Testovi za trudnoću

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar LazyO

    LazyO

    Broj poruka: 447

    Prijavi adminu

    Karlagrahovac

    LazyO

    Karlagrahovac

    https://ibb.co/FnK70fF [ibb.co]
    Dali je test pozitivan

    Trebao bi biti! Nakon koliko si slikala? Ako je unutar 10 minuta, onda vrlo vjerojatno je, čestitam 🥳
    Ponovi test za 2 dana da vidiš tamni li trakica, i izvadi betu iz krvi.

    Slikan nakon 5min ponoviti cu ga svakako 🥰


    E samo još- koji ti je dan od ovulacije, ili dan ciklusa? ovo se čini kao da si testirala prije zakašnjele, jel je?

    👩🏻‍🤝‍🧑🏻29g
    Pokušaji od: 5/2020
    Biokemijska 9/2020
    Missed ab 6/2021
    ➕ 11/2021, Progesteron, Fragmin 💉 0,2ml

  • Avatar MrvicaH2000

    MrvicaH2000

    Broj poruka: 35

    Prijavi adminu

    Drage moje curke, pisala sam dosta puta, ali ovaj put zelim samo da curama koje mozda imaju slicnu situaciju pomognem… ovako, zadnja menstruacija mi je bila 26.10., ( ciklus 28-30 dana) sljedeci mjesec nije dosla, i osjetila sam neki osjecaj da sam trudna… 10 dana nakon kasnjenja napravila sam test i vidjela se crta ali slabo, zatim sam kupila jos 3 kvalitetnija razlicita testa, i bila je jedva vidljiva pozitivna crta… 3. 12. Sam otisla na prvu kontrolu kod ginekologa, potvrdio je ranu trudnocu, kontrola za 2 tjedna, nakon dva tjedna nije mogao vidjeti plod, ja u soku, pila sam vitamine za trudnocu, i saznam te vijesti… bitna cinjenica je da nisam imala nikakva krvarenja… izvadili su mi betu(petak je bio) u pon su mi trebali javiti nalaze

  • Karlagrahovac

    Broj poruka: 16

    Prijavi adminu

    LazyO

    Karlagrahovac

    LazyO

    Karlagrahovac

    https://ibb.co/FnK70fF [ibb.co]
    Dali je test pozitivan

    Trebao bi biti! Nakon koliko si slikala? Ako je unutar 10 minuta, onda vrlo vjerojatno je, čestitam 🥳
    Ponovi test za 2 dana da vidiš tamni li trakica, i izvadi betu iz krvi.

    Slikan nakon 5min ponoviti cu ga svakako 🥰

    E samo još- koji ti je dan od ovulacije, ili dan ciklusa? ovo se čini kao da si testirala prije zakašnjele, jel je?


    6 ti dan od ovulacije.. Da tako je 

  • Avatar MrvicaH2000

    MrvicaH2000

    Broj poruka: 35

    Prijavi adminu

    MrvicaH2000

    Drage moje curke, pisala sam dosta puta, ali ovaj put zelim samo da curama koje mozda imaju slicnu situaciju pomognem… ovako, zadnja menstruacija mi je bila 26.10., ( ciklus 28-30 dana) sljedeci mjesec nije dosla, i osjetila sam neki osjecaj da sam trudna… 10 dana nakon kasnjenja napravila sam test i vidjela se crta ali slabo, zatim sam kupila jos 3 kvalitetnija razlicita testa, i bila je jedva vidljiva pozitivna crta… 3. 12. Sam otisla na prvu kontrolu kod ginekologa, potvrdio je ranu trudnocu, kontrola za 2 tjedna, nakon dva tjedna nije mogao vidjeti plod, ja u soku, pila sam vitamine za trudnocu, i saznam te vijesti… bitna cinjenica je da nisam imala nikakva krvarenja… izvadili su mi betu(petak je bio) u pon su mi trebali javiti nalaze


