Testovi za trudnoću

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • nina2499

    Broj poruka: 4

    Prijavi adminu

    nora3001

    nina2499

    Pozdrav svima,nova sam ovdje😀
    Bila sam na folikulometriji posto imam PCOS i inz.rezistenciju , gin.nam je rekla da bi ovulacija bila 9.3. i savjetovala da taj vikend imamo odnos,od onda je proslo 11 dana i uzasno sam nestrpljiva,kad bi bilo najbolje napraviti test,posto imam neredovite cikluse
    Pomagajte🥹

    Ako su Vam ciklusi na 28 dana nekih 14 dana od ovulacije.
    Posto kazete da nisu redovite tesko je reci koliko tanije nego sto treba doci menstruacija.
    Ja sam se testirala dva dana prije pocetka m navecer sa digital clear blue testom i bio je pozitivan.
    23.-25.3.bi vam vec trebalo pokazati🙂sretno


    Napravit ću test u tom periodu, hvala puno❤️

  • maja26

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    nora3001

    nina2499

    Pozdrav svima,nova sam ovdje😀
    Bila sam na folikulometriji posto imam PCOS i inz.rezistenciju , gin.nam je rekla da bi ovulacija bila 9.3. i savjetovala da taj vikend imamo odnos,od onda je proslo 11 dana i uzasno sam nestrpljiva,kad bi bilo najbolje napraviti test,posto imam neredovite cikluse
    Pomagajte🥹

    Ako su Vam ciklusi na 28 dana nekih 14 dana od ovulacije.
    Posto kazete da nisu redovite tesko je reci koliko tanije nego sto treba doci menstruacija.
    Ja sam se testirala dva dana prije pocetka m navecer sa digital clear blue testom i bio je pozitivan.
    23.-25.3.bi vam vec trebalo pokazati🙂sretno


    Pozdrav!
    Nova sam ovdje, vidim da ste u 19.tt 
    Kakve simptome imate sad?

  • Avatar nora3001

    nora3001

    Broj poruka: 116

    Prijavi adminu

    Pozdrav
    Ja sam sada 13tt ako ste mislili na mene.
    Imam mucnine od kad krenem ujutro jesti dok nacecer ne zaspim.
    Kao neku cudnu slinu u ustima koja se stvara cijeli dan a najvise nakon obroka.Osim toga nateknute bolne grudi i zatvor.Tu i tamo znam da me probode kao jajnik ali nista strasno.Nadam se da ce mucnina proci jer sam vec lagano nervozna da kroz cijeli dan ni u jednom trenutku nisam dobro osim kada spavam.

    👩🏻34🧔🏻‍♂️31
    🗓️ 1 godinu se trudili👩🏻‍❤️‍👨🏻
    🏥prvi pregled 31.1.24.
    Drugi pregled 15.2.24. imamo❤️
    🩸25.12.2023.
    ➕18.01.2024.
    💊Teranova prednatal vitamini,othomol
    [tickerfactory.com]

  • nina2499

    Broj poruka: 4

    Prijavi adminu

    nina2499

    nora3001

    nina2499

    Pozdrav svima,nova sam ovdje😀
    Bila sam na folikulometriji posto imam PCOS i inz.rezistenciju , gin.nam je rekla da bi ovulacija bila 9.3. i savjetovala da taj vikend imamo odnos,od onda je proslo 11 dana i uzasno sam nestrpljiva,kad bi bilo najbolje napraviti test,posto imam neredovite cikluse
    Pomagajte🥹

    Ako su Vam ciklusi na 28 dana nekih 14 dana od ovulacije.
    Posto kazete da nisu redovite tesko je reci koliko tanije nego sto treba doci menstruacija.
    Ja sam se testirala dva dana prije pocetka m navecer sa digital clear blue testom i bio je pozitivan.
    23.-25.3.bi vam vec trebalo pokazati🙂sretno

    Napravit ću test u tom periodu, hvala puno❤️


    Danas sam uradila test jer nisam izdrzala,i nazalost nista🥺mislite li da je prerano?

  • Avatar nora3001

    nora3001

    Broj poruka: 116

    Prijavi adminu

    nina2499

    nina2499

    nora3001

    nina2499

    Pozdrav svima,nova sam ovdje😀
    Bila sam na folikulometriji posto imam PCOS i inz.rezistenciju , gin.nam je rekla da bi ovulacija bila 9.3. i savjetovala da taj vikend imamo odnos,od onda je proslo 11 dana i uzasno sam nestrpljiva,kad bi bilo najbolje napraviti test,posto imam neredovite cikluse
    Pomagajte🥹

    Ako su Vam ciklusi na 28 dana nekih 14 dana od ovulacije.
    Posto kazete da nisu redovite tesko je reci koliko tanije nego sto treba doci menstruacija.
    Ja sam se testirala dva dana prije pocetka m navecer sa digital clear blue testom i bio je pozitivan.
    23.-25.3.bi vam vec trebalo pokazati🙂sretno

    Napravit ću test u tom periodu, hvala puno❤️

    Danas sam uradila test jer nisam izdrzala,i nazalost nista🥺mislite li da je prerano?


