Tko planira i radi na bebi -četvrti nastavak 🤰🏻🤰🏼🤰🏽🤰

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Bella🌟

    Bella🌟

    Broj poruka: 2899

    Prijavi adminu

    Jako mi je drago što sam dio ove zajednice bas mi pomazete, hvala vam žene❤❤ javim se odmah ujutro oko 6😁piškim čim se probudim.
    Watson javi se kad obavi testiranje. Držim 🤞🤞 da nije covid.

  • Avatar Bella🌟

    Bella🌟

    Broj poruka: 2899

    Prijavi adminu

    buhtlica23

    Joj curke moje, sta je mene danas sve snaslo 😪
    Ukljestilo me u ledima odma iznad trtice uzasna bol🥵
    I jos sad iodem na wc i izgleda imam hemeroide ( to nikad nisma imala al boli u pm ) uzas 😅


    Ajooj draga buhtlice. Imala sam hemeroide prije tjedan dana negdje, zapravo od prošle T su mi se pojavili i nekako su cijelo vrijeme prisutni i proslo tjedan su čak prokrvarili i toliko sam se prepala što se dogadja jer ih nikad do sad nisam imala. Kupi si kremu  i maži😁 nije ni ugodno i katastrofa su al nemres iz svoje kože.  Uzela sam Hemerin od Nutripharma. I super je kremica.

  • plavooka

    Broj poruka: 4

    Prijavi adminu

    Zdravo cure, 
    Vec dugo vas citam, pa da i ja s vama podjelim svoje iskustvo.
    Pocetkom avgusta sam imala spontani u 7 tjednu trudnoce, sve je samo otislo..Sada bi trebala dobiti 02.11., ali vec par dana se osjecam lose, danas mi citav dan muka, test sam imala u ladici i reko da ga uradim mada sam bila ubjedjena da nema sanse da bude pozitivan..Druga crta se pojavila odma, iako do menstruacije imam jos 4 dana.
    Nadam se da ce ovaj put biti sve kako treba 😀 svima vam zelim da svoje plusice ugledate uskoro🥰

  • Avatar buhtlica23

    buhtlica23

    Broj poruka: 2050

    Prijavi adminu

    Bella🍁

    buhtlica23

    Joj curke moje, sta je mene danas sve snaslo 😪
    Ukljestilo me u ledima odma iznad trtice uzasna bol🥵
    I jos sad iodem na wc i izgleda imam hemeroide ( to nikad nisma imala al boli u pm ) uzas 😅

    Ajooj draga buhtlice. Imala sam hemeroide prije tjedan dana negdje, zapravo od prošle T su mi se pojavili i nekako su cijelo vrijeme prisutni i proslo tjedan su čak prokrvarili i toliko sam se prepala što se dogadja jer ih nikad do sad nisam imala. Kupi si kremu i maži😁 nije ni ugodno i katastrofa su al nemres iz svoje kože. Uzela sam Hemerin od Nutripharma. I super je kremica.


    Ma uzas sta me sve snaslo danas 😅
     Nije mi jasno odakle mi odjednom totalno nepozvani dosli 🤣 sram i stid nek ih bude. Hvala na preporuci otici cu odmah ujutro po kremu 😁

    6.4.22 ➕
    11/22 ♥️😍

    🤵31 👰29

    [lilypie.com]

  • Avatar buhtlica23

    buhtlica23

    Broj poruka: 2050

    Prijavi adminu

    Plavooka sretno, drzim 🤞 da sve bude uredu.

    I ja bi !!!

    6.4.22 ➕
    11/22 ♥️😍

    🤵31 👰29

    [lilypie.com]

  • Avatar Bella🌟

    Bella🌟

    Broj poruka: 2899

    Prijavi adminu

    plavooka

    Zdravo cure,
    Vec dugo vas citam, pa da i ja s vama podjelim svoje iskustvo.
    Pocetkom avgusta sam imala spontani u 7 tjednu trudnoce, sve je samo otislo..Sada bi trebala dobiti 02.11., ali vec par dana se osjecam lose, danas mi citav dan muka, test sam imala u ladici i reko da ga uradim mada sam bila ubjedjena da nema sanse da bude pozitivan..Druga crta se pojavila odma, iako do menstruacije imam jos 4 dana.
    Nadam se da ce ovaj put biti sve kako treba 😀 svima vam zelim da svoje plusice ugledate uskoro🥰


