Testovi za trudnoću

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Mareeeee3112

    Mareeeee3112

    Broj poruka: 2868

    Prijavi adminu

    Tamara30

    ruzica123

    Uradi test 07.07.2025 sretno

    7.7 .2025. ja sam imala menstruaciju 7 .03.2024 a ne 2025


    Napravite test 2 dana prije sljedece menstruacije ili na dan kad bi trebali dobiti… 
    Neznam koliki su vam ciklusi ali ako je 7.3 bila menstruacija racunamo ako je sve po ps  negdje oko 21. 3 bibtek trebala biti ovulacija …i s obzirom da jos niste trudni jer nije prosla ni ovulacija i tek sad bi trwbali imati odnose  …poslije ovulacije neki 12 dan mpzete napravit8 test

    J. 💙💙💙 sin
    Stiže braco😍 4.6 2024

    20.9.2023 +poz test
    25.9 prva beta 94, 27.9 druga beta 258
    17.10.2023 💛💛💛kuca srceko
    [tickerfactory.com]

  • Tamara30

    Broj poruka: 91

    Prijavi adminu

    hvala puno na odgovoruuu pa to pitam imam odnosi od 11 pa zato pitam  inace narucila sam preko interneta mommed testovi sutra bih trebalk da stignu ovaj mesec sam tacno dobila menst na 28 dan a ovako su mi bile neuredne menst od 22 pa do 28 dana ovaj msec tacno u dan 

  • NoraFora

    Broj poruka: 4

    Prijavi adminu

    Pozdrav,sutra mi treba doći menstruacija međutim danas sam napravila test ne sa prvim mokrenjem već drugim.Na testu sam odmah na prvu vidjela kao da se pojavljuje jakooo svijetla crtica.Međutim nisam više sigurna jesam li je vidjela ili nisam jer jedan tren bi bila tu drugi nisam sigurna je li tu.Uglavnom na testu je ostalo onog ljubičastog kada se puni kontrolni prozorčić.Sada sat vremena kasnije na prozorčiću mogu sigurno vidjeti crticu koja je dosta svijetlija ali se vidi i jednake je debljine kao i druga.Sada ne razumijem zašto mi se skroz nije maknulo to ljubičasto sa prozorčića odnosno ostalo je gdje je C a gdje je T bijelo je.Je li postoji mogućnost da je ipak došlo do trudnoće 🥹

  • Avatar Mareeeee3112

    Mareeeee3112

    Broj poruka: 2868

    Prijavi adminu

    NoraFora

    Pozdrav,sutra mi treba doći menstruacija međutim danas sam napravila test ne sa prvim mokrenjem već drugim.Na testu sam odmah na prvu vidjela kao da se pojavljuje jakooo svijetla crtica.Međutim nisam više sigurna jesam li je vidjela ili nisam jer jedan tren bi bila tu drugi nisam sigurna je li tu.Uglavnom na testu je ostalo onog ljubičastog kada se puni kontrolni prozorčić.Sada sat vremena kasnije na prozorčiću mogu sigurno vidjeti crticu koja je dosta svijetlija ali se vidi i jednake je debljine kao i druga.Sada ne razumijem zašto mi se skroz nije maknulo to ljubičasto sa prozorčića odnosno ostalo je gdje je C a gdje je T bijelo je.Je li postoji mogućnost da je ipak došlo do trudnoće 🥹


    Tako vam ide mokraca putuje po testu …ukoliko nema na T crtice nrma nazalost trudnoce …lp

    J. 💙💙💙 sin
    Stiže braco😍 4.6 2024

    20.9.2023 +poz test
    25.9 prva beta 94, 27.9 druga beta 258
    17.10.2023 💛💛💛kuca srceko
    [tickerfactory.com]

  • Tamara30

    Broj poruka: 91

    Prijavi adminu

    pomagajte molim vas.  imam grceve u stomakuu bas onako nisu bas bas jaki ali su jaki dali je to mozda ovulacija ili nije  jer danas je dvanesti dan od menstruacije kako je bila

  • Tamara30

    Broj poruka: 91

    Prijavi adminu

    neznam kako da objasnim probacanje neko cak i kad hodam ???

  • Avatar Mareeeee3112

    Mareeeee3112

    Broj poruka: 2868

    Prijavi adminu

    Tamara30

    neznam kako da objasnim probacanje neko cak i kad hodam ???


    Pq jeste kupili lh trakice? Ako i niste imajte odnose od danas pa barem 4 dana svaki dan …sretno

    J. 💙💙💙 sin
    Stiže braco😍 4.6 2024

    20.9.2023 +poz test
    25.9 prva beta 94, 27.9 druga beta 258
    17.10.2023 💛💛💛kuca srceko
    [tickerfactory.com]

  • Tamara30

    Broj poruka: 91

    Prijavi adminu

    Mareeeee3112

    Tamara30

    neznam kako da objasnim probacanje neko cak i kad hodam ???

    Pq jeste kupili lh trakice? Ako i niste imajte odnose od danas pa barem 4 dana svaki dan …sretno


    ne ja to ne koristim te lh trakice niti umem stime  hvala ti puno stvarno si dobra osoba zelim ti sve najbolje i lepu trudnocu ….. videcemo sta ce biti … pa cucemo se :))

  • nina2499

    Broj poruka: 4

    Prijavi adminu

    Pozdrav svima,nova sam ovdje😀
    Bila sam na folikulometriji posto imam PCOS i inz.rezistenciju , gin.nam je rekla da  bi ovulacija bila 9.3. i savjetovala da taj vikend imamo odnos,od onda je proslo 11 dana i uzasno sam nestrpljiva,kad bi bilo najbolje napraviti test,posto imam neredovite cikluse
    Pomagajte🥹

  • Avatar nora3001

    nora3001

    Broj poruka: 139

    Prijavi adminu

    nina2499

    Pozdrav svima,nova sam ovdje😀
    Bila sam na folikulometriji posto imam PCOS i inz.rezistenciju , gin.nam je rekla da bi ovulacija bila 9.3. i savjetovala da taj vikend imamo odnos,od onda je proslo 11 dana i uzasno sam nestrpljiva,kad bi bilo najbolje napraviti test,posto imam neredovite cikluse
    Pomagajte🥹


    Ako su Vam ciklusi na 28 dana nekih 14 dana od ovulacije.
    Posto kazete da nisu redovite tesko je reci koliko tanije nego sto treba doci menstruacija.
    Ja sam se testirala dva dana prije pocetka m navecer sa digital clear blue testom i bio je pozitivan.
    23.-25.3.bi vam vec trebalo pokazati🙂sretno

    👩🏻34🧔🏻‍♂️31
    🗓️ 1 godinu se trudili👩🏻‍❤️‍👨🏻
    🏥prvi pregled 31.1.24.
    Drugi pregled 15.2.24. imamo❤️
    🩸25.12.2023.
    ➕18.01.2024.
    💊Teranova prednatal vitamini,othomol
    [tickerfactory.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.