    Nastavak: tad sam trebala biti u 7. TT…u subotu sam zavrsila na hitnoj zbog bolova na lijevoj strani, ostavili me u bolnici pod dijagnozom vanmaternicna trudnoca hitna operacija, drugi dan dolazi vizita kaze danas imas kiretazu, ja onako vec u glavi dobro ne mogu nista poduzet, sta je tu je zivot je takav… ali… svaka majka i trudnica iako bila tek malo trudna ima neki osjecaj… ja sam ga imala i osjetila sam da imam potrebu da trazim drugog doktora da mi da svoje misljenje… dosla je jedna ginekologinja koja je inace primarijus, sat vremena prije operacije, jer kao sto sam rekla ja nisam imala krvarenja nikakvog, ona je inzistirala da me pregleda kao i ja, da bi na pregledu se ustanovilo da je mojr dijete u maternici, normalno se formira, 100% normalna trudnoca… ( da meni se beta hcg normalno duplao, a nitko mi to nije rekao niti pokazao nalaze… a htjrli su da mi urade kiretazu)

  • Avatar MrvicaH2000

    MrvicaH2000

    Broj poruka: 35

    Prijavi adminu

    MrvicaH2000

    MrvicaH2000

    Drage moje curke, pisala sam dosta puta, ali ovaj put zelim samo da curama koje mozda imaju slicnu situaciju pomognem… ovako, zadnja menstruacija mi je bila 26.10., ( ciklus 28-30 dana) sljedeci mjesec nije dosla, i osjetila sam neki osjecaj da sam trudna… 10 dana nakon kasnjenja napravila sam test i vidjela se crta ali slabo, zatim sam kupila jos 3 kvalitetnija razlicita testa, i bila je jedva vidljiva pozitivna crta… 3. 12. Sam otisla na prvu kontrolu kod ginekologa, potvrdio je ranu trudnocu, kontrola za 2 tjedna, nakon dva tjedna nije mogao vidjeti plod, ja u soku, pila sam vitamine za trudnocu, i saznam te vijesti… bitna cinjenica je da nisam imala nikakva krvarenja… izvadili su mi betu(petak je bio) u pon su mi trebali javiti nalaze

    Nastavak: tad sam trebala biti u 7. TT…u subotu sam zavrsila na hitnoj zbog bolova na lijevoj strani, ostavili me u bolnici pod dijagnozom vanmaternicna trudnoca hitna operacija, drugi dan dolazi vizita kaze danas imas kiretazu, ja onako vec u glavi dobro ne mogu nista poduzet, sta je tu je zivot je takav… ali… svaka majka i trudnica iako bila tek malo trudna ima neki osjecaj… ja sam ga imala i osjetila sam da imam potrebu da trazim drugog doktora da mi da svoje misljenje… dosla je jedna ginekologinja koja je inace primarijus, sat vremena prije operacije, jer kao sto sam rekla ja nisam imala krvarenja nikakvog, ona je inzistirala da me pregleda kao i ja, da bi na pregledu se ustanovilo da je mojr dijete u maternici, normalno se formira, 100% normalna trudnoca… ( da meni se beta hcg normalno duplao, a nitko mi to nije rekao niti pokazao nalaze… a htjrli su da mi naprave kiretazu..)

    Na kraju mi je rekla, uredna trudnoca samo sto nisam u 7. Tjednu nego sam tek usla u 6… eto, sada sam u 10. Tt uredna trudnoca, srceko kuca..   samo s ovim zelim drugim curama reci da obavezno traze uvijek drugo misljrnje, eto ja sam 3 doktora promijenila da bi na kraju moja mrvica pocela svoj zivot bez problema… SLUSAJTE SVOJE SRCE I INSTINKT, ne kaze se za dabe dijete prica svojoj majci od prvog dana ❤ sve imate moju podrsku, volim vas