    Sretno i čestitam ❤🤗🤗

  • Avatar Kiflica

    Kiflica

    Broj poruka: 1506

    Prijavi adminu

    Bella, sretno sutra! Drzim fige :) 
    Watson, nadam se da nije covid, a ako i je, da odradis s blagim simptomima…
    Ivek1 dobrodosla, jako su nam slicni datumi, ja sam 17.6. s tableticom morala prekinuti trudnocu, srecom nisam morala na kiretazu, 10 tt, a datum piskenja mi je 2.11. 
    Plavooka, cestitam, drago mi je da se brzo ulovilo i nadam se da ce ovaj put sve biti u redu! :) 

    [lilypie.com]

  • Ivek1

    Broj poruka: 50

    Prijavi adminu

    anci000

    Ivek1

    Pozdrav za sve vas, koje se, kao i ja, borite za ostvarenje najljepše uloge. Ja sam nova ovdje, ali želim sa vama dijeliti svoja iskustva, jer ko me bolje može razumjeti od vas koje prolazimo kroz iste i slične situacije. Naime, u braku sam godinu dana, imala sam jedan spontani u 11tt, i jako sam ga psihički teško podnijela, jer smo mnogo željeli bebu. Kiretaža je, po mom mišljenju najgore iskustvo koje žena može doživjeti. Mnogo sam se načitala vaših komentara i u svakom od njih našla neku utjehu. Kiretaža je bila 16 jula, tri mjeseca su prošla, zadnja, tj treća M je bila 5 Oktobra i poslije nje smo počeli raditi na bebi. Očekivana M treba biti 1 Novembra…uglavnom sam skeptična da to može biti tako brzo, ali se opet negdje nadam. Osjećam da imam kao neke simptome koji su bili izrađeni u prvoj neuspjeloj trudnoći. Baš bih se obradovala kada bi M zakasnila i kada bi test bio pozitivan. Oprostite na dugom komentaru. Pružam vam svima ogromnu empatičnu podršku i želim vam što prije početak trudnoće. ❤️

    Dobrodosla hrabra zeno! Prvo naklon na snazi koju imas i uspjela si sve izgurati na kraju dobro, nadam se da ces ugledati ubrzo plusic i da cemo se seliti zajedno na novu grupu, uzivaj s nama za sada i pratimo se ❤️❤️

    Hvala puno…da zajedno uspijemo u našem zajedničkom cilju. 🤰👶
    Mnogo mi znači što sa vama mogu podijeliti naredna dešavanja. Divne ste!❤️❤️❤️

  • Ivek1

    Broj poruka: 50

    Prijavi adminu

    Kiflica

    Bella, sretno sutra! Drzim fige :)
    Watson, nadam se da nije covid, a ako i je, da odradis s blagim simptomima…
    Ivek1 dobrodosla, jako su nam slicni datumi, ja sam 17.6. s tableticom morala prekinuti trudnocu, srecom nisam morala na kiretazu, 10 tt, a datum piskenja mi je 2.11.
    Plavooka, cestitam, drago mi je da se brzo ulovilo i nadam se da ce ovaj put sve biti u redu! :)


    Hvala na dobrodošlici .. ❤️ I moj datum za test bi trebao biti 2.11, ako M zakasni, tako da ćemo zajedno podijeliti rezultate. Želim ti mnogo sreće i da test bude pozitivan. 💪😘❤️

  • Avatar watson009

    watson009

    Broj poruka: 1160

    Prijavi adminu

    Cure ljubim vas, samo preletim poruke.
    Hvala na receptu za hemoroide, doista dobro dode ovakvo saznanje, imala sam ih neko vrijeme i jedva ih se rijesila…uzasno iskustvo je to bilo!
    Htjela sam Belli reci da jedva cekam sutra i doista u srcu navijam za tebe,saljem ti svu pozitivnu energiju i znas da smo uz tebe ♥
    Ja sam doma,na bolovanju, nista strasno ali moram cekati testiranje jos nekoliko dana jer su guzve, tako da ce se sve to nekako oduziti…
    A tko zna mozda u meduvremenu dobijem i pozitivan HCG pa se ni ne vratim na posao 😎🙏
    Drzite se curke ♥

    🙎🙇 oboje 31 god.
    u postupku za MPO❤

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.