Tko planira i radi na bebi -četvrti nastavak 🤰🏻🤰🏼🤰🏽🤰

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar anabelaaaa

    anabelaaaa

    Broj poruka: 1008

    Prijavi adminu

    sd0302

    Pozdraav zenicee. Posto smo tek poceli “radit” na bebici (idemo opusteno, pa sta bude bude) imam pitanje u vezi ovulacije. Naime, ciklusi su mi prilicno redovni (28 dana), osim sto si mi se desilo da mi je prosli kasnio 7 dana, to je drugi put ove godine inace je sve oke. Ovulaciju obicno pomalo osjetim tamo 14. dan ciklusa. Osjetim je tako da me pocne lagano grcit dolje i da mi se bas seksa, no iscjedak mi nikad nije onako rastezljiv kao sto bi trebao biti, moj je dosta obilan, vodenast i ili proziran ili pomalo mlijecne boje, to me zabrinjava malo jer nisam sigurna da li je to u redu? I posto mi je kasnila 7 dana, a ja sam osjetila grcenje opet na 14. dan ciklusa, jel moguce da je ovulacija svejedno vec nastupila unatoc produzenom proslom ciklusu i bez obzira na iscjedak koji nije bas “po pravilu”.


    Sto se tice sluzi I kpd mene vodena I bas je bude dosta u vrijeme I nisam shvatila, jeli ti kasno menga ili je to bilo prosli ciklus.O moze varirati,probaj pratit sa lh ili pocni sa bazalnom temp.ako nisi sigurna kad nastupa

    38god.
    Hormoni✔AMH-0,053 ng/ml(Odlican amh kad pogledamo rezultate ispod)❤
    Spermio✔endo operisana 2011g.
    Predlozen ivf,UZ 20.02'21
    I Ivf; 6 j.celija.4 oplodjene..
    2 blastociste 🐧🐧, 2 prestale s razvojem u ranom stadiju blastociste.
    Stimulacija: Menopur,femare,cetrotide,ovitrele.
    28.04 2021 transfer-fet(vracene 2 blastice)
    Beta 10.05. Negativna,2,1
    Nemamo vise smrzlica…😏

  • Avatar Lindsay

    Lindsay

    Broj poruka: 1362

    Prijavi adminu

    Jagodice sretno na pregledu :)

  • Avatar Lindsay

    Lindsay

    Broj poruka: 1362

    Prijavi adminu

    Tommyfame

    Gumbica

    Tommyfame

    Gumbica

    Tommyfame

    lindsay

    Traveller

    Trio gust, još malo i u napaaaad. 🎉🎉🎉

    Lindsay, meni se sviđa ime. 😍

    Bella, stvarno, gdje si nam? Nadam se da nisu jaki bolovi pa te nema.

    Hvala Traveller
    AJMO TRIO GUŠT :) TREST CE SE ZEMLJA

    Znaciiii oci su ti woooow 😍😍😍😍 tak i moj muz ima plave plave i onda se ja gledam u njegovim očima i kao skacem u more i plivam hahhah 🤣🤣🤣

    Ak ti dode zahtjev onda sam te nasla 🤣🤣 nisam bas vjesta u spijuniranju ko T2 🙈🤣😎

    Meni nije,ak mislis na mene hahaha ma T2 razbija hahahah

    Da na tebe sam mislila, a bila sam sigurna da sam pogodila 🙈🤣 pitaj boga kom sam onda zahtjev poslala 🤪

    Hahahahahhahahahhahahh vristim!!!!
    Imam ti dva prezimena..3 dana se potpisujem i lepa sam ko greh na profilnoj hahaha
    Sta znas mozda ti je ta Tomislava kojoj si poslala zahtjev bas srodna dusa 🤣🤣🤣


    Ako si ti tehnical support u A1 di si bila nekidan kada sam kupovala 2 interneta za 1 kucu da mi sredis neki popust 

  • Avatar Tommyfame

    Tommyfame

    Broj poruka: 1607

    Prijavi adminu

    Jagodica125

    Hej drage curke! Bas me Ancioopodsjetila da skicnem kako ste i kazem bokic 🥰 jeste u bozicnom stimungu?🎄🥳 vidim da se grupica lijepo povecala 🤗 tko piski sljedeci? Ima novih plusica?🤗
    .
    Mi imamo u 14h40 pregled! 🥰🤗 cini mi se citava vjecnost do tad 🤯 naravno od stresa, napetosti idem piskit svakih 5-10 min 😂 jos se bebica malo po mjehuru okrece, ma dobitna kombinacija😅 danas bi mogli saznati jel curka ili decko, na zadnjem nam je bebica bila u turskom sjedu i nista od toga 😅 neka samo kaze da je sve ok, pa makar gledali guzu do termina 🤣🙏
    .
    Pusa svima💞


    Heeeej :) 
    Hjoj pa najuzbudljiviji pregled 😍 javi sta vele i sretnooo :)

    ja 32g/mm 35/ pokusavamo od 09/2019
    10/2020 biokemijska
    02/2021 biokemijska
    8.3. ➕🌈🌞
    1.pregled: 30.3. imamo otkucaje ❤

    *A goal without a plan is just a wish

    [lilypie.com]

  • Avatar Tommyfame

    Tommyfame

    Broj poruka: 1607

    Prijavi adminu

    lindsay

    Tommyfame

    Gumbica

    Tommyfame

    Gumbica

    Tommyfame

    lindsay

    Traveller

    Trio gust, još malo i u napaaaad. 🎉🎉🎉

    Lindsay, meni se sviđa ime. 😍

    Bella, stvarno, gdje si nam? Nadam se da nisu jaki bolovi pa te nema.