  • mima112

    Broj poruka: 12

    Prijavi adminu

    Mame opet ja…zbunjena sam skroz i sad stvarno ne znam nista 🤦
    Prosli mjesec sam menstruaciju imala od 23.12.2020 do 28.12.2020.inace svakih 20 dana imam ciklus. Traje mi 5-6 dana i uvijek na vrijeme dođe. Imala sam nezaštićene spolne odnose 1.1, 2.1, i 5.1 tad su bili i plodni dani. Ovaj mjesec sam trebala dobiti 18.1,2021 ali mi je kasnila,tj 19.1.2021 sam pocela krvariti i to krvarenje je trajalo do 21.1.2021 tocnije daj dan sam jako malo krvarila, a sad vec 3 dana mi se pojavljuju smeđe kapljice. 19.1 kad sam pocela krvariti imala sam strasne bolove u donjem djelu,bilo mi je slabo i dva puta sam se skoro onesvjestila. 24.1.2021 sam napravila test za trudnocu i bio je negativan. Pa me sad zanima dali sam mozda prerano napravila test ili sto bi to.moglo biti. Da napravim ponovo test ili? 
    Ja se ispricavam al stvarno sam zbunjena i nije mi nista jasno. 
    Hvala na pomoci 😘😘

  • Alea

    Broj poruka: 230

    Prijavi adminu

    mima112

    Mame opet ja…zbunjena sam skroz i sad stvarno ne znam nista 🤦
    Prosli mjesec sam menstruaciju imala od 23.12.2020 do 28.12.2020.inace svakih 20 dana imam ciklus. Traje mi 5-6 dana i uvijek na vrijeme dođe. Imala sam nezaštićene spolne odnose 1.1, 2.1, i 5.1 tad su bili i plodni dani. Ovaj mjesec sam trebala dobiti 18.1,2021 ali mi je kasnila,tj 19.1.2021 sam pocela krvariti i to krvarenje je trajalo do 21.1.2021 tocnije daj dan sam jako malo krvarila, a sad vec 3 dana mi se pojavljuju smeđe kapljice. 19.1 kad sam pocela krvariti imala sam strasne bolove u donjem djelu,bilo mi je slabo i dva puta sam se skoro onesvjestila. 24.1.2021 sam napravila test za trudnocu i bio je negativan. Pa me sad zanima dali sam mozda prerano napravila test ili sto bi to.moglo biti. Da napravim ponovo test ili?
    Ja se ispricavam al stvarno sam zbunjena i nije mi nista jasno.
    Hvala na pomoci 😘😘


    Najbolje ponoviti test, moguce da se radilo o implementaciji

  • mima112

    Broj poruka: 12

    Prijavi adminu

    Alea

    mima112

    Mame opet ja…zbunjena sam skroz i sad stvarno ne znam nista 🤦
    Prosli mjesec sam menstruaciju imala od 23.12.2020 do 28.12.2020.inace svakih 20 dana imam ciklus. Traje mi 5-6 dana i uvijek na vrijeme dođe. Imala sam nezaštićene spolne odnose 1.1, 2.1, i 5.1 tad su bili i plodni dani. Ovaj mjesec sam trebala dobiti 18.1,2021 ali mi je kasnila,tj 19.1.2021 sam pocela krvariti i to krvarenje je trajalo do 21.1.2021 tocnije daj dan sam jako malo krvarila, a sad vec 3 dana mi se pojavljuju smeđe kapljice. 19.1 kad sam pocela krvariti imala sam strasne bolove u donjem djelu,bilo mi je slabo i dva puta sam se skoro onesvjestila. 24.1.2021 sam napravila test za trudnocu i bio je negativan. Pa me sad zanima dali sam mozda prerano napravila test ili sto bi to.moglo biti. Da napravim ponovo test ili?
    Ja se ispricavam al stvarno sam zbunjena i nije mi nista jasno.
    Hvala na pomoci 😘😘

    Najbolje ponoviti test, moguce da se radilo o implementaciji


    Radila sam test s prvom jutarnjom mokracom. 
    Dal da pocekam jos 2-3 dana ili?? 
    Muka mi je inace cekat jer ja to odma hocu znati al opet s druge strane cu cekat ako je potrebno. 😊

  • milicaaco

    Broj poruka: 11

    Prijavi adminu

    https://imgbb.com/ [imgbb.com]
    Četiri testa uradjena, i dalje ne mogu da verujeem 😍😍

  • milicaaco

    Broj poruka: 11

    Prijavi adminu

    milihttps://ibb.co/MSTmjW6

    https://ibb.co/XSchdsW [ibb.co]
    https://ibb.co/r4JQZtz [ibb.co]
    https://ibb.co/gDnJNsk [ibb.co]
    Četiri testa uradjena, i dalje ne mogu da verujeem 😍😍


Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.