Testovi za trudnoću

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar SAYURI

    SAYURI

    Broj poruka: 1387

    Prijavi adminu

    lili997

    Hvalaaa SweetDream!
    Jutros sam ponovila test sa prvim urinom i dobila ovo:https://ibb.co/dWHJWWS [ibb.co]
    Mislite da je to sigurno pozitivno? Jako sam zbunjena jer mi je receno da necu imati ovulaciju ovaj mjesec i mislim jos uvijek da nije mozda neka greska haha.
    Od simptoma imam grudi osjetlive na pritisak i kremasto bijeli iscjedak. I malo me zateze u trbuhu i donjem dijelu ledja, jucer me cak probolo jednom pa sam se uplasila malo.
    Na kraju, jos jedno pitanje: kako nisam imala pojma da sam trudna, prije nekih 12 dana sam bila kod zubara i primila lokalnu anesteziju i napravila rengen jednog zuba. Mislite da je to moglo uzrokovati neku stetu? Nadam se da ne jer je to bilo negdje u razdoblju implemnetacije jos i stavili su mi zastitu tijekom rengena. :/
    Hvala puno cure, svi savjeti i odgovori su dobrodosli :)


    Definiticno trudna 🥳 i to bih ja rekla da si negdje pocetak 4 tjedna….zelim ti mirnu i urednu trudnocu..🤞
    Nista ta anestezija nije napravila ne brini..

    👱‍♀️- 34g
    👨-42g
    👶-7g
    09.10-missed ab.
    Papa✅ Brisevi ✅
    ➕ 16.03.2021
    [lilypie.com]

  • lili997

    Broj poruka: 7

    Prijavi adminu

    Hvala puno Sayuri, idem se pocet oprezno radovati! 

  • JakeLane

    Broj poruka: 35

    Prijavi adminu

    Google plaća 85 dolara po satu. Moja zadnja plaća bila je 8500 američkih dolara, radeći stotinu sati tjedno na mreži. Prijatelj mog mlađeg brata već mjesecima u prosjeku koristi 12 tisuća ljudi i zaposlen je dvadeset i dva sata tjedno. Ne mogu vjerovati koliko god jednostavno bilo jednom kad sam to pokušao. To je često ono što radim da bih provjerio daljnje detalje otvaranjem veze i klikom na (HOME TECH OR MEDIA.) Kliknite ovdje za više informacija…………http://kutt.it/z5JK9H [kutt.it]

  • Nella29

    Broj poruka: 19

    Prijavi adminu

    Pozdrav svima. Inače imam neredovite cikluse (29-33). Zadnju M sam imala 7.1.2021
    Napravila sam 3 testa za trudnoću, dva jucer s ne prvim jutranjim urinom i jedan danas s prvim. Na svima se vide jakoooo slabe crtice koje izgledaju kao plusic. Toliko sam već nestrpljiva da mozda i umišljam taj plus. Što vi mislite?? 

  • Nella29

    Broj poruka: 19

    Prijavi adminu

    Ne znam zašto ali mi ne želi učitati sliku ☹️☹️🙄🙄

  • Nella29

    Broj poruka: 19

    Prijavi adminu

    Nella29

    Pozdrav svima. Inače imam neredovite cikluse (29-33). Zadnju M sam imala 7.1.2021
    Napravila sam 3 testa za trudnoću, dva jucer s ne prvim jutranjim urinom i jedan danas s prvim. Na svima se vide jakoooo slabe crtice koje izgledaju kao plusic. Toliko sam već nestrpljiva da mozda i umišljam taj plus. Što vi mislite??


    https://ibb.co/bPw22Bk [ibb.co]

  • Nella29

    Broj poruka: 19

    Prijavi adminu

    Nella29

    Nella29

    Pozdrav svima. Inače imam neredovite cikluse (29-33). Zadnju M sam imala 7.1.2021
    Napravila sam 3 testa za trudnoću, dva jucer s ne prvim jutranjim urinom i jedan danas s prvim. Na svima se vide jakoooo slabe crtice koje izgledaju kao plusic. Toliko sam već nestrpljiva da mozda i umišljam taj plus. Što vi mislite??


    https://ibb.co/bgd3fLZ [ibb.co]

  • lili997

    Broj poruka: 7

    Prijavi adminu

    Bok Nella, ja sam u istoj situaciji - zadnja menga 6.1., ciklusi variraju 28-33 dana. Ako pogledas sliku koju sam ja podijelila 9 veljace tu, vidjet ces da sam ja imala istu takvu crtu na jednom od testova kad sam radila sa popdnevnim urinom dok je na drugom bila puno tamnija - tako da ocito ne reagiraju svi jednako osjetljivo.  Probaj mozda sa drugim testom jer sam citala da su cure tu pisale da taj clearblue nije nesto dobar. :/ Meni se ovaj zadnji koji si napravila cini da moze bit pozitivan.

  • baby0109

    Broj poruka: 44

    Prijavi adminu

    Pozdrav, zadnju m sam imala 13.1
    Ciklusi su mi 28-30 dana
    Test sam radila danas popodne 31 dc i bio je negativan..
    Zanima me je li mozda rano ili je u tome sto nije sa prvim jutarnjim.. 
    Cice me bole vise nego inace i probada me desni donji dio stomaka i to se spusta malo niz nogu,bolovi povremeni u donjem dijelu leda..grudi kao da mi u intervalima žare..
    Tjelesna temp mi je oko 37..
    Itko slicna iskustva??

  • baby0109

    Broj poruka: 44

    Prijavi adminu

    Ovulacija bila 29.1..

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.