Testovi za trudnoću

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Francesca

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Pozdrav svima, ne znam sta misliti pa trazim pomoc 😅
    Dakle 35dc, otprilike 16-17 dpo iako ne znam tocno kada je bila ovulacija. 
    Jedan test od jucer ujutro, drugi danas popodne. To bi bili pozitivni testovi? Brine me sto su linije jaako blijede za taj dc a i ne vidim promjenu od jucer do danas… moguca biokemijska?
    Ne znam ni sama bi li isla po digitalni test za sutra ujutro ili vadila betu radije 🤷‍♀️
    Hvala unaprijed. :)
    https://ibb.co/dBs6nLd [ibb.co]
    https://ibb.co/28n5WV8 [ibb.co]

  • Avatar Mareeeee3112

    Mareeeee3112

    Broj poruka: 2873

    Prijavi adminu

    Francesca

    Pozdrav svima, ne znam sta misliti pa trazim pomoc 😅
    Dakle 35dc, otprilike 16-17 dpo iako ne znam tocno kada je bila ovulacija.
    Jedan test od jucer ujutro, drugi danas popodne. To bi bili pozitivni testovi? Brine me sto su linije jaako blijede za taj dc a i ne vidim promjenu od jucer do danas… moguca biokemijska?
    Ne znam ni sama bi li isla po digitalni test za sutra ujutro ili vadila betu radije 🤷‍♀️
    Hvala unaprijed. :)
    https://ibb.co/dBs6nLd [ibb.co]
    https://ibb.co/28n5WV8 [ibb.co]


    Pozitivni test možda ste imali kasniju  ovulaciju napravite si betu ako se dvoumite il digitalni …sretno i cestitam

    J. 💙💙💙 sin
    Stiže braco😍 4.6 2024

    20.9.2023 +poz test
    25.9 prva beta 94, 27.9 druga beta 258
    17.10.2023 💛💛💛kuca srceko
    [tickerfactory.com]

  • Francesca

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Hvala puno! 
    Mislim da cu sutra i u srijedu izvaditi betu pa nece biti dileme 😊

  • Divia

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    Pozdrav svima! Molila bih ako je netko imao slično iskustvo da podijeli.. Danas mi je 11 dpo, ne(očekivana) menstrucija bi trebala biti za 5 dana. Implantacija (po meni) je bila u nedjelju, dakle prije dva dana, na 9 dpo. Pretpostavljam da se radilo o implantaciji radi vremenskog raspona i radi roskastog traga nakon brisanja, koji se pojavio sam jednom i poslije više ne, a nikada do sada mi se nije dogodio. Osim toga, osjećam povremene grčeve i zatezanje u trbuhu i desnom jajniku. E sad..nije mi dalo mira i napravila sam danas ujutro s prvom mokraćom Gravignost mini test. U zadanom vremenu nije pokazao nikakvu liniju, no nakon cca. 15 min, kao da se nazirala iznimno slaba druga linija. Nije mi dalo mira, pa sam poslijepodne napravila Cyclo test, osjetljiviji, i sa njime ista priča. U zadanom vremenu ništa, a nakon cca sat vremena vidljiva slaba linija.

    Znam da se testovi nebi trebali očitavati nakon preporučenog vremena, no, je li netko imao istu situaciju a koja je završila sa skroz pozitivnim testom za par dana? Užasno sam nestrpljiva :D

  • curka2312

    Broj poruka: 101

    Prijavi adminu

    Cure, da li je tko kao simptom trudnoce imao basbas jace bolove, kao pred M?

    *6+1 💔

  • Tamara30

    Broj poruka: 96

    Prijavi adminu

    Cao svima interesujeme kad voj mogla uraditi test stop da mije menstruacija bila 7.3.2024

  • Tamara30

    Broj poruka: 96

    Prijavi adminu

    Ja se  izvinjavam zeza me tastatura moje pitanje kad bi mogla da radim test menstruacija mije bila 7.3

  • ruzica123

    Broj poruka: 4

    Prijavi adminu

    Uradi test 07.07.2025 sretno 

  • Tamara30

    Broj poruka: 96

    Prijavi adminu

    ruzica123

    Uradi test 07.07.2025 sretno


    7.7 .2025.  ja sam imala menstruaciju 7 .03.2024  a ne 2025

  • Avatar Mareeeee3112

    Mareeeee3112

    Broj poruka: 2873

    Prijavi adminu

    ruzica123

    Uradi test 07.07.2025 sretno


    🤣🤣🤣🤣🤣

    J. 💙💙💙 sin
    Stiže braco😍 4.6 2024

    20.9.2023 +poz test
    25.9 prva beta 94, 27.9 druga beta 258
    17.10.2023 💛💛💛kuca srceko
    [tickerfactory.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.