    Hvala Traveller
    AJMO TRIO GUŠT :) TREST CE SE ZEMLJA

    Znaciiii oci su ti woooow 😍😍😍😍 tak i moj muz ima plave plave i onda se ja gledam u njegovim očima i kao skacem u more i plivam hahhah 🤣🤣🤣

    Ak ti dode zahtjev onda sam te nasla 🤣🤣 nisam bas vjesta u spijuniranju ko T2 🙈🤣😎

    Meni nije,ak mislis na mene hahaha ma T2 razbija hahahah

    Da na tebe sam mislila, a bila sam sigurna da sam pogodila 🙈🤣 pitaj boga kom sam onda zahtjev poslala 🤪

    Hahahahahhahahahhahahh vristim!!!!
    Imam ti dva prezimena..3 dana se potpisujem i lepa sam ko greh na profilnoj hahaha
    Sta znas mozda ti je ta Tomislava kojoj si poslala zahtjev bas srodna dusa 🤣🤣🤣

    Ako si ti tehnical support u A1 di si bila nekidan kada sam kupovala 2 interneta za 1 kucu da mi sredis neki popust


    Hahahahaha a gle trebat ces me uskoro 🤣🤣🤣 sigurno 

    ja 32g/mm 35/ pokusavamo od 09/2019
    10/2020 biokemijska
    02/2021 biokemijska
    8.3. ➕🌈🌞
    1.pregled: 30.3. imamo otkucaje ❤

    *A goal without a plan is just a wish

    [lilypie.com]

  • Avatar Lara19

    Lara19

    Broj poruka: 88

    Prijavi adminu

    Bella🌟

    Lara19

    Cure da li je netko narucivao sa fb stranice Baby- sve za uspjesno zacece i planiranje obitelji na jednom mjestu? Planiram naruciti paket s toplomjerom, testovima za ovulaciju i trudnocu, pa da znam jesu li pouzdani posto nema komentara ispod.

    Nisam. Bas sam upravo narucila od betty sa njuskala. Netko je od cura od nje narucivao i sve prošlo ok. Piše u naslovu Lh trakice za ovulaciju paketi-testovi na trudnoću i dostava gratis. Ona isto ima i toplomjer i sve.


    Ok probat cu kontaktirati, jedino pise da ima bazalni toplomjer i bazalni termometar. Cure koja je razlika i sto je bolje? 

    🙍‍♀️33

    🙎‍♂️33

    💞9mj 2020

    Folna kiselina
    Femisan A kapi
    Sok cikle
    Papa test 3/2021✅
    Spermiogram 5/2021✅
    Brisevi 9/21✅
    SonoHSG✅
    Hormoni-stitnjaca povisena(terapija euthyrox50)

    Brisevi-izolirana ureaplasma✅

    -tablete bromergon

    -povisen secer(tablete glucophage xr750mg)


    [secure.fertilityfriend.com]

  • Avatar anabelaaaa

    anabelaaaa

    Broj poruka: 1008

    Prijavi adminu

    Bella🌟

    Buhtlice ne znam zašto je promijenjeno ali mislim da ne trebaš brinuti. I jedan i drugi su progesteron i daju se u u trudnoći, čak misli da su utrogestan jaci,ali nemoj me držati za riječ.
    Anabela dobro da ste sinoć pokrili,mislim da je ok. A mislim da vcrs nije kasno 

    I ja se nadam…Kraci mi je ciklus, brzo cu znati jeli se sta primilo.Ako ne,od sljedeceg mj .idemo na ozbiljnije pretrage 

    38god.
    Hormoni✔AMH-0,053 ng/ml(Odlican amh kad pogledamo rezultate ispod)❤
    Spermio✔endo operisana 2011g.
    Predlozen ivf,UZ 20.02'21
    I Ivf; 6 j.celija.4 oplodjene..
    2 blastociste 🐧🐧, 2 prestale s razvojem u ranom stadiju blastociste.
    Stimulacija: Menopur,femare,cetrotide,ovitrele.
    28.04 2021 transfer-fet(vracene 2 blastice)
    Beta 10.05. Negativna,2,1
    Nemamo vise smrzlica…😏

  • Avatar Lindsay

    Lindsay

    Broj poruka: 1362

    Prijavi adminu

    Traveller zasto si ti anonimna kozu ima meku kao svila?

  • Avatar Mokosh

    Mokosh

    Broj poruka: 681

    Prijavi adminu

    Lude ste cure skroz. 🤣 Gdje nam je Andela?

    👭 dvije Carice 2016g i 2018g
    ➕ 01.01.2021. 💙🤰
    [lilypie.com]

  • Avatar Jana25

    Jana25

    Broj poruka: 1253

    Prijavi adminu

    lindsay

    Traveller zasto si ti anonimna kozu ima meku kao svila?


    Ova je iz Q i Bastiona 🤣🤣🤣

    Mama🙋🏼‍♀️27
    Tata🙋‍♂️31
    K🧒 💙 09/21
    Baby boy👶 💙 28.11.2023. ⏳️
    [tickerfactory.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.