    S obzirom na neredoviti ciklus ne mozete znati. I ovisi i koji test ste radila. Znam da ste nestrpljiva ali dad pokusajte pricekati dali ce doci menstruacija. Ako ne mozete toliko izdrzati probajte za 3 dana opet s digitalnim clear bluom

    👩🏻34🧔🏻‍♂️31
    🗓️ 1 godinu se trudili👩🏻‍❤️‍👨🏻
    🏥prvi pregled 31.1.24.
    Drugi pregled 15.2.24. imamo❤️
    🩸25.12.2023.
    ➕18.01.2024.
    💊Teranova prednatal vitamini,othomol
    [tickerfactory.com]

  • nina2499

    Broj poruka: 4

    Prijavi adminu

    nora3001

    nina2499

    nina2499

    nora3001

    nina2499

    Pozdrav svima,nova sam ovdje😀
    Bila sam na folikulometriji posto imam PCOS i inz.rezistenciju , gin.nam je rekla da bi ovulacija bila 9.3. i savjetovala da taj vikend imamo odnos,od onda je proslo 11 dana i uzasno sam nestrpljiva,kad bi bilo najbolje napraviti test,posto imam neredovite cikluse
    Pomagajte🥹

    Ako su Vam ciklusi na 28 dana nekih 14 dana od ovulacije.
    Posto kazete da nisu redovite tesko je reci koliko tanije nego sto treba doci menstruacija.
    Ja sam se testirala dva dana prije pocetka m navecer sa digital clear blue testom i bio je pozitivan.
    23.-25.3.bi vam vec trebalo pokazati🙂sretno

    Napravit ću test u tom periodu, hvala puno❤️

    Danas sam uradila test jer nisam izdrzala,i nazalost nista🥺mislite li da je prerano?

    S obzirom na neredoviti ciklus ne mozete znati. I ovisi i koji test ste radila. Znam da ste nestrpljiva ali dad pokusajte pricekati dali ce doci menstruacija. Ako ne mozete toliko izdrzati probajte za 3 dana opet s digitalnim clear bluom 

    First sign sam koristila iz dm-a

  • Avatar NanaBanana23

    NanaBanana23

    Broj poruka: 7

    Prijavi adminu

    Pozdrav cure,ja i zarucnik radimo na bebi te zadnja menga mi je bila 08.02.(ciklus oko 33 dana),imali smo odnose 05.02. Te 24.02. (U plodnim danima) 
    Menga mi kasni vec 13 dana,radila sam prije par dana test te je negativan bio.Jel moguće da je prerano jos za test? Jer od nekih kao simptoma imam umor,ucestali odlazak na toalet,mučninu iz vedra neba,grudi su me zabolile jedan dan samo eventualno na dodir malkice bole,nista strasno i lagane grceve u stomaku kao da cu svaki cas dobiti ali nista,to vec danima tako traje te imam neku sukrvicu iz nosa sto u svom zivotu nisam imala…sad mene zanima jel moguce da sam trudna? Planiram pricekati do ponedjeljka ako ne dodje menga da idem direkt doktoru…ciklusi su mi vecinom uskladjeni,imala sam u 10 mj biokemijsku te mjesec poslje toga je kasnila 9 dana…iskreno nadamo se bebi i bojim se napraviti novi test da nebi pokazao minus 😔 

  • Avatar NanaBanana23

    NanaBanana23

    Broj poruka: 7

    Prijavi adminu

    NanaBanana23

    Pozdrav cure,ja i zarucnik radimo na bebi te zadnja menga mi je bila 08.02.(ciklus oko 33 dana),imali smo odnose 05.02. Te 24.02. (U plodnim danima)
    Menga mi kasni vec 13 dana,radila sam prije par dana test te je negativan bio.Jel moguće da je prerano jos za test? Jer od nekih kao simptoma imam umor,ucestali odlazak na toalet,mučninu iz vedra neba,grudi su me zabolile jedan dan samo eventualno na dodir malkice bole,nista strasno i lagane grceve u stomaku kao da cu svaki cas dobiti ali nista,to vec danima tako traje te imam neku sukrvicu iz nosa sto u svom zivotu nisam imala…sad mene zanima jel moguce da sam trudna? Planiram pricekati do ponedjeljka ako ne dodje menga da idem direkt doktoru…ciklusi su mi vecinom uskladjeni,imala sam u 10 mj biokemijsku te mjesec poslje toga je kasnila 9 dana…iskreno nadamo se bebi i bojim se napraviti novi test da nebi pokazao minus 😔

    Nadodala bih jos da imam kao neku prehladu,nos mi samo curi vec par dana,kao ono pred tesku gripu kad krene,ali nista…samo curi nos i to je to 

  • Tamara30

    Broj poruka: 68

    Prijavi adminu

    zdravo opet ja htela sam da kazem da i ja sam se prehladila skroz mi je zapusen nos grlo katastrofa imam blage grceve vec dva dana u donjem stomaku to jes u materici i u levoj jajniku pojavio mi se beli gust sekret  i imam vrtoglavicu dali su to znakovi rane trudnoce ili pms

  • Tamara30

    Broj poruka: 68

    Prijavi adminu

    nekad levom jajniku nekad u desnom 

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.