Testovi za trudnoću

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Teab1

    Broj poruka: 151

    Prijavi adminu

    ma to ti je pozitivan test 100% al savjet jer sam i sama fulala pa se desila biokemiska i dotuklo me,napravi kroz koji dan jos jedan testic da vidis jel tamni,cisto sigurnosti radi al mogu ti rec da ti cestitam to bi bilo to.Ako zelis pridruzi se nasim zimskim bebama

    6/21 biokemijska
    9/22 +
    6/22 baby boy 🩵
    4/24 +

  • Tamara30

    Broj poruka: 81

    Prijavi adminu

    pa iskreno i ja se plasim jer ja imam troje dece i jako zelim jos jedno stim da prosle godine u maju sam imala biohemisku pobacaj i zato se i plasim daj boze da je to to nisam se puno mucila 3 mesec je ovo i uspelo

  • Teab1

    Broj poruka: 151

    Prijavi adminu

    Tamara30

    pa iskreno i ja se plasim jer ja imam troje dece i jako zelim jos jedno stim da prosle godine u maju sam imala biohemisku pobacaj i zato se i plasim daj boze da je to to nisam se puno mucila 3 mesec je ovo i uspelo


    Tamara30

    pa iskreno i ja se plasim jer ja imam troje dece i jako zelim jos jedno stim da prosle godine u maju sam imala biohemisku pobacaj i zato se i plasim daj boze da je to to nisam se puno mucila 3 mesec je ovo i uspelo


    nama je nakon naseg decka primilo nakon 6 mj,tek imam zakaz pregled 10.5. pa sam jos na iglama,al mantram si pozitivu iako me dole boli onak mengasto al test je pokazao 2 debele crte pa me to gura naprijed 

    6/21 biokemijska
    9/22 +
    6/22 baby boy 🩵
    4/24 +

  • Tamara30

    Broj poruka: 81

    Prijavi adminu

    Teab1

    Tamara30

    pa iskreno i ja se plasim jer ja imam troje dece i jako zelim jos jedno stim da prosle godine u maju sam imala biohemisku pobacaj i zato se i plasim daj boze da je to to nisam se puno mucila 3 mesec je ovo i uspelo

    Tamara30

    pa iskreno i ja se plasim jer ja imam troje dece i jako zelim jos jedno stim da prosle godine u maju sam imala biohemisku pobacaj i zato se i plasim daj boze da je to to nisam se puno mucila 3 mesec je ovo i uspelo

    nama je nakon naseg decka primilo nakon 6 mj,tek imam zakaz pregled 10.5. pa sam jos na iglama,al mantram si pozitivu iako me dole boli onak mengasto al test je pokazao 2 debele crte pa me to gura naprijed


    cestitam ti      normalno uvek postoji strah ja pre osam meseca sam imalaa miss abort u 5 mesecu i od data se plasim meni svaka trudnoca rizicna osim sa 3 trudnoce hvala bogu sve je bilo okei zato me i strah u maju kad sam imala pobacaj nakon obilne menstruacije ja sam osecala neke simptomi i napravila test ono pozitivan na zalost sam pobacila i evo nakon godinu dana odlucili da probamo

  • Teab1

    Broj poruka: 151

    Prijavi adminu

    hvala 🙂,vidim da si se javila u proljetnjice,po racunici bar mojoj a mislim da nisam fulala prije bi ti termin bio na zimu,da pace javi se di oces al vise ti mi zimske pasemo po terminu,tj vise bi se pratile npr,meni zadnja menga bila 24.3. test pozitivan 18.4. po tom spadam u termin 29.30.12. u grubo,ti bi onda imala termin u 1. mj ako je zadnja menga bila 2.4.

    6/21 biokemijska
    9/22 +
    6/22 baby boy 🩵
    4/24 +

  • Tamara30

    Broj poruka: 81

    Prijavi adminu

    da zadnja menga mije bila 02.04 jer imam to u svom kalendaru sad neznam ni u kojoj nedelji spadam neznam nista jer mije menst bila na 26 dana ko zna jer meni oce nekad i da imam meng i da sam trudna desavalo mi se to stim da mi se pije puno tecnosti neznam dali i vama tako

  • Teab1

    Broj poruka: 151

    Prijavi adminu

    neznam koliko vam traju ciklusi al otprilike ste u 3 tt,jos ni nebi trebali dobit mengu po tome,ja sam trenutnu u 5 tt,termin u grubo pocetak 1 mj,ne al bogme mi je muka i trcim na wc svakih pol sata,2.4. prvi dan menge jelda?

    6/21 biokemijska
    9/22 +
    6/22 baby boy 🩵
    4/24 +

  • Tamara30

    Broj poruka: 81

    Prijavi adminu

    pa kod mene j kalendaru kaoo pise 3+6 ma to je nemoguce neznam normalno trebam za 6 dana da dobijem meni ciklusi variraju od 21 po nekad 24 a njvise do 28 nikad  kasnije ponocixu ja neki test sutra ili prekosutra sve mi je ovo nevernica nemam poima verujte mi puno sam radosna ali nesmem se radovati dok ne vidim ka ponovo test i dok mi mens ne izozstane  

  • Tamara30

    Broj poruka: 81

    Prijavi adminu

    da prvi dan menge je bilo 02.04

  • Teab1

    Broj poruka: 151

    Prijavi adminu

    iskreno,ne vjerujem da je test fulao,mozda je ovulacija bila ranija nego inace,kako god javite rezutat,ako ce to bit dobro slobodno se javite u zimske bebe 24/25,tamo smo sve nekako blize s datumima plusica i terminima

    6/21 biokemijska
    9/22 +
    6/22 baby boy 🩵
    4/24 +

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.