Tko planira i radi na bebi -četvrti nastavak 🤰🏻🤰🏼🤰🏽🤰

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Bella🌟

    Bella🌟

    Broj poruka: 2899

    Prijavi adminu

    Jutro žene, nažalost test je bijel ko kuća😣😣😣😞😢nikakve druge crte niti sjene, i to je onaj koji 6 dana prije pokazuje tako da je morao pokazati da je jer je O bila prije dva tjedna. Prestajem s duphastonima i cekam M koja će nadam se uskoro da mogu nastaviti dalje.
    Čak sam se probudila pola sati ranije od nervoze i uzbuđenja. Nema veze, idemo dalje. 
     

  • Avatar Bella🌟

    Bella🌟

    Broj poruka: 2899

    Prijavi adminu

    anci000

    Bella stojim na semaforu i rekoh idem vidjet šta je, bas mi je zao 😭😭 ali sad znaš na cemu si
    Jesi dobro


    Ma jesam draga Ancioo. Hvala što misliš na mene❤ tužna jesam, najradije bi se pokrila s dekom po glavi i ostala doma al zivot ide dalje,moram na posao. Sad poslije M idem na papa test koji je vec unaprijed dogogoren pa da vidimo jel tu sve ok,pa ću još malo s ginekologicom popričati da vidim jel ima još kakav savjet. Razočarana jesam, tužna jesam, još si je najgore ,meni su M užasno bolne i to me još dodatno stresira kad treba doći. I osjećam se prazno trenutno, vjerujem da sve znate osjećaj, i bas se moram malo odabrati,pustiti ovaj dan i ići dalje. Jer zelim biti mama, mogu biti mama i muž će biti prekrasan tata i zaslužujemo imati djete jer će naše djete biti voljeni i cijenjeno i željeno. Jedva čekam da mu to pružimo. I to želim svima nama. I sad mi pada na pamet Sanjarkina mama i njen primjer i što je sve prošla i to me malo digne jer nećemo odustati i tek smo počeli . 

  • Avatar Bella🌟

    Bella🌟

    Broj poruka: 2899

    Prijavi adminu

    anci000

    Tako je draga bella 🧡🧡 znamo sve kako se osjećaš 😓 nažalost
    Nadam se da ces na idućem razgovoru vidjeti sve kako i šta, ali opet možda u mojoj glavi ima neka nada mala
    Danas čim dođeš s posla, pokrij se dekicom najedi se čokolade zagrli svog muza i uživaj, šaljem ti puno zagrljaja sad bi najradije da mogu doći te onako jako zagrliti 🥺🥺


    Hvala ti draga Ancioo, i hvala na zagrljaju😊❤❤❤❤❤

  • Avatar Mokosh

    Mokosh

    Broj poruka: 681

    Prijavi adminu

    Bella🍁

    Jutro žene, nažalost test je bijel ko kuća😣😣😣😞😢nikakve druge crte niti sjene, i to je onaj koji 6 dana prije pokazuje tako da je morao pokazati da je jer je O bila prije dva tjedna. Prestajem s duphastonima i cekam M koja će nadam se uskoro da mogu nastaviti dalje.
    Čak sam se probudila pola sati ranije od nervoze i uzbuđenja. Nema veze, idemo dalje.


    Jooj Bella, bas mi je zao… 🥺 Drzi se! Nema predaje! ❤

    👭 dvije Carice 2016g i 2018g
    ➕ 01.01.2021. 💙🤰
    [lilypie.com]

  • Avatar Mokosh

    Mokosh

    Broj poruka: 681

    Prijavi adminu

    https://m.youtube.com/watch?feature=share&v=LjF9IqvXDjY [m.youtube.com]

    👭 dvije Carice 2016g i 2018g
    ➕ 01.01.2021. 💙🤰
    [lilypie.com]

  • Avatar Bella🌟

    Bella🌟

    Broj poruka: 2899

    Prijavi adminu

    Hvala ti Mokosh . I skroz mi paše pjesmica❤❤ tebi drzim🤞🤞🤞

  • Avatar Pupa

    Pupa

    Broj poruka: 425

    Prijavi adminu

    Stormy

    Pupa

    Stormy

    Pupa

    Stormy

    Pupa

    Stormy

    Pupa

    Stormy

    Cure da vas pitam (one koje su bile)…u 11.mj bih trebala otici prvi puta na humanu. Kako to izgleda, je li to pregled ili konzultacije i sl.?

