnost, plače mi se, pokušavam ostati pozitivna, krvarenje je stalo pa me to tješi… 
    Imam osjećaj da se na trenutke raspadam iznutra… 
    Strašno! 

23.11. - naša ✨nas gleda s neba… 😢

mara5

Broj poruka: 289

Prijavi adminu

▪Marty

mara5

▪Marty

Lisa27

Čestitke curama 😍
    Pinkice napravi test izludit ćeš nas 😁😁
    Meni je danas 7DPO i probudila sam se s jako bolnim cicama, ali neznam da li je to nekakav simptom jer i inace tjedan dana prije M mi bude tako 😑
    Cure koje očekuju ne dobiti 29.11. i 30.11. Pišite svoje simptome 🙂🙂

meni je danas 5 dpo, od “simptoma” primjecujem razdrazljivost, bockanje u lijevom jajniku, jucer sam svakih 1 h hodala piskit, danas vec rijede. i zadnja dva dana osjetim da bas ogladnim, pocne me trbuh boljeti i moram ici jest, a inace mi hrana nije nesto najbitnije u zivotu.. e sad, obzirom da stalno razmisljam o tome dal se primilo il nije, pa cekam te neke simptome, ne znam dal nisam sve umislila. iskreno malo mi je stresno kad stalno razmisljam o tome i probat cu nekamo preusmjerit misli 😯

Ovo je prvo iscekivanje?
    Ja sam u prvom iscekivanju kad se svi nadamo da ce iz prve imala sve simptome, i probadanja i glad i mucnine i vrtoglavice.. sve sto se moze vidjeti u filmovima😅
    Sad u pozitivnom ciklusu nisam imala niti jedan simptom, osim klasicnih menstrualnih tegoba.
    Zaokupila sam se sa bozicnom euforijom i pravljenjem adventskog vjenca.
    Tako da, usmjeri se na nesto drugo izludit ces od simptoma 🤯
    P.s.
    Sipam vam trudnicku prssinu 🧚‍♀️🧚‍♀️🧚‍♀️🧚‍♀️🧚‍♀️🤰🤰🤰👼👼
    A evo i malo bozicne 🎄🎅🎈🎊🍾🎁

ovo je drugo.. prvo je bilo prosli mjesec, i razocarenje.. mislili smo da ce to ici samo tako 😉 kak dugo ste vi pokusavali?
    opcenito puno zena kaze da konkretniji simptomi krecu tek od 5./6. tjedna, al kad je nama to predugo 🙈 ja sam bas muzu govorila da mi nije jasno zasto nema jednog bas ono konkretnog simptoma taj trenutak dok se jajna stanica oplodi pa da znamo 😁 a ne ovo brojanje, osluskivanje, nerviranje, uzass.. sad cu kao ti, idem u nabavku i izradit cu adventski vijenac i razmisljati o poklonima sto kome kupiti 😊😊 mada, svejedno mi je stalno u glavi. probat cu ne izludit jos ovih desetak dana…🙈 hvala ti na komentaru i na prasini💕💕👣 ti sad uzivaj na najjace, imat ces najljepsi Bozic 😍 a slijedeci jos ljepsi 😊😊😊😊😊

Hvala Bogu kratko, ovo je treci ciklus 💪
    Sretno! ❤

🙅‍♀️29, 🙋‍♂️28
    20.11 ➕❤

mara5

Broj poruka: 289

Prijavi adminu

Samoja6

Cure moje, evo da vam se i ja javim…
    Kod nas je dosad sve bilo u redu, i sinoć odjednom prokrvarila… 😟🙁☹️😢
    Odmah sam išla u bolnicu, ustanovili su da 💕 i dalje kuca, da je plod u redu…
    Sad sam na mirovanju i duphastonima…
    Nemogu vam opisati osjećaje ova 2 dana, traju kao cijela vječnost, plače mi se, pokušavam ostati pozitivna, krvarenje je stalo pa me to tješi…
    Imam osjećaj da se na trenutke raspadam iznutra…
    Strašno!

Nadam se da ce sto prije zavrsiti, i drzim fige da sve bude dobro 🤞🤞❤

🙅‍♀️29, 🙋‍♂️28
    20.11 ➕❤

watson009

Broj poruka: 882

Prijavi adminu

Samoja6 drzi se, nadam se da ce sve biti u redu! Samo odmaraj i cuvaj se! Koliko si dugo trudna ?
    Stormy da,to je jako neodgovorno od tvoje doktorice…zao mi je jer si izgubila nekoliko dana, evo za utjehu da znas da briseve mozes raditi bilo koji dan ciklusa osim naravno za vrijeme M.
    A da se odmah narucis na ponavljanje briseva u 12.mj i mirna si 🙌 

čekamo IVF

Samoja6

Broj poruka: 110

Prijavi adminu

watson009

Samoja6 drzi se, nadam se da ce sve biti u redu! Samo odmaraj i cuvaj se! Koliko si dugo trudna ?
    Stormy da,to je jako neodgovorno od tvoje doktorice…zao mi je jer si izgubila nekoliko dana, evo za utjehu da znas da briseve mozes raditi bilo koji dan ciklusa osim naravno za vrijeme M.
    A da se odmah narucis na ponavljanje briseva u 12.mj i mirna si 🙌

Evo 8 tjedana… Nadam se da će sve biti u redu… 

23.11. - naša ✨nas gleda s neba… 😢

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.