    Ne znam je li ti netko već odgovorio, ali ću ti napisati kako je meni bilo u KBC Rijeka. Obavila sam prije konzultacija cervikalne briseve, sono HSG, hormone i papa test. Muž je napravio spermiogram. Sa svim tim nalazima smo išli na prve konzultacije i dobili popis što još trebamo, a to su bili markeri na HIV i hepatitise. Također, predloži se postupak (IVF, inseminacija…) temeljem uvida u nalaze. Pitaj ako te još nešto zanima😉

    Pupapuno ti hvala na odgovoru. Zanima me je li te na briseve i sono uputila ginekologica ili?
    Mi za sada imamo ovo što mi stoji u “potpisu”.
    Planiram još friški tsh (štitnjača) i krvnu sliku.
    Koliko ste čekali za ove pretrage (markeri HIV i hepatitis)?

    Oprosti što tek sad odgovaram. Ludi dan je bio jučer pa nisam stigla. Mene je uputila na briseve moja gin. i rekla da idem na konzultacije na humanu da vidim što dalje. Tamo sam saznala da moram napraviti sono HSG koji sam radila u bolnici, a ne kod svoje gin. Nakon tog nalaza, dobila sam popis što još treba, a to su bili samo markeri jer smo sve drugo napravili. Nalaz markera se dobije za par dana.

    Pupa ma sve pet, i meni je ludnica ovih dana 😉
    Misliš li možda da bih trebala i ja napravit briseve prije tih prvih konzultacija na humanoj?

    Svakako napravi briseve prije svega jer nećeš bez toga moći na HSG. Brisevi ti vrijede 3 mjeseca, a markeri 6 mjeseci.

    Pupaok, hvala ti 😊💕 Upravo sam poslala upit svojoj ginekologici. Još jedno možda blesavo pitanje, na taj prvi pregled/konzultacije, idem sama ili oboje? Njegov spermiogram je u redu (mislim uzeti taj nalaz, naravno).

    Ovisi u kojoj bolnici. Mi smo išli oboje, ali ovisi o ovoj pandemiji. Neki su susretljivi, a neki ne. I da, nije glupo pitanje, pitaj slobodno 😘

    Pupa hvala ti na odgovoru. Mislila sam na humanu u KBC Rijeka. Pretpostavljam da moj dragi na te prve konzultacije ne treba ici, nego samo ja sa svim nalazima.


    Da, u Rijeci ideš samo ti. Muž ne ide, samo se priloži nalaz spermiograma. 

    🙎‍♀️ 29 god. 🙎‍♂️ 37 god.
    MM - Fertil up
    Ja - elenatal, Crinone gel, lactogyn

    9 / 2020 vanmaternična trudnoća
    6 / 2021 prirodni IVF

  • Avatar Mokosh

    Mokosh

    Broj poruka: 681

    Prijavi adminu

    Ma nista zene drage. ❤ Znala sam da cete se pronaci u njoj, kao i ja, a vjerujem i ostale. Grlim vas! 😘

    👭 dvije Carice 2016g i 2018g
    ➕ 01.01.2021. 💙🤰
    [lilypie.com]

  • Avatar Bella🌟

    Bella🌟

    Broj poruka: 2899

    Prijavi adminu

    Traveller

    Jutro, cure.
    Bella, jako mi je žao radi testa, ali ja stvarno vjerujem da ćeš brzo opet biti trudna i da će sve biti ok. Takav trud mora dati rezultate. 😘
    Odtuguj danas I počasti se nečim lijepim, a onda hrabro dalje u nove pobjede. Doći će i tvoj plus vrlo skoro, sigurna sam 🍀


    Hvala ti Traveller 💛❤❤

  • Avatar Pupa

    Pupa

    Broj poruka: 425

    Prijavi adminu

    Bella Potpuno te razumijem i znam kako je to vidjeti bijeli testić. Ne postoji neka jaka utjeha kad to vidiš, ali znaj da će doći dan kada če plus biti velik ko kuća i kad ćemo se zajedno veseliti. Šaljem ti ogroman zagrljaj 😘❤️

    🙎‍♀️ 29 god. 🙎‍♂️ 37 god.
    MM - Fertil up
    Ja - elenatal, Crinone gel, lactogyn

    9 / 2020 vanmaternična trudnoća
    6 / 2021 prirodni IVF

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.